MECHANIKA POJAZDOWA MATEUSZ MICHALAK WULKANIZACJA

Helenów Pierwszy 4 , 62-563 Licheń Stary

****** 6 (1 opinia)

MECHANIKA POJAZDOWA MATEUSZ MICHALAK WULKANIZACJA

O warsztacie

Helenów Pierwszy 4 , 62-563, Licheń Stary

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Otwarte od pn. do pt. 9.00-18.00

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat bardzo dobrze wyposażony, czysto i schludnie, co w warsztacie samochodowym nie jest łatwe. Bardzo miła i konkretna obsługa. Naprawa uszkodzonego przegubu mimo brakującej części była wykonana bardzo szybko. Nie obyło się bez wyjazdu po brakujący element. Szef tej firmy nie szukał przyczyny aby się mnie pozbyć, wręcz przeciwnie. Już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej próbował pomóc w ocenie uszkodzenia i ewentualnej naprawy. Na nasze szczęście trafiliśmy na tego mechanika. Chciałbym mieć takiego mechanika o 200 km bliżej.


  Ford C-Max

Podobne warsztaty

 • Zaklad znajduje sie na wjezdzie do Lichenia Starego droga powiatowa nr. 266 od strony Konina po prawej stronie 600 m od tablicy terenu zabudowanego.  Firma zajmuje sie sprzedaza i importem opon uzywanych, felg stalowych i aluminiowych oraz...