WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Auto Serwis W.T.Błażewicz

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (5)

 • AUTOR: DATA: 2017-01-20 15:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Omijajcie szerokim łukiem.. Nieuczciwy serwis. Zrobi wszystko żeby zedrzeć pieniądze. Nie korzystałem z usług i przez przypadek moje auto tam się znalazło. Osoba, która odbierała auto twierdziła, że ze mną rozmawiała i wszystko umawiała, co jest nie prawdą Nigdy nie miałem i nie będe miał z nimi do czynienia. Reklamacja i gwarancja nie istnieje w tym miejscu(I tak pobierają za to pieniądze)!! Nie dajcie się oszukać!!!


 • AUTOR: DATA: 2017-01-19 15:56

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Gnój jakich mało- trafiłam do niego, zamiast do sąsiada (Morenowa 6, nawigacja :/ ). mówiłam, że auto było umówione, że naprawa w ramach gwarancji, że kolejny raz ta sama usterka, na wszystko przytakiwał, chociaż nikt sie z nim nie umawiał!!! Po 15 minutach wróciłam, kiedy zorientowałam się, że to nie ten warsztat- auto było już rozebrane, niby nie wiadomo jakie testy zrobione, 85,00 złotych jeżeli chcę odebrać samochód. (wymoderowano) uważajcie!


 • AUTOR: DATA: 2014-01-02 14:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Usterka którą zleciłem do usunięcia nie została usunięta a została zapłacona,jedynie auto zostało umyte za prawie 400 zł .Zdecydowanie odradzam usług w tym warsztacie.


 • AUTOR: DATA: 2012-03-13 19:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  ODRADZAM!
  W warsztacie doszło do uszkodzenia (wgniecenia) nadkola. Oczywiście, kierownik tłumaczył się mówiąc, że to było, i że to ja nic nie zauważyłem. Robi z klienta debila, mimo że wiem co mówię i znam swój samochód. Kierownik nie wykazał żadnej chęci ugody, poza 20 złotowym rabatem na naprawę tego nadkola. To jest, aż śmieszne. Na dodatek czas naprawy. Miało wszystko być zrobione w 3,5 godziny. Ile czekałem? Koło 5h. Sam musiałem się dopytywać ile jeszcze to potrwa. Żadnej inicjatywy. Kierownik, przy każdym moim pytaniu: ile jeszcze odpowiadał: zapraszam na kawe... Zresztą na nic innego nie mógł, bo w serwisie nic poza kawą nie ma... Nawet Internetu. Proszę sobie wyobrazić 5h czekania, z dostępną tylko jedną gazetą... Ceny, jak u autoryzowanego serwisanta, a warto dodać, że serwis stracił autoryzacje Skody. Podczas oczekiwania na swój samochód, byłem świadkiem jak inny klient odebrał auto, a za 10 min wrócił, bo samochód nie był do końca naprawiony. Zdecydowanie odradzam.


  Wady:
  Kierownik, podejście do klienta, wyposażenie poczekalnie


 • AUTOR: DATA: 2010-09-06 12:35

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo dobry pozytywny człowiek , dobry diagnosta , dałem samochód w jego ręce i to była bardzo dobra decyzja.


  Zalety:
  Dobra lokalizacja


 • AUTOR: DATA: 2010-08-24 13:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jeszcze tak upierdliwego diagnosty nie widziałem jak żyje. Na moje to nie człowiek. To konserwatysta, który pozjadał wszelkie rozumy. Jak macie stary samochód nie jechać tam na przegląd bo wynajdzie np. że obroty ma na gazie dobre a na benzynie za wysokie i silnik do ustawienia itd. Pozatym badanie trwa około godziny. Nie dziwie się że tam do niego nie ma kolejek mam nadzieje że szybko splajtuje. Poza tym zgarnął kasę i nie podbił dowodu więc pieniądze wziął za nic ponieważ o usterkach jakie wynalazł to sam wiem od roku prócz tego nie znalazł ważnych usterek które to zagrażają faktycznie. Także nie polecam jak ktoś liczy się z każdym groszem


Podobne warsztaty

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.