POWRÓT

Warsztat należy do programu Zaufany Warsztat. BLPD Serwis Herbert Czekała

POLECANE WARSZTATY

Zakład Usług Motoryzacyjnych S.C
******
opinie: 30

Wandy 8a
Szopienice-B..., Katowice

I&S Autoserwis
******
opinie: 147

Dębowa 16 b
Dąb, Katowice

MART AUTO NIEZALEŻNY SERWIS FORD OPEL
******
opinie: 158

ul.Siemianowicka 40
Katowice, katowice

Wszystkie Pozytywne (47) Neutralne (0) Negatywne (6)

 • AUTOR: DATA: 2017-10-23 11:19

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Serwisuję w tym warsztacie moje Seicento, wiekowe już a więc zawsze jest coś do zrobienia. Fachowo, profesjonalnie. Ceny OK. Ja i Sejtek na pewno będziemy dalej stałymi klientami. Polecam.


  Marka/model samochodu:
  Seicento 1.1

 • AUTOR: DATA: 2017-10-20 12:24

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Odwiedziłem ostatnio ten warsztat pierwszy raz.
  Czytałem wcześniej poniższe opinie i nie wiedziałem na co do końca się piszę. Ale ...

  Jestem w pełni zadowolony.

  Naprawa karoserii po stłuczce ok. Czas naprawy taki jak ustaliliśmy. Malowane elementy nie do odróżniają się od oryginalnych. Cena standardowa.

  Ja osobiście polecam.

  Pan Czekała to fachowiec starej daty. Przede wszystkim stawia na jakość napraw, a mniej na pokazanie się w internecie. Jak dla mnie wzbudza pełne zaufanie.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 508

 • AUTOR: DATA: 2017-09-07 13:29

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  bardzo dobry kontakt, terminowość, rzetelna ocena zakresu naprawy, drobne naprawy rano odstawienie popołudniu odbiór auta, pomoc i naprawa przy szkodach zgłoszonych do ubezpieczyciela, pomoc drogowa


  Marka/model samochodu:
  różne firmowe

 • AUTOR: DATA: 2017-07-10 23:16

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Pierwsza wizyta - wymiana tłumika środkowego i tylnego. Średnie zadowolenie - robota wykonana dobre, jednak zamiast 100 zł na które wcześniej się dogadaliśmy - zapłaciłem 300 zł. Telefonicznie właściciel wspomniał o możliwości większych kosztów - jednak większe to nie jej potrojenie.
  Druga wizyta - wymiana oleju w skrzyni biegów, wymiana opon oraz łożyska w tylnym kole - wizyta i czas wykonania usługi - bez zastrzeżeń.

  Trzecia (I NA PEWNO OSTATNIA!!!) wizyta w tym serwisie to koszmar - auto oddane we wtorek, zostałem poinformowany o dużej ilości zleceń i możliwości wykonania diagnozy w środę. W środę nie doczekałem się informacji, musiałem sam dzwonić. W czwartek odebrałem auto - nie zostało w nim nic zrobione. Usterka wyglądająca groźnie - auto nie zawsze odpala okazała się zwykłym zużyciem świec i wystarczyło je wymienić.
  Właściciel warsztatu na pewno przez te trzy dni nie zajrzał do auta, gdyż jadąc do innego warsztatu okazało się, iż jedna ze świec jest zalana olejem na skutek jego wymiany.

  Zdecydowanie nie polecam warsztatu w którym właściciel albo olewa klienta albo przerasta go wymiana świec


  Marka/model samochodu:
  Renaul Thalia 1,4 16V

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo nam przykro czytając negatywne komentarze.

  Jednakże bardzo dziękujemy za szczerą opinię.

  Chcielibyśmy zwrócić natomiast uwagę, że było tak jak Pan napisał.

  "Telefonicznie właściciel wspomniał o możliwości większych kosztów - jednak większe to nie jej potrojenie." - większe to również potrojenie. Przez telefon nigdy nie umawiamy się na konkretne kwoty ponieważ dopiero jak samochód jest na naszym warsztacie można ocenić realny koszt naprawy. Nie potrafimy tego zrobić nie widząc na oczy pojazdu. Było wspomniane, że mniej niż 100zł to nie będzie mogło kosztować, a prawdopodobnie więcej w zależności od zakresu napraw.


  Cieszymy się, że z drugiej wizyty był Pan zadowolony. Takie komentarze zawsze miło się czyta.


  "zostałem poinformowany o dużej ilości zleceń i możliwości wykonania diagnozy w środę" - bardzo przepraszamy jednakże przez dużą liczbę zleceń zwyczajnie nie wyrobiliśmy się do środy z wykonaniem diagnozy. Bardzo przepraszamy, że nie poinformowaliśmy Pana o tym telefonicznie i do tego błędu się przyznajemy.

  Gdy odbierał Pan samochód w czwartek powiedzieliśmy szczerze, że się nie wyrobiliśmy aby przejrzeć Pana samochód. Tym samy nie mogliśmy wykonać w pojeździe choćby najdrobniejszej naprawy.

  Klienci umówieni mają pierwszeństwo, a Pan oczekiwał naprawy natychmiastowej, bez umówienia wizyty. Wiąże się to z ryzykiem, że Pana naprawa nie odbędzie się w żądanym czasie z braku realnej możliwości (a nie chęci) na jej przeprowadzenie.

  Mamy szczerą nadzieję, że w przyszłości zdecyduje się Pan raz jeszcze nas odwiedzić. Tym razem umówimy się na konkretny termin realizacji naprawy i gwarantujemy, że będzie Pan zadowolony z naszych usług.

 • AUTOR: DATA: 2017-02-10 09:07

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem klientem tego warsztatu od lat i tak samo jak mój ojciec mam pełne zaufanie dla Pana Herberta.

  Ciężko znaleźć dziś zaufanego specjalistę. Ale na szczęście w rodzinie ktoś trafił do BLPD wcześniej.

  Ostatnia naprawa polegała na wymianie elementów karoserii uszkodzonych w stłuczce na "szklance" na DTS. Naprawa trwała co prawda 3 tygodnie ale z samochodem zastępczym nie było to wielkie utrudnienie. Jeśli fachowiec dobry to i kolejka klientów jest normą.

  Ja osobiście polecam.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot

 • AUTOR: DATA: 2017-01-13 16:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Auto odstawiłem do warsztatu na naprawę blacharsko-lakierniczą kierując się opiniami z serwisu DobryMechanik. Jednak usługa daleko odbiegała od opinii. Auto odstawiłem na naprawę i wiedziałem, że muszę poczekać minimum 3 dni na rozebranie auta i określenie zakresu naprawy, teoretycznie miało to trwać ok 3 tygodni. Ostatecznie skończyło się na odbiorze auta po prawie 2 miesiącach, bez kilku dni, a uszkodzony był tylko lewy przedni narożnik auta. Auto jest źle spasowane, jakość polerki jest bardzo słaba - zostały hologramy na lakierze. Koszty naprawy delikatnie mówiąc odbiegały od tego na co się umawialiśmy. Część kwoty jestem w stanie zrozumieć, bo były zamontowane droższe części, ale ostatecznie cena była o prawie 50% wyższa od tego, co było umówione.


  Marka/model samochodu:
  Opel Insignia

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Jesteśmy bardzo zasmucenia taką negatywną oceną usługi, którą dla Pana wykonaliśmy i tym, że zachował Pan do siebie kilka istotnych szczegółów tej historii.
  Skontaktował się Pan z nami telefonicznie i poinformował, że chciałby naprawić w naszym zakładzie lewy przedni narożnik auta. Poinformowaliśmy, że nie jesteśmy wstanie telefonicznie wycenić takiej naprawy, dlatego umówiliśmy się na oględziny. Pod koniec roku 2016 mieliśmy bardzo dużo obłożenie warsztatu dlatego wycena zajęła nam 3 dni i umówiliśmy się na wykonanie prac w przeciągu 3 tygodni za określoną cenę.

  I tutaj pominął Pan Kuba niestety kilka istotnych informacji.
  Chcielibyśmy przypomnieć, że naprawa zajęła aż tyle czasu nie z naszego powodu. Początkowo zadeklarował się Pan znaleźć potrzebne części w swoim zakresie i dostarczyć je nam, (bez części nie mogliśmy zacząć naprawy) ale po 3 tygodniach otrzymaliśmy informację telefoniczną, że jednak nie ma Pan na to czasu i mamy sami je zamówić.
  Następnie, że był Pan bardzo zachwycony ceną jaką zaoferowaliśmy i czasem naprawy, poprosił nas Pan aby zamówić jednak droższych części oraz wykonać jeszcze „kilka poprawek” uszkodzonej karoserii w pozostałych fragmentach samochodu. Te kilka poprawek objęły zasięgiem większość karoserii pojazdu która była powgniecana lub zarysowana.
  Musi być Pan świadomy, że naprawa przedniego lewego narożnika Insigni nie zawiera w sobie lakierowania tylnego prawego błotnika i kilku pozostałych elementów. Tym samym koszt jak i czas naprawy został wydłużony o czym został Pan poinformowany przed wyrażeniem zgody na przeprowadzenie tych napraw. Jak sam Pan zauważył koszt naprawy był prawie o 50% wyższy od ustalonego wcześniej ale i zakres naprawy powiększony o przynajmniej 150% powierzchni wcześniej ustalonej do lakierowania.

  Na koniec chcielibyśmy Pana zaprosić do ponownego odwiedzenia naszego zakładu ponieważ przypominamy, że na wszystkie usługi u nas przeprowadzane wystawiamy GWARANCJĘ. Dlatego jeśli nie dostrzegł Pan tych wymienionych w komentarzu niedociągnięć przy odbiorze samochodu. Co oczywiście mogło się zdarzyć każdemu. Bez obawy, poprawimy je jako usługi na gwarancji w czasie ekspresowym.

 • AUTOR: DATA: 2016-03-01 08:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pełen profesionalizm, miła obsługa, krótki czas oczekiwania, gwarancja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!


  Marka/model samochodu:
  Ford Fiesta

 • AUTOR: DATA: 2015-10-23 16:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Malowanie+naprawy blacharskie prawie całego auta. Okres naprawy odrobinę się wydłużył ale biorąc pod uwagę niespodzianki z rdzą, raczej dobrze oszacowany przez lakiernika. Cena umiarkowanie wysoka aczkolwiek jakość usługi bardzo dobra + w gratisie pomalowany tylny zderzak co było bardzo miłą niespodzianką. Jest rok gwarancji na lakier i blacharkę + czyste wnętrze samochodu (co o dziwo jest rzadkością). Bardzo polecam.


  Marka/model samochodu:
  Ford Cougar

 • AUTOR: DATA: 2015-09-09 19:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dzisiaj odebralem swoje ST220 naprawa lakiernicza wykonana na najwyższym poziomie, podstawilem odrazu Astre dziewczyny do zrobienia dwóch tylnich błotników, pod koniec przyszlego tygodnia ma byc gotowa. Polecam jak najbardziej warsztat pana Huberta :)


  Marka/model samochodu:
  Mondeo ST220

 • AUTOR: DATA: 2015-09-01 11:10

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu - kolor lakierowanego błotnika wygląda identycznie jak całość samochodu. Polecam!


  Marka/model samochodu:
  Seat Ibiza

 • AUTOR: DATA: 2015-07-06 16:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego dostawczego pojazdu w tym warsztacie.

  Przed wyjazdem wakacyjnym miałem solidną stłuczkę.

  Byłem pewny że wakacje będą należeć do jednych z gorszych lub wcale na nie nie wyjadę jednak tak nie było.

  Pan majster naprawił mój samochód podczas mojego urlopu a po przyjeździe już mogłem wracać do pracy.

  Blacharka i lakierowanie pierwsza klasa.

  Polecam


  Marka/model samochodu:
  Peugeot

 • AUTOR: DATA: 2015-02-24 09:30

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam

  Naprawiałem w tym serwisie moją C1. Mały samochód więc i koszt naprawy karoserii po stłuczce pod domem w styczniu był na szczęście nie duży.

  Jestem zadowolony z czasu i jakości naprawy. Pan Herbert widać że jest fachowcem starej daty który bardziej do estetyki swojego zakładu przykłada się do jakości usług w nim przeprowadzanych. Zakład pomimo że bardzo nowoczesny to trochę da się zauważyć, że nie jedna naprawa była w nim już przeprowadzona.

  Wracając do samochodu. Naprawa blacharska była przeprowadzona bez zastrzeżeń tak samo jak lakierowanie pojazdu. Udało mi się zauważyć dwie maszyny do tworzenia lakierów na miejscu więc z doborem lakierów nie ma opóźnień (w moim wypadku nie było).

  Część pracowników tego zakładu jest dość młoda ale jak udało mi się dopytać są to wychowankowie tego warsztatu, którzy pomimo młodego wieku mogą się już pochwalić sporym doświadczeniem (naprawiałem samochód pierwszy raz w BLPD serwis 2 lata temu i załoga od tego czas nie zmieniła się).

  Ja osobiście mogę polecić ten zakład każdemu kto ceni sobie jakość (można auto taniej naprawić w byle garażu - choć jak to mówią "chytry dwa razy traci" - ja wolę nie ryzykować i spać spokojnie) . Gwarancja na wszystkie usługi jest dla mnie wystarczającym argumentem przemawiającym za spokojnym snem.


  Marka/model samochodu:
  Citroen C1

 • AUTOR: DATA: 2015-02-13 15:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo dobra i mila obsługa szybka naprawa naprawdę polecam!!!!!


  Marka/model samochodu:
  matiz

 • AUTOR: DATA: 2014-10-02 12:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam

  Przemalowywałem cały mój samochód na żółty kolor w tym warsztacie.
  Usługa trochę trwała (tak jak Pan Herbert powiedział) ale została wykonana naprawdę na wysokim poziomie - nie mogę się przyczepić.

  Cena mogła by być niższa ale prawdę mówiąc wiem że do tej jakości warto dopłacić (jest gwarancja i faktura)

  Co warto podkreślić to w tym warsztacie mają swoje mieszalniki lakierów! Nie trzeba sprowadzać farb i czekać na nie. Wszystko w jednym miejscu.

  Polecam


  Marka/model samochodu:
  Peugeot

 • AUTOR: DATA: 2014-09-16 18:07

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Długo się wahałem ale skuszony dobrymi opiniami oddałem 2 elementy do malowania. Ustaliliśmy koszty i czas naprawy. Do tego moment było super. Odebrałem cześci z taśmą maskującą i dodatkowo w jednym miejscu niedomalowane. Tragedia. Szkoda bo liczyłem na dobrą usługę. Jeżeli miało być to malowane na szybko i byle by było to trzeba było powiedzieć klientowi od razu. Uniknąłbym rozczarowania.


  Marka/model samochodu:
  BMW

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry

  Bardzo nam przykro słysząc takie negatywne komentarze o jakości usług prowadzonych w naszym warsztacie.

  Tym bardziej Panie Marku iż jest to komentarz całkowicie zmyślony.

  W przeciągu ostatnich kilku tygodni nie malowaliśmy żadnego pojazdu marki BMW.

  Jeżeli poda nam Pan numer faktury wystawionej przez nas zakład na usługę lakierowania samochodu marki BMW z ostatniego miesiąca z wielką przyjemnością dokonamy tej usługi ponownie na nasz koszt.

  Pozdrawiamy konkurencję.

 • AUTOR: DATA: 2014-06-27 21:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  W warsztacie został naprawiony mój golf po kolizji drogowej, naprawa przebiegła bardzo sprawnie i fachowo zarówno ze strony mechanicznej jak i blacharsko-lakierniczej od właściciela spotkałem się z życzliwością i fachową pomocą również przy wycenie szkody przez likwidatora szkód. Auto wygląda lepiej niż przed kolizją, dodatkowo zostały wykryte inne awarie o których nie wiedziałem (naprawiono partaninę po innych mechanikach). Ciesze się że trafiłem na takich fachowców, na pewno będę dalej naprawiał tam auto.


  Marka/model samochodu:
  VW golf

 • AUTOR: DATA: 2014-05-31 08:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Samochód postawiłem w poniedziałek rano do poprawek lakierniczych tyle nadkola, jeden błotnik oraz inne drobne elementy.
  Obsługa miła, fachowa i rzetelna.
  Zostałem powiadomiony o dodatkowych potrzebnych do przeprowadzenia napraw blacharki, które mogłem osobiście zobaczyć i ocenić.
  Nie mogę się do niczego przyczepić, lakier został dobrany perfekcyjnie i całość robi wrażenie. termin realizacji bardzo szybki - samochód odebrałem już w czwartek.
  Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat!


  Marka/model samochodu:
  Honda Accord CL9

 • AUTOR: DATA: 2014-03-29 12:43

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymieniałem w tym warsztacie opony.

  Wymiana przebiegła ekspresowo.

  Cały warsztat wygląda nowocześnie i profesjonalnie, a nie tak jak inne firmy "garażowce sezonowe".

  Pan Herbert zna się na rzeczy.

  Osobiście polecam


  Marka/model samochodu:
  Skoda

 • AUTOR: DATA: 2014-03-27 00:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Umówiłem się na wymianę opon. Zostałem przyjęty bardzo punktualnie i bardzo szybko obsłużony (30 min). Wjeżdżając do warsztatu miałem mieszane uczucia, bo przejazd przez podwórko wygląda nieciekawie, no ale nie zawsze można mieć wpływ na otoczenie. Za to z usługi jestem bardzo zadowolony.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra

 • AUTOR: DATA: 2014-03-24 10:31

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymieniałem w tym warsztacie opony, olej i korzystałem z usługi diagnostyki bo cały czas świeciła mi się jedna lampka na pulpicie.

  Z wszystkich tych usług jestem bardzo zadowolony.

  Osobiście polecam tą firmę.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 208

 • AUTOR: DATA: 2014-03-10 21:55

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Ogólnie polecam ten warsztat gdyz dobrze wykonali u mnie naprawe po stłuczce tj wymiana zderzaka i wszelkich wzmocnien z malowaniem również maski także jestem zadowolony nawet pan Hubert spuścił mi z ceny także też to jest pozytyw


  Marka/model samochodu:
  Ford Focus

 • AUTOR: DATA: 2014-03-04 15:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mała stłuczka na Roździeńskiego zakończyła się m.in wymianą drzwi z prawej strony, maski i oczywiście większości poduszek powietrznych.

  Pan Herbert dokonał całej naprawy w mniej niż 10 dni wraz z malowaniem. Samochód błyskawicznie wrócił do swojego stanu pierwotnego.

  Polecam ten zakałdm ponieważ pracownicy naprawdę mają fach w ręku.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 208

 • AUTOR: DATA: 2014-02-17 17:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mimo wydanej pochopnie negatywnej opinii z mojej strony pan Hubert podszedł do sprawy profesjonalnie i właśnie maluje błotniki ponownie w ramach gwarancji, prawdopodobnie do konca tyg auto będzie gotowe. Jeszcze nie raz zawitam do tego warsztatu bo mam parę rzeczy do wymiany w zawieszeniu. Polecam i przepraszam za pochopnie wydaną opinię


  Marka/model samochodu:
  ST220

 • AUTOR: DATA: 2014-02-02 14:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Warszat godny polecenia! Wymienialam uszczelniacz polosi i sonde.Naprawy dokonywane ekspresowo, możliwość pozostawienia i odebrania samochodu poza godzinami pracy. Obsługa bardzo sympatyczna.Serdecznie polecam.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 206

 • AUTOR: DATA: 2014-01-21 04:21

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawy w tym WARSZTACIE ZAWSZE SA WYKONANE.DOBRZE.PEŁNE ZADOWOLENIE.Godne Polecenia.


  Marka/model samochodu:
  fiat brawa

 • AUTOR: DATA: 2014-01-19 18:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam. Naprawiałem w tym samochodzie układ wydechowy bo strasznie mi hałasował przy szybszych obrotach. Zostawiłem samochód przed pracą (jako, że pracuję w centrum miałem z Szopienic wygodny dojazd tramwajem) i odebrałem go już o 17.00 tego samego dnia. Ekspresowa naprawa. Wcześniej korzystałem z usług wulkanizatora w tym warsztacie i też sobie chwalę.


  Marka/model samochodu:
  206

 • AUTOR: DATA: 2014-01-18 10:50

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem nieszczęście uczestniczyć w sporym wypadku na autostradzie. Na szczęście wszyscy wyszli z niego o własnych siłach ale o samochodzie nie mogę tego powiedzieć.

  Wjechałem całą przednią maską w samochód, który gwałtownie zahamował przede mną. Nie chciałem oddawać pojazdu do kasacji więc w ubezpieczalnie polecili mi ten warsztat. Powiedzieli, że właściciel zna się na rzeczy i mieli rację.

  Naprawa trwała tylko dwa tygodnie (patrząc na skalę zniszczeń). Jeżdżę tym samochodem już 3 miesiące od odebrania z warsztatu i nie zauważyłem żadnych niedociągnięć. Samochód prowadzi się i wygląda "jak nowy".

  W miedzy czasie byłem też u nich na małych wymianach mechanicznych i wulkanizacji. Za każdym razem wszystko przebiega sprawnie.

  Osobiście mogę polecić ten zakład każdemu kierowcy.


  Marka/model samochodu:
  Passat CC

 • AUTOR: DATA: 2014-01-12 17:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Oddałem tutaj moje auto w Listopadzie. Do malowania był błotnik, dół prawych drzwi i wlew. W obu przypadkach zauważyłem mikroskopijne oznaki korozji i chciałem zdusić sprawę w zarodku.

  Pojechałem po odbiór po tygodniu. Okazało się, że zapomniał o wlewie. Przy mnie w ciągu 20 minut wypiaskował część lakieru i dał mi tubkę z czymś, abym to posmarował w domu 3 razy i będzie super. Zainkasował za to 100 zł, a za całość 650 zł. Uwagę zwrócił też błotnik. Pytałem czy nie trzeba go zakonserwować, na co dostałem odpowiedź, że nie.

  Po 4 dniach. Uwaga, po 4 DNIACH, korozja wróciła. Pojechałem na reklamacje i usłyszałem, że trzeba wspawać reperaturkę i to kosztuje 240 zł.... umówiliśmy się na wiosnę. W ciągu tego czasu nadkole zardzewiało jakbym je trzymał codziennie w kwasie, w dziesiątkach nowych miejsc. W praniu też wyszło, że do mojego auta NIE MA REPERATUREK (jest dosyć rzadkie). Na całym świecie nie ma po prostu reperaturek. Pojechałem do rzeczoznawcy, okazało się że ten super zakład zaszpachlował mi rdze i polakierował. Szczyt nieprofesjonalizmu. Sprawa idzie do sądu.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra G Bertone

 • AUTOR: DATA: 2013-12-28 11:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pierwszy raz odwiedziłam ten warsztat przed świętami bo zauważyłam pod samochodem plamę oleju. Przez święta nie potrzebowaliśmy korzystać z samochodu dlatego go tam zostawiłam i miałam odebrać za tydzień. Dziś jest sobota, a ja już od wczoraj jeżdżę własnym samochodem.

  Bardzo szybka naprawa i przemiła obsługa.

  To pierwszy warsztat w którym byłam, że nie czułam się jak blondynka bo kierownik mi wszystko wytłumaczył i zapłaciłam dokładnie tyle ile wycenił na początku.

  Polecam


  Marka/model samochodu:
  Smart

 • AUTOR: DATA: 2013-12-26 22:41

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mialem stluczke auta caly bok! Nie wiedzialem gdzie sie mam zglosic z taka usterka. Jaki warsztat by sie tego podjał. Bylem chyba w czterech innych warsztatach ktorych za pomalowannie i zlozenie tego auta w jedna piekna wcalosc chcieli kosmiczne pieniadze. Wiec znalazlem ten warsztat, Zrobili mi go w 5 dni. Bylem zdziwony ze tak szybko, a po stluczce nie ma ani sladu auto wyszlo w tego warsztatu jak nowe AA i w dodatku spolerowali mi cale autko. Jestem bardzo Zadowolony!!!!


  Marka/model samochodu:
  Mazda 6

 • AUTOR: DATA: 2013-12-21 21:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  zmienić opony to może potrafi ale jak poważniejsze naprawy to omijajcie ten warsztat z daleka. robiłem tam turbine. w skrócie - robił ją trzy razy 1x wiadoma sprawa - uszkodzona moja oryginalna więc zregenerował w turbo tec w jaworznie wytrzymała 12tys , wywalczył z firmą regenerującą drugą choć tamci sie upierali ze jego wina ale gdy ta druga padła po wyjechaniu z podwórka turbo tec już reklamacji nie uznał - wina mechanika! turbo nie nadawało się do regeneracji więc dali mu inną po promocyjnej cenie 800zł za którą sam płacił. Wytrzymała 3tys km , miałem już dość pana Czekały i sam udałem się do firmy regenerującej i sprawa jest w toku. podobnie jak ktoś tutaj już pisał również u mnie kiedyś w tym zakładzie źle dobrano odcień lakieru po drobnej naprawce blacharskiej, źle zamontowano nadkole - problem przy skręcie i zamiast światła cofania o które prosiłem wsadził mi światło stop i teraz jak cofam mam stopa :D to były jednak drobnostki a ze gościu daje zastępcze auto to zaryzykowałem robienie turbo i to był mój największy błąd w całej 4letniej jeździe cytryną. Dodam że koszt wymiany turbo z regeneracją to ponad 2700 u niego w innych zapewne bardziej doświadczonych zakładach to 1600-1800zł ale o tym dowiedziałem się z czasem NIE POLECAM!!!!


  Marka/model samochodu:
  citroen c4

 • AUTOR: DATA: 2013-12-18 22:18

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wielu znajomych polecało mi ten warsztat. Po przejrzeniu internetu też znalazłem wiele pozytywnych komentarzy dlatego odważyłem się oddać mojego Peugeota 308 w ich ręce. Miałem dość sporą stłuczkę więc samochód miał wymienianą właściwie cała prawą stronę.
  Wszystko przebiegło sprawnie i w wyznaczonym terminie.

  W następnym tygodniu oddałem jeszcze mój drugi samochód na małe poprawki lakiernicze po przygodach na parkingu. Prawdę mówiąc po dwóch dniach przy odbiorze nie byłem w stanie określić w których miejscach samochód był lakierowany.
  Od razu przerzuciłem sobie opony po promocyjnej cenie (w końcu usługi hurtowe :)

  Polecam


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 308

 • AUTOR: DATA: 2013-08-06 09:11

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem klientem BLPD Serwis prawie od początku. Czyli od .... 20 lat. Łał jak to zleciało. Zawsze konkretnie, rzeczowo i uczciwie. Zawsze mogę polecić Pana Herberta i wiem, że się nie będę za to wstydził. A jest to dla mnie bardzo ważne, gdyby jednak coś nie tak, to zawsze jest gwarancja, którą Pan Herbert zawsze daje na wykonywaną przez siebie robotę. Nie chcę żeby było zbyt słodko, ale każdy sam może się o tym przekonać. Poziom usług jest naprawdę wysoki dlatego polecam każdemu ten warsztat.


  Marka/model samochodu:
  Renault Clio, Peugeot 106, Peugeot 406, Seat Cordo

 • AUTOR: DATA: 2013-04-30 12:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Robiłem u nich przerzutkę opon.
  Wszystko przebiegło sprawnie i dokładnie.
  W najbliższym czasie szykuje mi się kilka napraw i to tu przyprowadzę autko.


 • AUTOR: DATA: 2013-02-04 21:24

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam, Panowie z warsztatu dokonali naprawy mojego seacika leonka 2009 r. Miałem stłuczkę, wgniecione drzwi i błotnik. Nie jestem fachowcem w temacie ale nie zauważyłem żadnych niedociągnięć w wykonanej pracy. Kiedyś tam miałem już do czynienia z lakiernikiem - niestety nie mam dobrych wspomnień >[ Tym razem jest inaczej :) Co do ceny jedynie można się zastanowić. Ale jak to się mówi... w parze z jakością idzie cena, nie? :) Pozdrawiam mechaników.


  Marka/model samochodu:
  Seat Leon 1.9 TDI 2009

 • AUTOR: DATA: 2012-11-28 16:18

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo miło zaskoczony jakościa wykonania usługi. Widziałem samochody wychodzące od innych lakierników i co do tego się nie umywją. Wszystko wyjaśnione przed lakierowaniem, nastepnie bez niespodzianek, poza jeszcze szybszym wykonaniem usługi, pozostaje cieszyć oko. Na pewno można znaleźć tańszego lakiernika ale biorąc pod uwagę jakość wykonania, nie ma ani złotówki przepłaconej. Czlowiek widząc efekt wie za co zapłacił. Gorąco polecam.


  Zalety:
  Dobry kontakt. Wszystkie pytania wyjaśnione. Miła obsługa. Możliwość ustalenia dogodnego terminu.


  Marka/model samochodu:
  Lanos

 • AUTOR: DATA: 2012-10-28 11:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem do polakierowania kilka elementów. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Prawie nie poznałem swojego 13-letniego samochodu. Świetna robota! Do tego bardzo miła i sympatyczna obsługa. Człowiek ma poczucie, że zostawia auto w dobrych rękach. Polecam!


  Zalety:
  Jakość usług, podejście do klienta


  Marka/model samochodu:
  honda

 • AUTOR: DATA: 2012-09-21 08:10

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od 8 lat jestem stałym klientem zakładu. Dzisiaj już cała rodzina naprawia samochody u Pana Herberta. Poziom usług jest naprawdę wysoki dlatego polecam każdemu ten warsztat.


 • AUTOR: DATA: 2012-09-11 11:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mieszkam w Sosnowcu i na wakacje wraz z narzeczoną wybraliśmy się samochodem do Jastrzębiej Góry. Niestety w połowie drogi powrotnej pękła nam miska olejowa i potrzebowaliśmy pomocy. Pan Herbert zjawił się na miejscu bardzo szybko. W ciągu 24 godzin od odholowania pojazdu mieliśmy samochód naprawiony. Polecam tak fachową obsługę.


  Marka/model samochodu:
  Ford

 • AUTOR: DATA: 2012-06-19 19:43

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zła diagnostyka , wymieniono rzeczy dobre , samochód nadal po naprawie zachowywał się tak samo , w odpowiedzi Właściciel stwierdził że może wymontować to co wymienił ale i tak niedługo by się to zepsuło, lub trzeba dopłacić by wyeliminować usterkę. Ceny zależne od marki samochodu ...


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Powyższy komentarz nie opisuje rzeczywistej usługi przeprowadzonej w naszym zakładzie. Opisane w nim sytuacje nie miały miejsca.

  Prawdopodobnie jest to komentarz nieuczciwej konkurencji lub omyłkowe wystawienie go dla naszego zakładu.

  Proszę autora "Klienta warsztatu" o umieszczenie bardziej szczegółowych informacji (data, marka pojazdu) w celu zweryfikowania Państwa opinii. Brak odpowiedzi na tą informację będzie potraktowany jako jednoznaczne przyznanie się do wprowadzania użytkowników tego forum w błąd.

 • AUTOR: DATA: 2012-05-07 08:48

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Na weekendzie majowym w Czechach samochód odmówił mi posłuszeństwa. Pan Herbert wyruszył lawetą już po 30 min od telefonu. Bardzo szybka reakcja i komfortowy transport. Polecam


 • AUTOR: DATA: 2012-05-04 17:32

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Już czwarty raz korzystałem z usług tego zakładu. Profesjonalna robota oraz wygląd, krótki czas naprawy to bez wątpienia największe plusy tego zakładu. Szczerze polecam.


 • AUTOR: DATA: 2012-04-21 16:32

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pojechałem na ten warsztat ponieważ przeczytałem poniższe komentarze. Mogę szczerze powiedzieć że to wszystko prawda. Polecam ten zakład każdemu zmotoryzowanemu.


  Wady:
  Czas usługi, cena


 • AUTOR: DATA: 2012-04-19 13:56

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Z kuponem z Dziennika Zachodniego profesjonalna diagnostyka komputerowa tylko 30zł. Nigdzie indziej za te pieniądze nie mogłam znaleźć podobnej usługi.
  Umówiłam się na sobotę dzięki czemu nie musiałam zwalniać się wcześniej z pracy.
  Polecam.


  Zalety:
  Cena, profesjonalizm


 • AUTOR: DATA: 2012-04-17 18:57

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam! Jestem bardzo zadowolony z usługi, wymiana szyby przebiegła terminowo, a koszty jak w umowie. Kontakt bezproblemowy.


  Zalety:
  Szybkość, jakość, profesjonalizm


 • AUTOR: DATA: 2012-04-10 21:30

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Świetny kontakt, dobra i szybka robota :-) zarówno w zakresie mechaniki, lakierowania jak i holowania. Wszystko sprawdzone, polecam :)


  Zalety:
  Dobry kontakt, dotrzymywanie terminów, wszystko OK :-)


 • AUTOR: DATA: 2012-04-03 18:41

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Szybka i fachowa robota!. Bardzo polecam ;)


 • AUTOR: DATA: 2011-11-28 11:58

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawiałam samochód w tajemnicy przed mężem, który wyjechał na konferencje.
  Tylna klapa do wyklepania, zderzak do poklejenia i wymiana szyby. Zostawiłam samochód w poniedziałek rano a w piątek odebrałam. Niczym się nie musiałam martwić. Wszystkie części itp załatwił warsztat.
  Mąż nic nie zauważył. Polecam


 • AUTOR: DATA: 2011-11-24 11:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od 10 lat cała moja rodzina nie naprawia nigdzie indziej samochodów.
  Nowoczesny nowy wygląd spowodował że zakład jeszcze lepiej się prezentuje.

  Wczoraj miałem wypadek pod Mysłowicami i laweta znalazła mnie już po 30min od telefonu. Polecam


  Zalety:
  Krótki czas naprawy, gwarancja na wszystkie usługi


 • AUTOR: DATA: 2011-10-21 18:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem stałym klientem tego zakładu od 18 lat. Zakład stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. Polecam. Mogę dodać, że zakład naprawia wszystkie marki ale jeżeli chodzi o Peugeoty to na całym śląsku nie ma lepszej firmy.


  Zalety:
  Drobiazgowość, dokładność


 • AUTOR: DATA: 2011-10-20 22:00

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  W poniedziałek zostawiłem samochód z rozbitą szybą.
  W wtorek po pracy już go mogłem odebrać


  Zalety:
  Bardzo nowoczesny, zadbany, wyposażony zakład


 • AUTOR: DATA: 2011-10-15 15:29

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem stałym klientem tego zakładu od 15 lat. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Polecam


  Zalety:
  Profesjonalizm, punktualność, wyposażenie, miła obsługa, wygląd zakładu


 • AUTOR: DATA: 2011-10-05 18:32

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Profesjonalna obsługa, właściciel warsztatu bardzo dba o klienta, na każda naprawę udzielają gwarancji. Po prostu polecam


  Zalety:
  Jakość, czas


  Wady:
  wygląd (ale to się zmienia)


DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Zakład działa od 1992 r. i stale poszerza zakres oferowanych usług.

O jakości naszych usług świadczy udzielana przez nas gwarancja.

 

Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze m.in:

-Wulkanizację -Usługi blacharskie -Usługi lakiernicze -Serwis klimatyzacji -Przeglądy okresowe -Mieszalnia lakierów -Naprawy mechaniczne -Diagnostyka komputerowa -Elektronika samochodowa -Pomoc drogowa - holowanie (24h) -Montaż szyb samochodowych -Serwis układów wydechowych -Usuwanie wgnieceń bez lakierowania -Transport pojazdów z Polski i ze świata -Wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych

 

Nasza przewaga nad konkurencją to:

+Ponad 25 letnie doświadczenie (Istniejemy od 1992r) +Gwarancja na wszystkie nasze usługi +Praca również w soboty w godzinach od 9-13 +Łatwy dojazd z centrum Katowic, Sosnowca, Mysłowic +Możliwość pozostawienia i odebrania samochodu poza godzinami otwarcia zakładu +Przy naprawach powypadkowych diagnostyka komputerowa i samochód zastępczy GRATIS +Wystawiamy faktury VAT +Naprawy ekspresowe - auto pozostawione przed praca do odbioru po pracy - przy prostych naprawach +Naprawy bezgotówkowe z wszystkimi ubezpieczalniami w kraju  

Posiadamy bardzo szerokie i nowoczesne zaplecze techniczne oraz towarowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy otwarci na współpracę z indywidualnym klientem oraz z firmami.

Nasze słowa kluczowe: holowania, mechanik samochodowy katowice, lakiernictwo, pomoc drogowa, lakiernik, dorabianie lakierów, blacharstwo, diagnostyka komputerowa, montaż szyb samochodowych, autopomoc, układy wydechowe, mechanika pojazdowa, przeglądy okresowe, transport pojazdów, blacharz katowice, naprawa układów wydechowych

 

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGI