ATRO S.C. - Renata i Edmund Troka

Wojska Polskiego 5a, 83-400 Kościerzyna

****** 5.2 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Wojska Polskiego 5a, 83-400, Kościerzyna

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
5.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawdę szczerze polecam wszystkim ten warsztat. Samochód zaprowadzony dziś o 8:00 rano a już o 15 auto gotowe do odbioru. Wszystko działa jak należy, na terenie warsztatu porządek taki że praktycznie można jeść z podłogi. Właściciel bardzo konkretny, rzeczowy i uczciwy. Naprawdę polecam i na pewno tam wrócę


  Opel Corsa C

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat jak najbardziej polecam. Widać od razu, że mają sporo wiedzy na temat swojej pracy. Jedyny minus to spore kolejki choć zapewne nieprzypadkowe. Auto nie stoi na placu i nie czeka dniami czy tygodniami, tylko konkretnie. Od razu powiedzieli błedy poprzednich majstrów i co trzeba poprawić. Auto naprawione wreszcie solidnie! W środku czysto i poukładane narzędzia, a nie bałagan i syf że strach przejść jak u innych.


  BMW

Nasze porady (1)

Volkswagen Golf 3 1997
Na przeglądzie stwierdzili ze nie działa mi ręczny hamulec jechałam do mechanika naprawił go i mówi że wymienił jeszcze szczęki, po ponownym przeglądzie stwierdzili ze tylne koło uniesione nie obraca się a do tego zauważyłam że po zakończonej jeździe koło to trochę śmierdzi i jest bardzo gorące, w czym teraz jest problem ?

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat