Andrzejewski Z. Pomoc drogowa

Żymierskiego 39A, 64-915 Jastrowie

****** 2.2 (2 opinie)

O warsztacie

Żymierskiego 39A, 64-915, Jastrowie

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pomoc drogowa, autopomoc, holowanie, mechanika pojazdowa, elektromechanika, serwis opon, przeglady i naprawy aut, wulkanizacja, parking, eko myjnia parowa.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
2.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Byłem w tym warsztacie i jestem bardzo zadowolony.Usługa komputerowej diagnozy auta(skoda Fabia)wykonana szybko i z polotem,komputer pokazał wypadanie zapłonów świece zapłonowe do wymiany.Gościu świece miał na miejscu firmy NGK zgodne katalogiem w którym sprawdzał jakie a żeby było śmiesznie to dokręcał je kluczem z zegarem.Po wymianie i skasowaniu błędów usterka ustała czyli to była przyczyna i śmigam do dzisiaj.Mogło być taniej ale to tak jest że zawsze mogło być taniej........


  Skoda Fabia

 • r
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Uwaga!!!! Omijać szerokim łukiem!!!! Zlecenie wymiany paska wieloklinowego i uszczelki pod pompę olejową. Bez zgody zleceniodawcy rozszerzono o nie uzgodnione materiały: Simmering wału (13,04 zł), uszczelniacz miski olejowej (44,- zł), rolka prow. rozrządu (76,- zł), wymianę pompy olejowej (50,- zł), czyli na kwotę 183,04 zł. Do tego nie uzgodniona robocizna: spawanie ukł. wydechowego (50,- zł), wymiana simmeringa (50,- zł), demontaż i montaż miski olejowej (50,- zł), demontaż i montaż rozrządu (100,- zł), razem koszta robocizny nie zleconej plus nie zlecone materiały 433,04 zł. Całość rachunku na kwotę 585,54 zł. Brak zgody wykonawcy na przyjęcie protokółu rozbieżności, żądanie wykonawcy od zleceniodawcy wynajęcia rzeczoznawcy i pod tym warunkiem wydania pojazdu. Sprawa najprawdopodobniej będzie miała finał w Sądzie Cywilnym, Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Ministerstwie Sprawiedliwości, mediach i innych instytucjach.


  Opel Vectra B

Podobne warsztaty

 • Firma zajmuje się mechaniką pojazdową ,komputerowa diagnostyka pojazdów ,posiada parking strzeżony ,pomoc drogową ,wulkanizację dla TIR i osobowe, wymiana opon,


Usługi wykonywane przez warsztat