POWRÓT

Car Point

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (0)

 • AUTOR: DATA: 2018-01-13 16:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam warsztat ! Solidnie wykonana praca w mojej obecności , pełna fachowość ! Cena dokładnie taka jak ustalona przed naprawą .


  Marka/model samochodu:
  BMW 1

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 19:00
Wtorek od 08:00 do 19:00
Środa od 08:00 do 19:00
Czwartek od 08:00 do 19:00
Piątek od 08:00 do 19:00
Sobota od 08:00 do 12:00

 O NAS

Serwis oparty na wieloletnim doświadczeniu persolenu . Mechanik z 10 letnim stażem w autoryzowanym serwisie BMW oraz Doradca serwisowy z 7 letnim doświadczeniem w obsłuze klienta na najwyższym poziomie w takich markach jak Hyundai , Honda , BMW .

Nasze doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami oraz zaświadczeniami które w każdej chwili możemy dla Państwa udostępnić .

Dzieląc wzajemnie swoje doświadczenia i wiedzę tworzymy dla Państwa team który ma na celu stworzenie dla Waszych samochodów jak i dla Was samych najwyższą jakość usługi serwisowej .

W dziejszych czasach usługa serwisowa to nie tylko sama wymiana danego podzespołu . Tak na prawdę to wszytsko co temu towarzyszy począwszy od pierwszego kontaktu jakim jest rozmowa telefoniczna z klientem . To na co kładziemy największy nacisk to zadbanie o wasze finalne zadowolenie . Klient który wyjdzie z naszego serwisu po wykonaje obsudzę serwisowej musi mieć pewność , że jedzie samochdem bezpiecznie przygotowanym do dalszej eksploatacji .

Praca przy samochodach to dla nas nie tylko scieżka kariery zawodowej . Dla nas to wielka pasaja ! Dlatego masz pewność że do każdego samochodu \ klienta podchodzimy indywidualnie i z należytym szacunkiem .

Nasi klienci zawsze wracają do nas zadowoleni i chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym .

Na bieżącą uczestniczmy w różnego typu eventach motoryzacyjnych oraz szkoleniach aby ciągle być na bieżąco z tak szybko rozwijającą się w dzisiejszych czasach technologią w motoryzacjii .

Dysponujemy nowoczenym sprzętem diagnostycznym jak i narzędziami specjalistycznynmi .

 

 

 

Podobne warsztaty