AUTOFIX Mechanika Pojazdowa

ul. Młynarska 10, Nowa Wieś Lęborska , Nowa Wieś Lęborska , 84-351 Lębork

****** 5 (2 opinie)

AUTOFIX Mechanika Pojazdowa

O warsztacie

ul. Młynarska 10, Nowa Wieś Lęborska , Nowa Wieś Lęborska , 84-351, Lębork

Poniedziałek od 07:00 do 17:00
Wtorek od 07:00 do 17:00
Środa od 07:00 do 17:00
Czwartek od 07:00 do 17:00
Piątek od 07:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

         AutoFIX Mechanika Pojazdowa to gwarancja rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie. W naszym warsztacie wykorzystujemy części i podzespoły renomowanych firm, które zapewniają niezawodność i sprawiają, że codzienne użytkowanie pojazdu staje się prawdziwą przyjemnością.

Obecnie specjalizujemy się w:

komputerowa diagnostyka silników benzynowych i diesla, komputerowa geometria kół (zbieżności), serwis ogumienia (wymiana opon, opony letnie i zimowe), elektronika i elektryka pojazdowa, przeglądy okresowe, bezpłatna wymiana oleju, sprzedaż części nowych i używanych do wszystkich marek samochodów, naprawy główne oraz bieżące, naprawy szybkie (ukł. hamulcowy, kierowniczy, zawieszenie) naprawy silników naprawy układu napędowego (skrzynie biegów, sprzęgła, półosie)

Diagnozę usterek nie wymagających podłączenia sprzętu diagnostycznego wykonujemy nieodpłatnie!

Oferujemy zakup potrzebnych do napraw części pozwalając odciążyć klienta od poświęcania czasu na poszukiwanie odpowiednich części oraz unikać mu błędów i pomyłek w zakupywanych częściach co w dobie ogromnej różnorodności marek, modeli i roczników jest istotnym ułatwieniem dla klienta.

Tworzymy pracowity zespół, zdolny podejmować się najtrudniejszych zleceń. Zawsze używamy najlepszych materiałów, dbając o jakość wykonanych czynności i zadowolenie naszych klientów.

Wiemy, jak trudno jest żyć bez samochodu, dlatego usterki staramy się usuwać tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.

Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, jak ważny jest dla nas Twój samochód.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  OK.Z porządkiem w miejscu pracy może być dużo lepiej,widać szef(właściciel?)nie przykładają do tego wagi.


  TOYOTA AURIS 1,6 BENZ.2012

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko, sprawnie i na temat. Wymieniałem w ty warsztacie przednie klocki hamulcowe w skodzie superb. Miałem swoje części. Obsługa miła i punktualna. Na zabranie auta na warsztat czekałem 2 minuty. Mechanik bardzo miły i rzeczowy. Dobra atmosfera. Mogłem być na hali i przyglądać się pracy. Całość trwała ok. 40 min. Podczas pracy mechanik używał normalnych narzędzi i kluczy, a nie "pobijaków, młotków, etc" co mi się zdarzyło kiedyś w innym warsztacie. P O L E C A M


  Skoda Superb

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat