Moto Joker

Jadwigi 4/10, Lisiniec, 42-200 Częstochowa

****** 2 (4 opinie)

Opinie (4)

Dodaj opinię
2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W motocyklu vtx 1300 zamontowane mam orginalne lightbary, plus dokupiłem sobie małe światła halogenowe które zamontowałem na gmolach oraz włącznik na oba komplety świateł. Orginalne lightbary przestały mi świecić , a te dokupione nie były podłączone wiec udałem się do serwisu - za podłaczenie zapłaciłem "jedyne" 320 zł.( bez rachunku oczywiście bo z rachunkiem musiał bym zapłacić więcej. ) Mam jeszcze Shadowke do naprawy i regulacje zaworów do zrobienia w VTX - niestety ze względu na ich ceny z księżyca nie skorzystam juz z usług serwisu joker


  Honda Vtx 1300

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niestety ale nie jest to warsztat "najwyższych lotów". Pojazd trafił do warsztatu z usterka która nie została naprawiona. Mechanik wymienił część która miała podobno wyeliminować problem ale niestety jedyne co to uszczupliło mój portfel. Problem nadal występował. Kontakt tragiczny. Proponuje poczytać w internecie na temat tego warsztatu bo niestety chyba nie jestem pierwszą niezadowolona klientką a "olewanie" klienta jest na porządku dziennym


 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Tak beznadziejnego serwisu jeszcze w życiu nie spotkałem. Chciałem dokonać tam naprawy motocykla Honda CBR F4, gdyż z nieznanych przyczyn ma nierówne obroty. Przywiozłem motocykl 70km na przyczepce w środę, od Pana z obsługi zostałem poinformowany, że dostanę diagnozę co jest uszkodzone jeszcze w danym tygodniu, że będą się ze mną kontaktował na bieżąco. Po upływie tygodnia i braku jakiegokolwiek kontaktu postanowiłem zadzwonić i dowiedziałem się, że jeszcze nic nie wiedzą, że mechanik ciągle sprawdza. Dałem im jeszcze kilka dni i znów dopiero po mojej interwencji dowiedziałem się, że zrobiono mi synchronizację gaźników i wykryto SŁABY akumulator, przez co nie mogą mi nic więcej zdiagnozować. Poleciłem im, żeby zdiagnozowali co się da, a ja kupię sobie akumulator w innym miejscu. Po dwóch tygodniach poinformowano mnie, że motocykl jest gotowy do odbioru nawet tego samego dnia.

  I TERAZ SIĘ ZACZEŁO

  Po dwóch dniach pojechałem PKSem, z pełnym strojem w torbie, 70km i na miejscu dowiedziałem się, że nie przykręcili jeszcze baku i muszę poczekać. Czekam cierpliwie przebierając się i widzę jak wyprowadzają mój motocykl i podłączają go kablami do samochodu aby go odpalić. Odpalili, pochodził z 10min i zgasł ... I już nie dało się go odpalić. I taki motocykl mi oddali z serwisu i chcieli abym jechał nim do domu. Okazało się, że zrobili mi tylko synchronizację gaźników, choć zupełnie nie była konieczna gdyż była robiona ok 100km wcześniej, oraz wymienili 5litrów paliwa w baku, dobili akumulator, gdyż był słaby ale nie aż tak żeby nie dało się odpalić i za to skasował mnie ponad 200zł, dodając, że przez to, że miałem słaby akumulator nie mogli nic więcej zdiagnozować i teraz choć nie mogę go odpalić i stoję tak na ich placu to mają to gdzieś i zupełnie się mną nie interesowali. Tym sposobem naciągneli mnie jeszcze na 140zł za nowy akumulator, abym w ogóle mógł wrócić do domu.

  Reasumując, po prawie trzech tygodniach, zerowym kontakcie, zrobionej zupełnie nie potrzebnie synchronizacji gaźników, wykończeniu akumulatora, skasowali mnie prawie 400zł i odesłali do domu.

  Z całego serca ostrzegam przed tym serwisem, nikomu go nie polecam, zdecydowanie odradzam, jest to najgorszy serwis jaki spotkałem i mam nadzieję, że doczekam czasu kiedy znikną z rynku, a chwasty zarosną to miejsce.


  Honda CBR F4

 • t
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  diagnoza naprawy sto procent, szybki termin realizacji w terminie , autko umyte!


  suzuki swift

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 4641

Marki samochodów naprawiane przez warsztat