Pobierz darmową aplikację mobilną

POWRÓT

Polecane w których umówisz się w tej chwili online

TOP-AutoSerwis - Mechanika...
******
opinie: 291

Przewóz 21/5
Podgórze, Kraków

CENTRUM BMW SERWIS
******
opinie: 23

ul. Balicka 100
Bronowice, Kraków

Auto Serwis
******
opinie: 102

Wielicka 44b
Podgórze, Kraków

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (3) Neutralne (0) Negatywne (6)

 • AUTOR: DATA: 2017-08-17 16:51
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Obsługa serwisu bardzo miła i kompetentna. Wszystkie usterki w moim samochodzie zostały usunięte w uzgodnionym terminie i cenie. POLECAM SERWIS SAMOCHODOWY "PATROL"


  Marka/model samochodu:
  VW Golf

 • AUTOR: DATA: 2017-06-10 10:50
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Pół roku temu zleciłem naprawę hamulca ręcznego, który "słabo trzymał" w moim zakupionym właśnie samochodzie. Naprawa została wykonana i wszystko miało być OK. W ubiegłym tygodniu robiłem przegląd techniczny pojazdu i otrzymałem PILNE zalecenie naprawy hamulca ręcznego. Prawa strona prawie w ogóle nie trzymała a lewa też pozostawiała wiele do życzenia. Na pytanie diagnosty, czy jest to możliwe, skoro zaledwie pól roku temu ten hamulec był "robiony" uzyskałem odpowiedź, że raczej nie. Doszedłem do wniosku, że podobnie jak w innych opisywanych przypadkach, również w moim właściciel warsztatu PATROL zorientował się że jestem laikiem i tylko zakasował pieniądze, nie wykonując usługi.

  Ostrzegam wszystkich przed tym mechanikiem, jeżeli nawet w takich kwestiach, jak układ hamulcowy potrafią oszukiwać swoich klientów. Przecież to stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa jazdy a nawet życia osób użytkujących pojazd. Ciekawe kto im dał uprawnienia diagnostyczne przy takim podejściu i braku profesjonalizmu?


  Marka/model samochodu:
  Toyota

 • AUTOR: DATA: 2017-02-25 22:05
  100.00% (2/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam, zapłaciłem za usługę która nie była wykonana. Historia poniżej.

  Oddałem samochód w celu wymiany łożysk-a/s, sam nie byłem pewien którego, ale w trakcie użytkowania pojazdu pojawił się niepokojący szum. Pan przyjmujący samochód stwierdził że sprawdzą i dadzą znać co i jak. W tym samym dniu otrzymałem telefon że wszystko jest ok, samochód był sprawdzany na podnośniku - wszystkie koła, mechanik wykonał testową jazdę i przyczyną szumu są opony- mogą być wyząbkowane lub poprostu tak szumią - koszt 40 zł. Ucieszony pojechałem odebrać samochód, bardzo dziwne było to że stał w idenczynczy sposób w miejscu w którym go zostawiłem, upewniłem się czy na 100% wszystko jest ok, mechanik potwierdził. w tym samym dniu odwiedziłem kolejnego mechanika i mocno się zgdziwiłem zapieczony tylni hamulec i rozwalone łożysko.


  Marka/model samochodu:
  Golf V

 • AUTOR: DATA: 2017-01-13 14:25
  100.00% (2/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Wizyta z niesmakiem.
  1. Podejście właściciela i części mechaników jest pretensjonalne, niestety nie dopuszczają proponowanych sugestii.
  2. Oddane auto na daną godzinę przeważnie jest przetrzymywane na kolejny dzień, mimo iż usterka nie zawsze tego wymaga.
  3. Cena podawana przez telefon zmienia się przy odbiorze auta na wyższą.
  Wychodzi się z warsztatu z poczuciem "naciągania na każdej drobnostce".
  4. Pan od przeglądu technicznego bardzo ciekawski, wysuwa wnioski, które wcale nie dotyczą przeglądu, odstrasza klienta.
  5. Mechanicy zostawiają w aucie chlew.


  Marka/model samochodu:
  Toyota

 • AUTOR: DATA: 2016-12-20 12:09
  0.00% (0/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Ja uważam, że to bardzo dobry serwis, profesjonalny elastyczny, ma dobre podejście do klienta Ja ze swoim autem (Nissan) i mój mąż (mitsubishi) korzystamy od lat z usług w tym miejscu i zawsze jest wszystko sprawnie i dobrze. Właściciel sympatyczny zawsze doradzi i pomoże, mechanicy bardzo dobrzy. Ceny bardzo przystępne. Jestem zadowolona i polecam to miejsce.


  Marka/model samochodu:
  Nissan

 • AUTOR: DATA: 2016-11-18 16:26
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Kwestia pierwsza - umówiłem się z termin naprawy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Samochód miał być naprawiany przed południem ale okazało się, że Panowie za naprawę zabrali się dopiero po godz. 14tej. Chodziło o wymianę świec. Zapewniono mnie, że do wieczora usługa zostanie wykonana. Pojechałem o 19tej wieczorem po odbiór samochodu ale dowiedziałem się, że samochód będzie gotowy w poniedziałek. Zdecydowałem się zabrać samochód, bo był to piątek, a na weekend miałem zaplanowany wyjazd. W poniedziałek przyjechałem ponownie a właściciel w wyraźnym grymasem zwrócił mi uwagę, że nie byłem umówiony na wizytę, więc nie może zagwarantować kiedy usługa zostanie wykonana. Szkoda, że nie pamiętał, że moja wizyta jest efektem tego, że w piątek mechanicy nie dotrzymali obiecanego terminu.
  A teraz druga kwestia. Od samego początku podejrzewałem zepsutą sondę lambda, która informowała o błędzie silnika. Zostałem jednak poinformowany, że sonda lambda jest dobra a przyczyną są zużyte świece lub jeszcze coś innego... Prosiłem, żeby zdiagnozowano dokładnie, wykonano ewentualne czyszczenia (ta usterka i zalecany sposób postępowania są opisane na wielu forach w Internecie) itd... Właściciel warsztatu wręcz zaczął mnie jednak przekonywać, że trzeba wymieniać części jedna po drugiej, aż wszystko będzie działało. Całkowicie odrzucał moje sugestie, że może wystarczy coś "przeczyścić", "wyregulować" itp. Cały czas tylko mówił, że trzeba wymieniać poszczególne części do czasu, aż błąd przestanie się pojawiać. Ignorował też moje argumenty, że ja nie mam czasu a nawet ochoty wielokrotnie przyjeżdżać i chciałbym żeby samochód rzetelnie naprawiono, zamiast "bawić się w eksperymenty"... W odpowiedzi usłyszałem, że "jeżeli jestem gotowy zapłacić 2 lub 3 tysiące za naprawę, to proszę bardzo, może od razu wszystko powymieniać...". Świece zostały wymienione, błąd skasowany i wszystko wydawało się OK... Zdziwienie moje było duże, kiedy po przejechaniu 20 km pomarańczowy sygnał błędu ponownie się zaświecił... Miałem już dość ironicznych docinek właściciela warsztatu "Patrol" i zdecydowałem oddać samochód do innego warsztatu. Proszę wyobrazić sobie moje zdziwienie, gdy po diagnozie okazało się, że sprawa jest jednoznaczna - zepsuta sonda lambda!!! Jestem umówiony na usunięcie usterki, ale jeżeli diagnoza się potwierdzi i sonda lambda rzeczywiście okaże się zepsuta, to będę dochodził swojej rękojmi od warsztatu "Patrol".
  Na koniec dodam, że właściciel "naciąga" klientów na każdej drobnostce. W pierwszej rozmowie usługa wymiany świec miała kosztował 40 zł, a później zostałem skasowany podwójnie (80 zł). Domyślam się, że właściciel zorientował się, że jestem laikiem, więc może mnie kasować a w razie pytania wciśnie mi jakiś kit typu "że musiał ponownie podłączyć komputer" lub coś w tym stylu... Ciekawe dlaczego mimo diagnozy, za którą zapłaciłem, i kilkudniowego postoju samochodu w tym warsztacie nie udało się ustalić rzeczywistej usterki i jej usunąć?


  Marka/model samochodu:
  Tayota Yaris

 • AUTOR: DATA: 2016-06-20 09:45
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Witam. Przyjechałem do tego warsztatu we środę, tj. 20 czerwca 2016 celem sprawdzenia geometrii. Byłem umówiony na godzinę 14 ale na miejscu byłem już o 13:20. Okazało się, że trzeba ustawić geometrię. Przy próbie regulacji na osi tylnej, zapieczona śruba mimośrodowa w tulei wahacza, pękła. W serwisie BMW posiadali nową śrubę. Przywiozłem ją ale mechanik odparł, że nie ma czasu, bo ma inne samochody. Kierownik warsztatu natomiast ustalił ze mną termin na poniedziałek z racji braku wolnych miejsc, mimo że mówiłem mu, że nie mogę być bez samochodu przez tyle dni! Mechanik upierał się, że nie jest w stanie wyciągnąć urwanej śruby i trzeba uciąć wahacz. W tym momencie odpowiedziałem aby sprawdził również, czy uda mu się ruszyć drążki na osi przedniej. Podszedł, podjął próbę odkręcenia i po chwili wrócił, że drążków nie da się ruszyć aby wyregulować i najlepiej jak zamontuję nowe, on tamte "przetnie na pół" aby je szybciej wymontować i ustawi zbieżność na nowych. Wracając, mechanik, po urwaniu śruby w wahaczu na osi tylnej, tłumaczył że to standard w samochodach BMW. I mój komentarz: Skoro to standard, to dlaczego nie podjęli się wykręcenia urwanej śruby, mimo że przyjechałem wcześniej i miałem umówiony termin? Na koniec. Wg słów mechanika, nie ma praktycznie opcji aby wykręcić tą urwaną śrubę, trzeba rozcięć wahacz lub go rozwiercać. Wahacz jest wtedy do wyrzucenia. Wyjechałem z tego warsztatu, postawiłem samochód na parkingu, wziąłem zwykły podnośnik, odkręciłem koło i zwykłym kluczem z grzechotką oraz po opukaniu wahacza i śruby, lejąc do tego odrdzewiaczem, śruba puściła. Śrubę nową założyłem samemu a wahacz został ten, co był. Nie trzeba było go ani przecinać ani rozwiercać! Pojechałem do innego warsztatu na ustawienie geometrii. Mechanik miał w prawdzie trochę problemów aby ustawić zbieżność na osi przedniej ale obydwa drążki dość szybko popuściły.
  Przepraszam za zbyt długi opis sytuacji ale chciałem przedstawić krok po kroku, rzetelnie, jak wyglądała wizyta w tym warsztacie. Być może gdyby samochodem zajął się inny mechanik, pomimo urwanej śruby, po dostarczeniu nowej, mechanik by ją wymienił a nie mówił, że się NIE DA i że nie mają czasu, mimo że sam twierdził, że to standard w BMW-zapieczone śruby w wahaczach, więc czas przewidziany na naprawdę powinien być odpowiednio zaplanowany. Poza tym, byłem o 40 minut przed czasem a dostarczenie śruby zajęło 30 minut.


  Marka/model samochodu:
  BMW 7 E65

 • AUTOR: DATA: 2015-12-10 23:02
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Serwis: Nieciekawie ze względu na blisko 20% marżę na częściach do samochodu, a ceny rynkowe można sprawdzić, chociaż sprawna i dobra robota to nie wiem czy warto za taką cenę podnoszoną na częściach. Wtedy zależało mi na czasie i to że warsztat jest blisko miejsca zamieszkania.

  Stacja kontroli: ok.


  Marka/model samochodu:
  VW GOLF 4

 • AUTOR: DATA: 2015-09-12 07:27
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Bardzo dobry warsztat. W moim samochodzie naprawiana była geometria zawieszenia. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam.


  Marka/model samochodu:
  Fiat Panda

DODAJ OPINIĘ

 Samochody to nasza pasja. Działamy na rynku już od wielu lat, podczas których zdobyliśmy doświadczenie oraz uznanie wśród klientów. Służymy pomocą w zakresie naprawy, poradnictwa, przeglądów okresowych (i rejestracyjnych), holowania oraz nagłych awariach. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY


Kup opony zimowe


Podobne warsztaty

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. TOP-AutoSerwis - Mechanika klimatyzacja geometria opony

  Kraków   »   Przewóz 21/5   »   Podgórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. A-Z AutoSerwis

  Kraków   »   ul. Dobrego Pasterza 45   »   Prądnik Czerwony

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. ŁG auto serwis DPF, Diagnostyka komputerowa poziom ASO ++

  Kraków   »   ul.Myśliwska . hala Budostal 8   »   Podgórze

  OPINIE: 30+ ******

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. IRMARSERWIS

  Kraków   »   ul. Makuszyńskiego 19   »   Nowa Huta

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto-Serwis Drago-Max Mechanika Blacharstwo Lakiernictwo

  Kraków   »   UL. Przewóz 51   »   Podgórze Rybitwy

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto Serwis

  Kraków   »   Wielicka 44b   »   Podgórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. AUTO SERWIS NOWAK- mechanika, regeneracja turbosprężarek

  Kraków   »   Gożdzikowa 20   »   Podgórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. All Cars Service

  Kraków   »   ul. Drewniana 8   »   Podgórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.

  Kraków   »   ul. Wadowicka 8i   »   Podgórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właścicielaWarsztat należy do programu Zaufany Warsztat. SPEED CAR WYMIANA OPON KLIMATYZACJA MECHANIKA WYDECH

  KRAKÓW   »   UL. MOGILSKA 115   »   GRZEGÓRZKI , CENTRUM ,

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz