POWRÓT

Majdziński Marek Mechanika Pojazdowa

Wszystkie Pozytywne (3) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2019-03-18 22:21

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam , ja jak najbardziej jestem zadowolony z naprawy mojej skrzyni AF40 vectra c . Czytając fora i sprawdzając błędy jakie pokazał komp . wynikało ,że sterownik do wymiany .I podejrzewam , że nie jeden warsztat naciągnął klientów na te kody błędy które pokazał komp. A tu diagnoza : zwarcie na dwóch elektrozaworach , wymiana na nowe i po robocie. Koszt 600 zł . I auto śmiga dalej . Jak dla mnie dobra robota!


  Marka/model samochodu:
  vectra c

 • AUTOR: DATA: 2018-03-28 22:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam tego "mechanika" od skrzyni automatycznych, po pierwsze ciężko się dodzwonić żeby się zapytać jak wygląda sytuacja z naprawą, po drugie gdy zaprowadzalem samochód to mówił że bez problemu zrobi i ze 2tys będzie kosztowała taka naprawa. Dzwonię do niego po 1,5 tygodnia zapytać się jak wygląda sytuacja a on do mnie z pretensjami że nic nie robił bo skrzynia szrot(wywnioskowal tak bez podłączenia komputera i bez rozebrania, normalnie jasnowidz) i żeby kupić inną używaną, że żałuje że w ogóle przyjął samochód, że niby części nie ma do tego modelu(sprawdzałem, dzwoniłem i wszystkie części znajdują się w sklepach internetowych) , a na końcu dodał że może się tego podjąć ale to będzie kosztować od 3,5 do 5 i nie wiadomo jak długo będzie działać... Panie "mechaniku" najpierw mowisz że nie zrobisz a później zmieniasz zdanie? Dziwne... Zaprowadzilem auto do Poznania i zrobili mi skrzynie perfekcyjnie za normalne pieniądze i bez problemu a najważniejsze że jest gwarancja. Jeśli chcesz żeby twoja skrzynia była dobrze zrobiona to szukaj mechanika w Poznaniu a nie w okolicach Konina.


 • AUTOR: DATA: 2017-01-12 08:19

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawa trwała bardzo szybko , cena przystępna i obsługa bardzo miła i zwinna uporała sie z problemem .


  Marka/model samochodu:
  Passat B6

 • AUTOR: DATA: 2011-01-05 13:11

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo konkretna firma...naprawiali mi skrzynie automatyczną w Audi A6 Tiptronic i jestem bardzo zadowolony.Dobra cena,dobra robota,polecam:)


DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 6281

WYKONYWANE USŁUGI