POWRÓT

Huzior Mariusz Mechanika Pojazdowa

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-06-25 17:18

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam. Uważam, że to niezły [ymoderowano]. Przy odstawieniu auta była mowa o zabezpieczeniu szyby lub ewentualnej naprawy ( miał poinformować). Dostał ode mnie informację, że część jest zamòwiona bo o usterce wiedziliśmy, ale przez przypadek odruchowo nacisnęliśmy i szyba wpadła.do wnętrza drzwi. Nie jesteśmy z Lubina tylko przyjechaliśmy do rodziny stąd nie mogliśmy jechać dalej. Po kilku godzinach na kontakt z naszej strony otrzymaliśmy informację,że jest naprawione i wymienione i do zapłaty jest 300 zl!!! Choć sama część na internecie kosztuje.100-120 zl. Do tego oczywiście otrzymaliśmy rachunek za usługę, ale już fakturę za część nie.
  200 zl za robociznę? Dramat.


 • AUTOR: DATA: 2016-04-20 10:13

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jeżeli nie jesteś w 100% pewny usterki w Twoim aucie i nie masz zakupionej przez siebie części na wymianę to będą mieli okazję żeby się "wykazać". Miłe i wydawałoby się konkretne podejście do klienta ze strony szefa warsztatu to tylko wstęp do tego by po złej diagnozie usterki i wymianie części, których nie było potrzeby wymieniać skasować Nas słono. Cena części, które wymienili ( choć dowodu zakupu za nie zobaczyłem, starych części także) była sporo wyższa niż np. w sklepie na peronie. Auto po dwóch dniach zaczęło chodzić tak samo jak przed wizytą u nich. Nie polecam tego warsztatu, chyba że masz konkretną część do wymiany i zakupisz ją sam a unich tylko wymienisz. Wszelkie diagnozowania usterek i ich naprawy zwłaszcza związane z pracą silnika, osprzętem silnika lepiej robić u lepszych mechaników bo Ci to tylko wymieniacze części i oleju.


 • AUTOR: DATA: 2014-05-23 12:35

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wykonywałem różne naprawy w różnych samochodach począwszy od popularnego malucha , peugota 405, opla


  Marka/model samochodu:
  opel corsa 1,2

 • AUTOR: DATA: 2013-08-17 16:12

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo dobry warsztat, ale po tylu latach funkcjonowania przydałaby się dla niego lepsza lokalizacja lub mały remont :) Właściciel jest uprzejmy i konkretny, mechanicy znający się na rzeczy. Oddawałem w ich ręce już kilka aut i nigdy nie było tak, że coś nie zostało zrobione lub nie wiedzieli jak to zrobić. Można przywieźć na wymianę swoje części lub powierzyć kupno warsztatowi (uczciwi - nie naciągają). Po wymianie zawsze oddają "zepsute" części. Co do minusów - czasami trzeba dzwonić po kilka razy z pytaniem czy auto jest już zrobione, druga sprawa - ceny .... no niestety - uważam, że płaci się sporo (są tańsze warsztaty), ale mam pewność, że usługa zrobiona będzie profesjonalnie, trzecia sprawa - terminy .... czasami trudno się dostać,a bez auta to jak "bez ręki" ;)


  Marka/model samochodu:
  Volvo, VW Golf, VW Passat, Honda Civic

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 4265

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.