"Gabryś" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Jagielski Gabriel

Kwidzyńska 35a, 82-520 Gardeja

****** 1 (2 opinie)

Opinie (2)

Dodaj opinię
1 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pseudo specjalista, Podobno był dobry *naście lat temu.
  Postawiłem swojego Saab'a na wyciągnięcie tyłu i lakierowanie 4 elementów. Skasowane 2,5kzł
  Lakier odcieniem różnił się okrutnie. W słońcu jak dwa różne lakiery (oryginał i nowy). Podkład z wielkimi rysami, nie spolerowane to jak potrzeba.. Lakier po roku czasu zaczłą odchodzić przy listwach na drzwiach czyli listwy nie ściągnięte do malowania. Jak odbierarałem byłem podjarany, że auto już nie ma śladów po kolizji ale z czasem zaczłąłem zauważać wady usługi mister Gabriela.
  Niestety w międzyczasie poleciłem warsztat koledze do lakierowania całego auta (Saab 900 NG) i tez strasznie spierniczone i czas oczekiwania przeciągnął się o 2 miesiące (!!!!)
  No nie polecam niestety.


  Saab 9-5

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Korzystałem z usług tego pseudofachowca i dla mnie to była strata czasu i pieniędzy, najpierw potwierdzał że wszystko będzie tak jak sobie życzę, potem przeciągał odbiór prawie tydzień, a jak już doszło do odbioru to okazało się że lakier ma inny odcień, do tego jest położony niedbale, podłoże jest źle przygotowane, a miejscami w ogóle nie domalowane- totalna fuszerka. Do tego część którą zostawiłem na wzór otrzymałem poplamioną farbą i porysowaną. Jak zadzwoniłem z informacją, że część jest poniszczona to usłyszałem tylko sugestie, że sam sobie ją porysowałem i sygnał po rozłączeniu rozmowy.
  Także odradzam ten zakład gdyż nie spostrzegłem żadnej rzetelności w wykonywaniu zleceń przez tego „fachowca” za to zauważyłem niedbałość, chamstwo i naciąganie ludzi na koszty.


Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1691

Usługi wykonywane przez warsztat