Awaryjne otwieranie Płock i okolice

, Kutno

****** 0 (0 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

, Kutno

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pogotowie Zamkowe oferuje usługi w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań, samochodów i sejfów. Używamy specjalistycznych narzędzi i nie uszkadzamy zamków. Zajmujemy się także montażem, wymianą, serwisem zamków i wkładek. Zgubione klucze? Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Uszkodzony zamek? dla nas to nie problem! Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne i fachowe wykonanie usług.

Działamy całodobowo na terenie Płocka, Kutna, Włocławka, Łowicza, Łęczycy, Kłodawy, Gostynina, Żychlina i okolic. Wystawiamy faktury VAT.

Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów (bez uszkodzenia zamków). Pomagamy w przypadku złamanego kluczyka w stacyjce, zatrzaśniętych kluczyków w aucie, wyjącego alarmu, zablokowanej stacyjki i skrzyni biegów. Używamy specjalistycznych narzędzi i profesjonalnych technik.

Oferujemy usługi w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań i różnego rodzaju drzwi. Otwieramy drzwi wszystkich producentów. Zajmujemy się montażem i serwisem zamków antywłamaniowych, wymianą wkładek, klamek i wizjerów. Służymy fachową pomocą w zakresie napraw powłamaniowych i doradztwem w zakresie zabezpieczeń.

Pogotowie Zamkowe świadczy także usługi firmom i biurom w zakresie awaryjnego otwierania i naprawy sejfów, kas pancernych i kasetek.

Oferujemy usługi serwisowe w zakresie wymiany, konserwacji i naprawy wkładek i zamków. Zajmujemy się także doradztwem technicznym w zakresie doboru zamków i drzwi, prowadzimy naprawy powłamaniowe, doradzamy w zakresie zabezpieczeń.

Tel.503012016 24h

www.rajski-pogotowie.pl

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty