Jamar Okręgowa stacja kontroli pojazdów

ul. Wolińska 17, 64-100 Leszno

****** 2.3 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

ul. Wolińska 17, 64-100, Leszno

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Branża: Samochody - stacje obsługi, mechanicy

Pon - Pt 7:00 - 19:00

Sob 7:00 - 14:00  

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
2.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  JAMAR Leszno: W dniu 21.11.2014 z uwagi na brak czasu i pracę w sąsiedztwie chciałem zostawić auto z kluczykami - do wymiany opon. Pracownik odmówił twierdząc, że nie ma czasu, by podjeżdżać. Na moją uwagę, że auto stoi z boku i nie ma potrzeby podjeżdżania, bo odbiorę je z 4 godziny stwierdził, że tak uzgodnił z szefem i muszę odstać w kolejce (ok. 45 minut).
  W mojej ocenie kompletny brak elastyczności, dobrych chęci i poszanowania klienta.


  VW

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zleciłem stacji sprawdzenie auta przed zakupem. Usługa kosztowała 40zł i obejmowała kontrolę spalin, sprawność tłumienia amortyzatorów, skuteczność układu hamulcowego, obecność luzów w elementach zawieszenia i układu kierowniczego oraz kontrolę wzrokową pojazdu. Auto kontrolę przeszło bardzo dobrze z uwagą co do przedniego prawego hamulca, który był troszkę mniej skuteczny z uwagi na docierające się wówczas klocki oraz wyższy poziom węglowodorów w spalinach z adnotacją Pana diagnosty, że nie jest to duży problem. Auto powędrowało na stację ponieważ czułem spore luzy w zawieszeniu w czasie jazdy. Auto po pomyślnej kontroli nabyłem, jednak w czasie jazdy nadal odczuwałem lekki dyskomfort. Kilka dni później udałem się do innej stacji kontroli pojazdów w moim mieście gdzie okazało się, że auto ma luzy w przednim zawieszeniu, na przekładni kierowniczej oraz auto zostało pozbawione katalizatora - został wycięty. Stacja Jamar i jej pracownik tego nie zauważył. Ponadto nie otrzymałem od pracownika stacji pokwitowania uiszczenia opłaty za wykonaną kontrolę. Szczerze zalecam nie korzystać z usług tej stacji.


  Zalety:
  nie zauważyłem


  Wady:
  jak w opisie


Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 4671

Usługi wykonywane przez warsztat