AUTO-SERWIS Kazimierz Wiśniewski

Ruda 59, 86-300 Grudziądz

****** 2.8 (3 opinie)

AUTO-SERWIS Kazimierz Wiśniewski

O warsztacie

Ruda 59, 86-300, Grudziądz

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

 

Firma AUTO SERWIS KAZIMIERZ WIŚNIEWSKI jest rodzinnym, dynamicznie rozwijającym się i stabilnym przedsiębiorstwem. Poczatki działalności sięgają 1988 roku. To blisko dwudziestopięcio letnie doświadczenie w świadczeniu usług motoryzacyjnych, pozwoliło Nam poznać potrzeby Naszych klientów i tworzyć ofertę, która będzie odpowiadać najbardziej wysublimowanym potrzebom.

 

Przyjęlismy w praktyce filozofię firmy, która opiera się na 4 zasadach:

ZAANGAŻOWANIE

Przedsiębiorstwo umacnia swoją pozycję rynkową poprzez szeroko rozumianą współpracę.

 

ATRAKCYJNE ŚRODOWISKO PRACY

Wierzymy, iż wysoko zmotywowany personel jest kluczem do sukcecu, dlatego kladziemy nacisk na motywację i rozwój Naszych pracowników.

 

KULTURA PRZEDSIĘBIORSTWA PRZYJAZNA KLIENTOWI

Pragniemy by Nasza firma była przyjazna klientowi i godna zaufania. Dokładamy wszelkich starań by zmaksymalizować korzyści Naszych klientów.

 

PROFESJONALIZM W BIZNESIE

Swoje dochody uzyskujemy w mądry i sprawiedliwy sposób, dlatego też nieustannie wzbogacamy Naszą ofertę, tak aby była ona atrakcyjna dla klientów zarówno w krótko jak i długoterminowej perspektywie.

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
2.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo pomocni ludzie.
  Szybko zdoagnozowali problem, pojechali po części których nie mieli.
  Przy tym bardzo sympatyczna atmosfera w serwisie.
  Polecam!


  Hyundai i40

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Byłem tam ostatni raz 5 lat temu. Zostawiłem auto do malowania (3 elementy) i całość do polerki. Miała być też zrobiona konserwacja podwozia. Po 3 tygodniach!!!! odebrałem auto. Po zimie na malowanych elementach zaczął łuszczyć się lakier, tylko połowa samochodu była spolerowana, konserwacji już nie zdążyli zrobić! Odbierałem auto w grudniu więc było już ciemno po 16ej. W środku s-f i smród po lakiernik! Nie chcę znać tych ludzi!!!


  Nissan Primera

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zastanów się za nim wstawisz tam samochód, chyba ze wymieniasz olej abo zmieniasz opony na sezon z tym pewnie sobie poradzą. Wiele bym mógł pisać o tym ze są niesłowni , bmw 99 rocznik czy audi 2007 za nowoczesne samochody do naprawy, nie wspomnę już o braku dbałości o nie swoją własność. Koszt naprawy oceniłem jak koszmarny mimo tego ze nigdy nie mówiłem aby było tanio i czy coś utarguję , ale skoro odbieram samochód po 2 tygodniach i auto nie gotowe wiele pracy było do zrobienia a wymienili klocki tarcze i olej a najważniejsze turbina i problemy z masa silnika za trudny temat .... szkoda czasu na opisywanie. Zastanów się 2 razy za nim tam pojedziesz.


  Audi Q7

Podobne warsztaty