GINTER AUTO Mariusz Walczak

Zakrze 111, Łosice, 08-200 Łosice

****** 0 (0 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Zakrze 111, Łosice, 08-200, Łosice

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych,dostawczych .Wykonujemy bieżące naprawy,wymiany rozrządów,naprawy zawieszeń,obsługę i naprawę klimatyzacji i ogrzewań postojowych samochodowych,geometrię kół,wymianę szyb samochodowych,naprawiamy elektrykę, elektromechanikę,naprawiamy"ciężkie przypadki" Wykonujemy naprawy silników i głowic.Dysponujemy sprzętem diagnostycznym odpowiednim dla marki. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę,by być na bieżąco z wiedzą i umiejętnościami. Naprawy wykonujemy zgodnie z dokumentacją techniczną. Jesteśmy płatnikiem VAT, Montujemy instalacje gazowe LPG TECH i STAG . Za usługi można zapłacić gotówką jak  i w systemie ratalnym.

Firma znajduje się na terenie Stacji Kontroli Pojazdów Mitropol

Więcej

Cennik

Obsługa klimatyzacji

od 100 do 150 zł
Wymiana oleju DSG

od 100 do 150 zł
Wymiana oleju i filtrów

od 50 do 100 zł
Wymiana rozrządu silnik diesel

od 200 do 500 zł
Wymiana sprzęgła

od 200 do 500 zł
Wymiana szyby przedniej

od 60 do 200 zł
Wymiana uszczelki pod głowicą

od 300 do 1000 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Nasze porady (13)

Posiadam Climatronik ale chciałbym go wyłączyć i stosować zwykły nawiew. Czytałem, że wyłączenie Climatronika (strzałkami) jest niezdrowe dla niego, więc pytanie, jak wyłączyć klimatyzację - odłączyć sprężarkę?
Mercedes Benz W211 2,7 cdi 2002
Silnik 2,7 cdi jest bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzącym. Do tego stopnia że węże są bardzo twarde i duże ciśnienie jest w zbiorniczku wyrównawczym. Drugim problemem z tym związanym pewnie jest to, że olej wycieka mi przez filtr oleju. Czemu wysokie ciśnienie wpływa na wyciek oleju silnikowego? czy jedno ma zwiazek z drugim?
Volkswagen Passat B6 2010 r, 2.0 tdi 170 PS skrzynia DSG
Witam, noszę się z zakupem Volskwagena Passata B6 2010 r, 2.0 tdi 170 PS skrzynia DSG, biorąc pod uwagę że samochód ma potwierdzony przebieg 230 tyś chciałbym dowiedzieć się zakładając że do tej pory był od nowości serwisowany w ASO jakie są prognozy dalszej bezawaryjnej jazdy. Chodzi mi o informację jakie realne przebiegi wytrzymuje ten silnik i jego podzespoły takie jak turbina, wtryski, koło dwumasowe, sprzęgło i skrzynia DSG. Domyślam się że to pewnie nie jedno z ciężkich pytań na tym forum ale będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź
Witam, samochód zalany do pełna benzyną. Jeżdzę na gazie, po czym po jakimś czasie pokazuje mi połowę zbiornika benzyny. Kolejne odpalenie samochodu, znowu niby prawie full zbiornik i spada, a jeżdzę ciągle na gazie. Zasięg pokazuje mi 0 km mimo paliwa w zbiorniku. Czemu poziom paliwa-benzyny nie spada wraz z zużyciem tylko głupieje podczas jazdy na gazie?

Podobne warsztaty