Elektronic Service Komorniki

Stanisława Staszica 30, 62-052 Komorniki

****** 6 (2 opinie)

Elektronic Service Komorniki

O warsztacie

Stanisława Staszica 30, 62-052, Komorniki

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 10:00 do 15:00
Niedziela od 12:00 do 16:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Profesjonalnie, sprawnie, szybko i tanio. Diagnostyka komputerowa na fabrycznym poziomie, darmowa wycena i na końcu skuteczna naprawa. To w skrócie zasady którymi kieruje się ta firma.

Można w tym warsztacie naprawić wszystko co związane z elektroniką w samochodzie, rozkodować radioodbiornik, zmodyfikować parametry komputera sterującego silnika ECU czyli albo dokonać tzw chiptuningu albo wyprogramować filtr DPF/FAP, Możliwa jest także naprawa modułów AIR BAG lub innego modułu sprawiającego nam problemy w samochodzie.  

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie napraw liczników samochodowych, a po naprawie lub wymianie również ustawieniami immobilizera.

Zanikające piksele, uszkodzone podświetlenie, martwe wyświetlacze, czy niesprawne wskaźniki to żaden problem i wszystkie naprawy z użyciem wysokiej jakości części zamiennych.

Naprawiam wszelkiego rodzaju elektronikę samochodą...

Radia samochodowe i systemy nawigacji serwis i montaź.

Autoalrmy serwis i montaż.

Naprawa instalacji samochodowych.

Naprawa elektroniki samochodowej.

Naprawa liczników.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko i fachowo cena nie wygórowana serdecznie polecam


  Audi A6C5

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Niestety nie mogę ocenić czasu, kosztów, ani jakości usługi, bo nic nie zostało zrobione. Telefonicznie opisywałem problem z licznikiem, model motocykla i rok produkcji. Pan powiedział, żebym przyjechał, bo da radę to zrobić. Jechałem 30 km, żeby na miejscu się dowiedzieć, że jednak tego licznika nie otworzy, bo się nie da i to tylko taka jednorazówka. Zmarnowany czas.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Przykro mi że niepotrzebnie się Pan fatygował. Staram się pomóc wszystkim klientom poprzez naprawę mozliwie jak najszerszej gamy urządzeń i podzespołów. Nigdy nie zbywa klienta przez telefon u zawsze stawiam sprawę jasno. Szczegółowa ocena możliwości naprawy możliwa jest w zdecydowanej większości po dokładnej analizie uszkodzonej rzeczy. Być może gdybym otrzymał wcześniej więcej informacji lub chociażby zdjęcia tego licznika to mógłbym zweryfikować możliwość naprawy wcześniej. Tym razem Pański tym licznika był fizycznie nierozbieralna co uniemożliwiło fachową naprawę. Alternatywą było rozcięcie jego obudowy co po naprawie było by nieestetyczne i powodowało braknodpornosci na warunki atmosferycznego. Odstąpiłem od naprawy z w/w powodów na co Pan przystał.

  Suzuki Intruder 1500

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 4409