Tadeusz Rymer BI-TURBO

Piegonisko-Pustkowie 48, 62-874 Brzeziny

****** 0 (0 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Piegonisko-Pustkowie 48, 62-874, Brzeziny

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Regeneracja turbosprężarek KALISZ, KONIN, OSTRZESZÓW, SIERADZ, TUREK, ŚLESIN, GOLINA, SŁUPCA, GRABÓW, DOBRA, GOSZCZANÓW, ZŁOCZEW, KOŁO, BŁASZKI, OPATÓWEK, GODZIESZE, WARTA, RYCHWAŁ I OKOLICE regeneracja turbin.

Zajmujemy się diagnostyką oraz regeneracją turbosprężarek do wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników przemysłowych. Używamy wyłącznie nowych i oryginalnych zestawów naprawczych znanych i cenionych producentów. Posiadamy bogaty park nowoczesnych i precyzyjnych maszyn niezbędnych przy naprawie turbosprężarek. Są to przede wszystkim: wyważarka wolnoobrotowa, doważarka średnioobrotowa i doważarka wysokoobrotowa (200 000 obrotów/min). Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami transportowymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz miłą i fachową obsługę. Odbiór turbosprężarki od klienta na terenie Kalisza, Konina, Sieradza i Ostrzeszowa gratis.

 

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Nasze porady (1)

Witam mam audi a3 1.8T 150 KM i chciałbym dołożyć jej tak z 50 KM . W jaki sposób można tego dokonać?

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat