Naprawa Elektroniki Pojazdowej Arkadiusz Gutaszewski

103 Batalionu Strzelców 49, 05-311 Dębe Wielkie

****** 2.7 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

103 Batalionu Strzelców 49, 05-311, Dębe Wielkie

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej

Cennik

Diagnostyka komputerowa

silnik,abs,airbag i inne.....

od 50 do 100 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Opinie (2)

Dodaj opinię
2.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Dałbym zero ale się niestety nie da. Zdecydowanie nie polecam. Pomimo początkowo dobrego wrażenia wizyta w tym miejscu pozostawiła tylko niesmak. Teoretyczne "ok. 100zł" za diagnozę zmieniło się w 200 a zamiast obiecanego telefonu z wyceną po diagnozie ("diagnostykę trzeba i tak zrobić, bo co to ja wróżka jestem") przyszedł SMS z niebotyczną kwotą do zapłaty. Skończyło się nieprzyjemnie i w dodatku nieuprzejmie ze strony właściciela. Pan usterkę "przywrócił" (!) a przy odbiorze samochodu potraktował mnie jak [wymoderowano] bo śmiałem mu zwrócić uwagę. Na dodatek popsuł pas pasażera. Samochód miał być zwrócony wyłącznie z usterką, która miała być usunięta, ale w ramach złośliwości pseudo fachowca dodatkowo została popsuta inna rzecz (!). Napisać, że gbur i [wymoderowano] to mało!


  Ford B-max

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawiany pojazd e60 530d z active steering i dynamic drive, błąd active steering i przekrzywiona kierownica.

  Pierwsze diagnozy w różnych warsztatach stawiane na moduł AFS lub na uszkodzoną kolumnę kierowniczą, koszty naprawy kilkunastu tyś złotych.

  Po wizycie u Pana Arkadiusza po diagnozie okazała się uszkodzona wiązka przewodów, po naprawie jak ręką odjął, koszty kilkanaście razy niższe niż w innych serwisach co chcieli naciągać na wymianę połowy auta.


  e60 530D

Nasze porady (2)

Lanos 1.5 SE 1999
Silnik na postoju pracuje równo i bez zastrzeżeń. Po jakimś czasie obroty zaczynają falować a silnik traci moc podczas jazdy. Mocne wciśnięcie pedału gazu powoduje zadławienie silnika. Silniczek krokowy wymieniono na nowy i bez efektu
Witam. Zauważyłem, że na gazie samochód zaczął słabiej przyspieszać, a jak wcisnę gwałtownie pedał przyspieszenia to zaczyna migać kontrolka check engine. Po odpuszczeniu pedału po chwili przestaje migać. Co może chcieć mi przekazać samochód w tej sytuacji? Dodam, że odłączałem niedawno akumulator, czy mogło się coś rozregulować?

Podobne warsztaty