AUTO SERWIS BOMBA

ŻARECKA 19, 42-421 GÓRA WŁODOWSKA

****** 4 (3 opinie)

O warsztacie

ŻARECKA 19, 42-421, GÓRA WŁODOWSKA

Poniedziałek od 09:00 do 18:00
Wtorek od 09:00 do 18:00
Środa od 09:00 do 18:00
Czwartek od 09:00 do 18:00
Piątek od 09:00 do 18:00
Sobota od 09:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

GODZINY PRACY W TYGODNIU OD 9 DO 19 DOBOTY OD 9 DO 14

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jedyny warsztat w okolicy gdzie nie mam żadnych obaw oddać swojego Range Rovera.
  Zawsze profesjonalne podejście do tematu. Moim zdaniem ceny są przystępne, czasami aż można się zdziwić w porównaniu z innymi warsztatami. Serwisuje Range-a i każdy mój inny samochód w tym warsztacie i nigdy nie byłem niezadowolony. Terminy są jakie są ale to tylko dobrze o nich świadczy.


  Range Rover L322 / Renault Laguna 3 / Renault Clio

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Świetny warsztat. Profesjonalne wykonanie uslugi jak i podejscie do klienta. POLECAM


  Audi A6, VW Passeratti, Opel Vectra

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-07-02 13:12

  Witam sugeruje omijac ten.warsztat dlugim lukiem ,samochod stal 3 tygodnie na.warsztacie problem.z czujnikiem.cianienia oleju zona dzwonila co tydzien wyczyszczona zostala miska olejowa i wlany olej bez konsultacji z klientem z gornej.polki koszt za okej i czyszczenie 400zl szok a problem.pozostal ten sam


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuje za opinie
  Samochód marki volvo został dostarczony na warsztat na lawecie- kontrolka od ciśnienia oleju po odpaleniu nie gasła. Przeważnie kolejka samochodów na warsztacie to tydzień dwa tygodnie do przodu. Właścicielka samochodu stwierdziła, że samochód możemy naprawiać na spokojnie, proszę się nie spieszyć itd. dlatego trwało to 3 tygodnie, ale wszystko było ustalone z właścicielką samochodu.
  Pierwsze co zostało zrobione to pomiar ciśnienia oleju- ciśnienie oleju na zimnym silniku oscylowało w granicach 1 bara natomiast po rozgrzaniu skazówka manometru spadało do zera wiec wiadome było już, że winny nie jest czujnik tylko problem leży po stronie silnika . W kolejnym etapie naprawy miska została zdemontowana i multum brudu i nagaru w samej misce olejowej, smok pompy olejowej po demontażu praktycznie zaklejony. Miska została wymyta, smok wymyty sprawdzony został też stan panewek (czy przypadkiem nie ucierpiały od zaniku ciśnienia oleju) oraz praca zaworu ciśnieniowego pompy ( również wymyty). Całość została złożona a miska sklejona na płyną uszczelkę Elring Dirko. Całość oczywiście została zalana świeżym olejem wraz z filtrem nie widziałem innej możliwości po ilości zabrudzeń występujących w silniku. Odpalenie i kolejny pomiar ciśnienia oleju, tym razem na zimnym silniku ciśnieni prawie 4 bary a na rozgrzanym nie spadało poniżej 1 barda, samochód objechany skontrolowany silnik na wycieki oraz kontrolka ciśnieni oleju gasła zaraz po odpaleniu więc przykro mi, że ktoś pisze nie prawdę, że usterka nie została usunięta. Co do rachunku szok jak drogo wiec już piszę za co klient zapłaćił
  Olej shell 10w60 4 litry 119 pln
  Olej shell 10w60 1 litr 35 pln
  i niej jest to olej nie wiadomo jaki i w bardzo dobrej cenie dla klienta, dlaczego taki olej: silnik w samochodzie to 2.0 turbo, chciałem żeby olej spełniał jednak normy dla silnika z turbiną ale nie byłem też pewny samej kondycji silnika dlatego decyzja zapadłą właśnie na olej shell 10w60. Ja wiem, ze najlepiej zalać olejem kraft 10w40 albo mobil wtedy ceny była była by około 100 pln za 5 litrów, ale proszę pamiętać, że ten olej wymienia Pan co 15000 tysięcy natomiast te tańsze cykl wymiany to 10000 kilometrów i w rachunku końcowym wyszło by drożej i gorzej dla samego silnika.
  Filtr oleju Man Hu819x 25pln
  Uszczelka w płynie elrign diko 30 pln ( na miskę wychodzi około 1/ 3 opakowanie a cena całego to około 70 pln)
  i teraz usługa:
  za pomiar ciśnienia oleju przed i po naprawie koszt 50 pln
  demontaż,montaż miski, smoka, sprawdzenie panewek i pompy, środki od mycia, wymiana oleju i filtra 150 pln. Ja wiem, że może się to wydawać strasznie drogo ale w wycenie pracy opieram się na roboczogodzinach i w tym przypadku program Inter Data za sam demontaż miski i montaż z przeszlifowaniem powierzchni podaje 2.20 godzino roboczych co daje 154 pln przy stawce na warsztacie 70 pln brutto za roboczogodzinę i niema tam mycia miski i smoka czy też sprawdzeni stanu panewek i pompy.
  Za całość klient zapłacił 409 pln. dostał szczegółowe zlecenie oraz paragon za materiał i usługę. Oczywiście udzielamy na wszystkie usługi gwarancji więc jeśli coś jeszcze nie grało dlaczego nie zadzwonił Pan czy nie przyjechał zawsze jestem skony do rozmowy i pomocy a jeżeli jest coś nie tak z naszą naprawą to mając paragon i szczegółowe zlecanie dlaczego nie przyjechał Pan na gwarancję? Rozumiem, że 70 pln brutto za roboczogodzinę to bardzo wysoka stawka ale gwarancji ma to do siebie, że poprawkę wykonuję się za darmo.

  Volvo

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat