"Auto-Complex" PHU. Nyczka Dariusz, Nyczka Sławomir

Gdyńska 23a, 62-028 Koziegłowy

****** 3.7 (3 opinie)

Opinie (3)

Dodaj opinię
3.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Do wymiany był wieszak tłumika końcowego. W trakcie wymiany dodatkowo mechanik wymienił obejmę tłumika. Przed wymianą poinformował dziewczynę, że koszt części to 50 zł, a robocizna 30 zł. Po wymianie skasował dziewczynę 200 zł "bo części wyszły za 150zł". Na paragonie jeden wpis "naprawa 200zł". Brak wyszczególnienia kosztu części. Koszt obu części w hurtowniach/na allegro to około 50-60 zł. 200 zł to koszt całego nowego tłumika. Dziewczyna z uwagi na brak znajomości tematu zapłaciła i odjechala. Naprawa szybka i jakość usługi poprawna, jednak nie polecam ze względu na cenę.


  Renault Clio

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Z czystym sumieniem polecam AUTO COMPLEX. Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Jak będzie potrzeba to na pewno tam wrócę !!!!!!!


  Renault scenic

 • u
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam!. Zakład wygląda profesjonalnie i porządnie ale...Umówiłem się tydzień wcześniej na godzinę 14.00 na wymianę oleju i świec w dniu 09.11.2016. Sama usługa, bo: olej, filtry i świece kupiłem wcześniej, miała kosztować 50 zł (wymiana oleju) i 50 zł (wymiana świec). Po przyjeździe okazało się że wszystkie stanowiska są zajęte i muszę czekać. Po 40 minutach wreszcie zainteresowano się moim autem (zaznaczę, że silnik był zimny o czym wspomniałem pani w biurze bo na dojazd do warsztatu potrzebuję niecałe 5 minut). Przyglądałem się całej operacji wymiany świec bo z internetu wyczytałem że nie jest to trudne a jedynym mankamentem jest posiadanie odpowiedniego klucza. Rzeczywiście cała operacja trwała niecałe 15 minut i wyglądało że każdy może sobie poradzić ze zdjęciem pokrywy odłączeniem kostek przewodów i wykręceniem świec . Tak więc duże moje zdziwienie wzbudziła nowa cena za usługę którą usłyszałem w biurze po wymianie. Przypomnę że miałem zapłacić 50 zł (co i tak wydaje mi się sporo wygórowaną ceną za niecałe 15 minut pracy mechanika) . Za samą wymianę świec kazano mi zapłacić 100 zł !! Gdy wyraziłem swoje zdziwieni 100 % podwyżką ceny usługi dowiedziałem od Pani w biurze cyt.: "mechanik miał utrudniony dostęp". Tak mnie zatkało, że już nie zapytałem dlaczego za wymianę oleju zapłaciłem 60 zł zamiast 50 zł. Tak więc wizyta w warsztacie i sama usługa wymiany oleju i świec kosztowała mnie 160 zł, 2 h straconego czasu i wielki niesmak który czuję za bycie zrobionym w bambuko.


Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3614

Usługi wykonywane przez warsztat