Warsztat polecany przez innych kierowców.

BLPD Serwis Herbert Czekała

Morawa 47, Dąbrówka Mała , 40-353 Katowice

****** 5.2 (53 opinie)

BLPD Serwis Herbert Czekała

O warsztacie

Morawa 47, Dąbrówka Mała, 40-353, Katowice

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka

W przypadku, jeśli nie będziemy mogli odebrać, zostaniesz połączony z Doradcą Serwisowym DobryMechanik.pl, który umówi Cię na wizytę w naszym warsztacie.

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zakład działa od 1992 r. i stale poszerza zakres oferowanych usług.

O jakości naszych usług świadczy udzielana przez nas gwarancja.

 

Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze m.in:

-Wulkanizację -Usługi blacharskie -Usługi lakiernicze -Serwis klimatyzacji -Przeglądy okresowe -Mieszalnia lakierów -Naprawy mechaniczne -Diagnostyka komputerowa -Elektronika samochodowa -Pomoc drogowa - holowanie (24h) -Montaż szyb samochodowych -Serwis układów wydechowych -Usuwanie wgnieceń bez lakierowania -Transport pojazdów z Polski i ze świata -Wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych

 

Nasza przewaga nad konkurencją to:

+Ponad 25 letnie doświadczenie (Istniejemy od 1992r) +Gwarancja na wszystkie nasze usługi +Praca również w soboty w godzinach od 9-13 +Łatwy dojazd z centrum Katowic, Sosnowca, Mysłowic +Możliwość pozostawienia i odebrania samochodu poza godzinami otwarcia zakładu +Przy naprawach powypadkowych diagnostyka komputerowa i samochód zastępczy GRATIS +Wystawiamy faktury VAT +Naprawy ekspresowe - auto pozostawione przed praca do odbioru po pracy - przy prostych naprawach +Naprawy bezgotówkowe z wszystkimi ubezpieczalniami w kraju  

Posiadamy bardzo szerokie i nowoczesne zaplecze techniczne oraz towarowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy otwarci na współpracę z indywidualnym klientem oraz z firmami.

Nasze słowa kluczowe: holowania, mechanik samochodowy katowice, lakiernictwo, pomoc drogowa, lakiernik, dorabianie lakierów, blacharstwo, diagnostyka komputerowa, montaż szyb samochodowych, autopomoc, układy wydechowe, mechanika pojazdowa, przeglądy okresowe, transport pojazdów, blacharz katowice, naprawa układów wydechowych

 

Więcej

Opinie (53)

Dodaj opinię
5.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 53 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwisuję w tym warsztacie moje Seicento, wiekowe już a więc zawsze jest coś do zrobienia. Fachowo, profesjonalnie. Ceny OK. Ja i Sejtek na pewno będziemy dalej stałymi klientami. Polecam.


  Seicento 1.1

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Odwiedziłem ostatnio ten warsztat pierwszy raz.
  Czytałem wcześniej poniższe opinie i nie wiedziałem na co do końca się piszę. Ale ...

  Jestem w pełni zadowolony.

  Naprawa karoserii po stłuczce ok. Czas naprawy taki jak ustaliliśmy. Malowane elementy nie do odróżniają się od oryginalnych. Cena standardowa.

  Ja osobiście polecam.

  Pan Czekała to fachowiec starej daty. Przede wszystkim stawia na jakość napraw, a mniej na pokazanie się w internecie. Jak dla mnie wzbudza pełne zaufanie.


  Peugeot 508

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  bardzo dobry kontakt, terminowość, rzetelna ocena zakresu naprawy, drobne naprawy rano odstawienie popołudniu odbiór auta, pomoc i naprawa przy szkodach zgłoszonych do ubezpieczyciela, pomoc drogowa


  różne firmowe

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pierwsza wizyta - wymiana tłumika środkowego i tylnego. Średnie zadowolenie - robota wykonana dobre, jednak zamiast 100 zł na które wcześniej się dogadaliśmy - zapłaciłem 300 zł. Telefonicznie właściciel wspomniał o możliwości większych kosztów - jednak większe to nie jej potrojenie.
  Druga wizyta - wymiana oleju w skrzyni biegów, wymiana opon oraz łożyska w tylnym kole - wizyta i czas wykonania usługi - bez zastrzeżeń.

  Trzecia (I NA PEWNO OSTATNIA!!!) wizyta w tym serwisie to koszmar - auto oddane we wtorek, zostałem poinformowany o dużej ilości zleceń i możliwości wykonania diagnozy w środę. W środę nie doczekałem się informacji, musiałem sam dzwonić. W czwartek odebrałem auto - nie zostało w nim nic zrobione. Usterka wyglądająca groźnie - auto nie zawsze odpala okazała się zwykłym zużyciem świec i wystarczyło je wymienić.
  Właściciel warsztatu na pewno przez te trzy dni nie zajrzał do auta, gdyż jadąc do innego warsztatu okazało się, iż jedna ze świec jest zalana olejem na skutek jego wymiany.

  Zdecydowanie nie polecam warsztatu w którym właściciel albo olewa klienta albo przerasta go wymiana świec


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo nam przykro czytając negatywne komentarze.

  Jednakże bardzo dziękujemy za szczerą opinię.

  Chcielibyśmy zwrócić natomiast uwagę, że było tak jak Pan napisał.

  "Telefonicznie właściciel wspomniał o możliwości większych kosztów - jednak większe to nie jej potrojenie." - większe to również potrojenie. Przez telefon nigdy nie umawiamy się na konkretne kwoty ponieważ dopiero jak samochód jest na naszym warsztacie można ocenić realny koszt naprawy. Nie potrafimy tego zrobić nie widząc na oczy pojazdu. Było wspomniane, że mniej niż 100zł to nie będzie mogło kosztować, a prawdopodobnie więcej w zależności od zakresu napraw.


  Cieszymy się, że z drugiej wizyty był Pan zadowolony. Takie komentarze zawsze miło się czyta.


  "zostałem poinformowany o dużej ilości zleceń i możliwości wykonania diagnozy w środę" - bardzo przepraszamy jednakże przez dużą liczbę zleceń zwyczajnie nie wyrobiliśmy się do środy z wykonaniem diagnozy. Bardzo przepraszamy, że nie poinformowaliśmy Pana o tym telefonicznie i do tego błędu się przyznajemy.

  Gdy odbierał Pan samochód w czwartek powiedzieliśmy szczerze, że się nie wyrobiliśmy aby przejrzeć Pana samochód. Tym samy nie mogliśmy wykonać w pojeździe choćby najdrobniejszej naprawy.

  Klienci umówieni mają pierwszeństwo, a Pan oczekiwał naprawy natychmiastowej, bez umówienia wizyty. Wiąże się to z ryzykiem, że Pana naprawa nie odbędzie się w żądanym czasie z braku realnej możliwości (a nie chęci) na jej przeprowadzenie.

  Mamy szczerą nadzieję, że w przyszłości zdecyduje się Pan raz jeszcze nas odwiedzić. Tym razem umówimy się na konkretny termin realizacji naprawy i gwarantujemy, że będzie Pan zadowolony z naszych usług.

  Renaul Thalia 1,4 16V

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem klientem tego warsztatu od lat i tak samo jak mój ojciec mam pełne zaufanie dla Pana Herberta.

  Ciężko znaleźć dziś zaufanego specjalistę. Ale na szczęście w rodzinie ktoś trafił do BLPD wcześniej.

  Ostatnia naprawa polegała na wymianie elementów karoserii uszkodzonych w stłuczce na "szklance" na DTS. Naprawa trwała co prawda 3 tygodnie ale z samochodem zastępczym nie było to wielkie utrudnienie. Jeśli fachowiec dobry to i kolejka klientów jest normą.

  Ja osobiście polecam.


  Peugeot

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Auto odstawiłem do warsztatu na naprawę blacharsko-lakierniczą kierując się opiniami z serwisu DobryMechanik. Jednak usługa daleko odbiegała od opinii. Auto odstawiłem na naprawę i wiedziałem, że muszę poczekać minimum 3 dni na rozebranie auta i określenie zakresu naprawy, teoretycznie miało to trwać ok 3 tygodni. Ostatecznie skończyło się na odbiorze auta po prawie 2 miesiącach, bez kilku dni, a uszkodzony był tylko lewy przedni narożnik auta. Auto jest źle spasowane, jakość polerki jest bardzo słaba - zostały hologramy na lakierze. Koszty naprawy delikatnie mówiąc odbiegały od tego na co się umawialiśmy. Część kwoty jestem w stanie zrozumieć, bo były zamontowane droższe części, ale ostatecznie cena była o prawie 50% wyższa od tego, co było umówione.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Jesteśmy bardzo zasmucenia taką negatywną oceną usługi, którą dla Pana wykonaliśmy i tym, że zachował Pan do siebie kilka istotnych szczegółów tej historii.
  Skontaktował się Pan z nami telefonicznie i poinformował, że chciałby naprawić w naszym zakładzie lewy przedni narożnik auta. Poinformowaliśmy, że nie jesteśmy wstanie telefonicznie wycenić takiej naprawy, dlatego umówiliśmy się na oględziny. Pod koniec roku 2016 mieliśmy bardzo dużo obłożenie warsztatu dlatego wycena zajęła nam 3 dni i umówiliśmy się na wykonanie prac w przeciągu 3 tygodni za określoną cenę.

  I tutaj pominął Pan Kuba niestety kilka istotnych informacji.
  Chcielibyśmy przypomnieć, że naprawa zajęła aż tyle czasu nie z naszego powodu. Początkowo zadeklarował się Pan znaleźć potrzebne części w swoim zakresie i dostarczyć je nam, (bez części nie mogliśmy zacząć naprawy) ale po 3 tygodniach otrzymaliśmy informację telefoniczną, że jednak nie ma Pan na to czasu i mamy sami je zamówić.
  Następnie, że był Pan bardzo zachwycony ceną jaką zaoferowaliśmy i czasem naprawy, poprosił nas Pan aby zamówić jednak droższych części oraz wykonać jeszcze „kilka poprawek” uszkodzonej karoserii w pozostałych fragmentach samochodu. Te kilka poprawek objęły zasięgiem większość karoserii pojazdu która była powgniecana lub zarysowana.
  Musi być Pan świadomy, że naprawa przedniego lewego narożnika Insigni nie zawiera w sobie lakierowania tylnego prawego błotnika i kilku pozostałych elementów. Tym samym koszt jak i czas naprawy został wydłużony o czym został Pan poinformowany przed wyrażeniem zgody na przeprowadzenie tych napraw. Jak sam Pan zauważył koszt naprawy był prawie o 50% wyższy od ustalonego wcześniej ale i zakres naprawy powiększony o przynajmniej 150% powierzchni wcześniej ustalonej do lakierowania.

  Na koniec chcielibyśmy Pana zaprosić do ponownego odwiedzenia naszego zakładu ponieważ przypominamy, że na wszystkie usługi u nas przeprowadzane wystawiamy GWARANCJĘ. Dlatego jeśli nie dostrzegł Pan tych wymienionych w komentarzu niedociągnięć przy odbiorze samochodu. Co oczywiście mogło się zdarzyć każdemu. Bez obawy, poprawimy je jako usługi na gwarancji w czasie ekspresowym.

  Opel Insignia

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pełen profesionalizm, miła obsługa, krótki czas oczekiwania, gwarancja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!


  Ford Fiesta

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Malowanie+naprawy blacharskie prawie całego auta. Okres naprawy odrobinę się wydłużył ale biorąc pod uwagę niespodzianki z rdzą, raczej dobrze oszacowany przez lakiernika. Cena umiarkowanie wysoka aczkolwiek jakość usługi bardzo dobra + w gratisie pomalowany tylny zderzak co było bardzo miłą niespodzianką. Jest rok gwarancji na lakier i blacharkę + czyste wnętrze samochodu (co o dziwo jest rzadkością). Bardzo polecam.


  Ford Cougar

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dzisiaj odebralem swoje ST220 naprawa lakiernicza wykonana na najwyższym poziomie, podstawilem odrazu Astre dziewczyny do zrobienia dwóch tylnich błotników, pod koniec przyszlego tygodnia ma byc gotowa. Polecam jak najbardziej warsztat pana Huberta :)


  Mondeo ST220

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu - kolor lakierowanego błotnika wygląda identycznie jak całość samochodu. Polecam!


  Seat Ibiza

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego dostawczego pojazdu w tym warsztacie.

  Przed wyjazdem wakacyjnym miałem solidną stłuczkę.

  Byłem pewny że wakacje będą należeć do jednych z gorszych lub wcale na nie nie wyjadę jednak tak nie było.

  Pan majster naprawił mój samochód podczas mojego urlopu a po przyjeździe już mogłem wracać do pracy.

  Blacharka i lakierowanie pierwsza klasa.

  Polecam


  Peugeot

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam

  Naprawiałem w tym serwisie moją C1. Mały samochód więc i koszt naprawy karoserii po stłuczce pod domem w styczniu był na szczęście nie duży.

  Jestem zadowolony z czasu i jakości naprawy. Pan Herbert widać że jest fachowcem starej daty który bardziej do estetyki swojego zakładu przykłada się do jakości usług w nim przeprowadzanych. Zakład pomimo że bardzo nowoczesny to trochę da się zauważyć, że nie jedna naprawa była w nim już przeprowadzona.

  Wracając do samochodu. Naprawa blacharska była przeprowadzona bez zastrzeżeń tak samo jak lakierowanie pojazdu. Udało mi się zauważyć dwie maszyny do tworzenia lakierów na miejscu więc z doborem lakierów nie ma opóźnień (w moim wypadku nie było).

  Część pracowników tego zakładu jest dość młoda ale jak udało mi się dopytać są to wychowankowie tego warsztatu, którzy pomimo młodego wieku mogą się już pochwalić sporym doświadczeniem (naprawiałem samochód pierwszy raz w BLPD serwis 2 lata temu i załoga od tego czas nie zmieniła się).

  Ja osobiście mogę polecić ten zakład każdemu kto ceni sobie jakość (można auto taniej naprawić w byle garażu - choć jak to mówią "chytry dwa razy traci" - ja wolę nie ryzykować i spać spokojnie) . Gwarancja na wszystkie usługi jest dla mnie wystarczającym argumentem przemawiającym za spokojnym snem.


  Citroen C1

 • z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobra i mila obsługa szybka naprawa naprawdę polecam!!!!!


  matiz

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam

  Przemalowywałem cały mój samochód na żółty kolor w tym warsztacie.
  Usługa trochę trwała (tak jak Pan Herbert powiedział) ale została wykonana naprawdę na wysokim poziomie - nie mogę się przyczepić.

  Cena mogła by być niższa ale prawdę mówiąc wiem że do tej jakości warto dopłacić (jest gwarancja i faktura)

  Co warto podkreślić to w tym warsztacie mają swoje mieszalniki lakierów! Nie trzeba sprowadzać farb i czekać na nie. Wszystko w jednym miejscu.

  Polecam


  Peugeot

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Długo się wahałem ale skuszony dobrymi opiniami oddałem 2 elementy do malowania. Ustaliliśmy koszty i czas naprawy. Do tego moment było super. Odebrałem cześci z taśmą maskującą i dodatkowo w jednym miejscu niedomalowane. Tragedia. Szkoda bo liczyłem na dobrą usługę. Jeżeli miało być to malowane na szybko i byle by było to trzeba było powiedzieć klientowi od razu. Uniknąłbym rozczarowania.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry

  Bardzo nam przykro słysząc takie negatywne komentarze o jakości usług prowadzonych w naszym warsztacie.

  Tym bardziej Panie Marku iż jest to komentarz całkowicie zmyślony.

  W przeciągu ostatnich kilku tygodni nie malowaliśmy żadnego pojazdu marki BMW.

  Jeżeli poda nam Pan numer faktury wystawionej przez nas zakład na usługę lakierowania samochodu marki BMW z ostatniego miesiąca z wielką przyjemnością dokonamy tej usługi ponownie na nasz koszt.

  Pozdrawiamy konkurencję.

  BMW

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W warsztacie został naprawiony mój golf po kolizji drogowej, naprawa przebiegła bardzo sprawnie i fachowo zarówno ze strony mechanicznej jak i blacharsko-lakierniczej od właściciela spotkałem się z życzliwością i fachową pomocą również przy wycenie szkody przez likwidatora szkód. Auto wygląda lepiej niż przed kolizją, dodatkowo zostały wykryte inne awarie o których nie wiedziałem (naprawiono partaninę po innych mechanikach). Ciesze się że trafiłem na takich fachowców, na pewno będę dalej naprawiał tam auto.


  VW golf

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Samochód postawiłem w poniedziałek rano do poprawek lakierniczych tyle nadkola, jeden błotnik oraz inne drobne elementy.
  Obsługa miła, fachowa i rzetelna.
  Zostałem powiadomiony o dodatkowych potrzebnych do przeprowadzenia napraw blacharki, które mogłem osobiście zobaczyć i ocenić.
  Nie mogę się do niczego przyczepić, lakier został dobrany perfekcyjnie i całość robi wrażenie. termin realizacji bardzo szybki - samochód odebrałem już w czwartek.
  Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat!


  Honda Accord CL9

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymieniałem w tym warsztacie opony.

  Wymiana przebiegła ekspresowo.

  Cały warsztat wygląda nowocześnie i profesjonalnie, a nie tak jak inne firmy "garażowce sezonowe".

  Pan Herbert zna się na rzeczy.

  Osobiście polecam


  Skoda

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Umówiłem się na wymianę opon. Zostałem przyjęty bardzo punktualnie i bardzo szybko obsłużony (30 min). Wjeżdżając do warsztatu miałem mieszane uczucia, bo przejazd przez podwórko wygląda nieciekawie, no ale nie zawsze można mieć wpływ na otoczenie. Za to z usługi jestem bardzo zadowolony.


  Opel Astra

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymieniałem w tym warsztacie opony, olej i korzystałem z usługi diagnostyki bo cały czas świeciła mi się jedna lampka na pulpicie.

  Z wszystkich tych usług jestem bardzo zadowolony.

  Osobiście polecam tą firmę.


  Peugeot 208

 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Ogólnie polecam ten warsztat gdyz dobrze wykonali u mnie naprawe po stłuczce tj wymiana zderzaka i wszelkich wzmocnien z malowaniem również maski także jestem zadowolony nawet pan Hubert spuścił mi z ceny także też to jest pozytyw


  Ford Focus

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mała stłuczka na Roździeńskiego zakończyła się m.in wymianą drzwi z prawej strony, maski i oczywiście większości poduszek powietrznych.

  Pan Herbert dokonał całej naprawy w mniej niż 10 dni wraz z malowaniem. Samochód błyskawicznie wrócił do swojego stanu pierwotnego.

  Polecam ten zakałdm ponieważ pracownicy naprawdę mają fach w ręku.


  Peugeot 208

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mimo wydanej pochopnie negatywnej opinii z mojej strony pan Hubert podszedł do sprawy profesjonalnie i właśnie maluje błotniki ponownie w ramach gwarancji, prawdopodobnie do konca tyg auto będzie gotowe. Jeszcze nie raz zawitam do tego warsztatu bo mam parę rzeczy do wymiany w zawieszeniu. Polecam i przepraszam za pochopnie wydaną opinię


  ST220

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warszat godny polecenia! Wymienialam uszczelniacz polosi i sonde.Naprawy dokonywane ekspresowo, możliwość pozostawienia i odebrania samochodu poza godzinami pracy. Obsługa bardzo sympatyczna.Serdecznie polecam.


  Peugeot 206

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawy w tym WARSZTACIE ZAWSZE SA WYKONANE.DOBRZE.PEŁNE ZADOWOLENIE.Godne Polecenia.


  fiat brawa

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam. Naprawiałem w tym samochodzie układ wydechowy bo strasznie mi hałasował przy szybszych obrotach. Zostawiłem samochód przed pracą (jako, że pracuję w centrum miałem z Szopienic wygodny dojazd tramwajem) i odebrałem go już o 17.00 tego samego dnia. Ekspresowa naprawa. Wcześniej korzystałem z usług wulkanizatora w tym warsztacie i też sobie chwalę.


  206

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miałem nieszczęście uczestniczyć w sporym wypadku na autostradzie. Na szczęście wszyscy wyszli z niego o własnych siłach ale o samochodzie nie mogę tego powiedzieć.

  Wjechałem całą przednią maską w samochód, który gwałtownie zahamował przede mną. Nie chciałem oddawać pojazdu do kasacji więc w ubezpieczalnie polecili mi ten warsztat. Powiedzieli, że właściciel zna się na rzeczy i mieli rację.

  Naprawa trwała tylko dwa tygodnie (patrząc na skalę zniszczeń). Jeżdżę tym samochodem już 3 miesiące od odebrania z warsztatu i nie zauważyłem żadnych niedociągnięć. Samochód prowadzi się i wygląda "jak nowy".

  W miedzy czasie byłem też u nich na małych wymianach mechanicznych i wulkanizacji. Za każdym razem wszystko przebiega sprawnie.

  Osobiście mogę polecić ten zakład każdemu kierowcy.


  Passat CC

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Oddałem tutaj moje auto w Listopadzie. Do malowania był błotnik, dół prawych drzwi i wlew. W obu przypadkach zauważyłem mikroskopijne oznaki korozji i chciałem zdusić sprawę w zarodku.

  Pojechałem po odbiór po tygodniu. Okazało się, że zapomniał o wlewie. Przy mnie w ciągu 20 minut wypiaskował część lakieru i dał mi tubkę z czymś, abym to posmarował w domu 3 razy i będzie super. Zainkasował za to 100 zł, a za całość 650 zł. Uwagę zwrócił też błotnik. Pytałem czy nie trzeba go zakonserwować, na co dostałem odpowiedź, że nie.

  Po 4 dniach. Uwaga, po 4 DNIACH, korozja wróciła. Pojechałem na reklamacje i usłyszałem, że trzeba wspawać reperaturkę i to kosztuje 240 zł.... umówiliśmy się na wiosnę. W ciągu tego czasu nadkole zardzewiało jakbym je trzymał codziennie w kwasie, w dziesiątkach nowych miejsc. W praniu też wyszło, że do mojego auta NIE MA REPERATUREK (jest dosyć rzadkie). Na całym świecie nie ma po prostu reperaturek. Pojechałem do rzeczoznawcy, okazało się że ten super zakład zaszpachlował mi rdze i polakierował. Szczyt nieprofesjonalizmu. Sprawa idzie do sądu.


  Opel Astra G Bertone

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pierwszy raz odwiedziłam ten warsztat przed świętami bo zauważyłam pod samochodem plamę oleju. Przez święta nie potrzebowaliśmy korzystać z samochodu dlatego go tam zostawiłam i miałam odebrać za tydzień. Dziś jest sobota, a ja już od wczoraj jeżdżę własnym samochodem.

  Bardzo szybka naprawa i przemiła obsługa.

  To pierwszy warsztat w którym byłam, że nie czułam się jak blondynka bo kierownik mi wszystko wytłumaczył i zapłaciłam dokładnie tyle ile wycenił na początku.

  Polecam


  Smart

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mialem stluczke auta caly bok! Nie wiedzialem gdzie sie mam zglosic z taka usterka. Jaki warsztat by sie tego podjał. Bylem chyba w czterech innych warsztatach ktorych za pomalowannie i zlozenie tego auta w jedna piekna wcalosc chcieli kosmiczne pieniadze. Wiec znalazlem ten warsztat, Zrobili mi go w 5 dni. Bylem zdziwony ze tak szybko, a po stluczce nie ma ani sladu auto wyszlo w tego warsztatu jak nowe AA i w dodatku spolerowali mi cale autko. Jestem bardzo Zadowolony!!!!


  Mazda 6

Pokaż więcej

Podobne warsztaty

 • Autoryzowany Serwis Hyundai, Mitsubishi MM Cars Kościuszki

  Ul. Kościuszki 253,  Piotrowice-Ochojec,  Katowice

  ******   6  (5 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Autoryzowany Salon i Serwis marki Mitsubishi w Katowicach. Sprzedaż samochodów nowych marki Mitsubishi Sprzedaż samochodów używanych Odkupy samochodów używanych Ubezpieczenia komunikacyjne wszystkich marek Kredyty,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Quick Service Katowice

  ul. Dębowa, nr 49,  Dąb,  Katowice

  ******   5.2  (106 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Zajmujemy się naprawami mechanicznymi silników, skrzyń biegów oraz zawieszenia. Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze układów klimatyzacji, dysponujemy nowoczesnym sprzętem do ich serwisowania. Świadczymy usługi wulkanizacyjne....

  Zarezerwuj wizytę
 • FIRST STOP Latex Opony Katowice

  Żytnia 2,  Brynów,  Katowice

  ******   5.5  (22 opinie)

  Terminy aktualizowane automatycznie

   LATEX to rodzinna firma, której historia sięga 1976 roku. Ogromne doświadczenie w zakresie sprzedaży opon i wszystkiego co z ogumieniem się wiąże sprawiło, że wyrosła na jedną z największych hurtowni opon w Polsce, posiadająca...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto-expert mechanika samochodowa B. Michalik P.Klyszcz

  ul. Jankego 52,  Ochojec,  Katowice

  ******   5.6  (152 opinie)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  AUTO-EXPERT to serwis samochodowy prowadzony przez ludzi z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w autoryzowanych serwisach. Nasza wiedza, umiejętności oraz zaangażowanie doskonale przekładają się na jakość świadczonych usług. Dokładamy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto Klinika S.C.

  Siemianowice Śląskie ul. Kapicy 10,  Centrum,  Katowice

  ******   5.4  (58 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  WARSZTAT SAMOCHODOWY - STACJA KONTROLI POJAZDÓW - UBEZPIECZENIA OC - SAMOCHODY ZASTĘPCZE Na hasło Dobry Mechanik 5% rabatu od ceny usługi U Nas każdy pracownik to dobry mechanik - Każdy posiada wieloletnie doświadczenie i wykształcenie...

  Zarezerwuj wizytę
 • GPD Serwis

  Roździeńska 41,  Katowice

  ******   5.8  (8 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

   Oferujemy wymianę opon w samochodach osobowych wszystkich marek, a także w busach, autach dostawczych oraz ciężarowych. Na miejscu zapewniamy pyszną kawę w komfortowej poczekalni. Zapraszamy. 

  Zarezerwuj wizytę
 • MART AUTO Niezależny serwis FORD OPEL

  ul. Siemianowicka 40,  Dąbrówka Mała,  Katowice

  ******   5.6  (177 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Zajmujemy się kompleksową obsługą oraz naprawą pojazdów Ford i Opel. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie napraw pojazdów oraz uczestnictwo w szkoleniach grupy Ford i Opel pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie, ponad to...

 • Zakład Usług Motoryzacyjnych

  Wandy 8a,  Szopienice-Burowiec,  Katowice

  ******   5.6  (57 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

   Oferujemy : - naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów - holowanie pojazdów z miejsca wypadku - samochód zastępczy na czas wykonywanej naprawy - kosztorysowanie napraw w systemie Eurotax, Audatex - pomoc przy załatwianiu...

  Zarezerwuj wizytę
 • Naprawa serwis AUTOMATYCZNYCH SKRZYNI BIEGÓW typu dsg  s-tronic, tiptronic, aisin, cvt, power shift i inne   Oferujemy państwu naprawe sterowników skrzyń  cvt   s tronic  6hp ZF ...

 • I&S Autoserwis

  Dębowa 16 b,  Dąb,  Katowice

  Warsztat I&S Autoserwis zajmuje się naprawami usterek mechanicznych, elektroniki i elektryki. Nasza firma wykonuje też usługi wulkanizacyjne oraz serwis układów klimatyzacji. Oferujemy też konserwacje podwozia samochodu. Najważniejsze dla...


Usługi wykonywane przez warsztat