POWRÓT

Turbo-Reg - Regeneracja turbosprężarek

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (0)

 • AUTOR: DATA: 2017-01-29 15:26

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Regeneracja na zasadzie wymiany. W pełni sprawną turbosprężarkę dostałem w zaledwie kilka minut. Pełen profesjonalizm i extra cena. Polecam


  Marka/model samochodu:
  Vw Passat B5

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 15:00
Wtorek od 07:00 do 15:00
Środa od 07:00 do 15:00
Czwartek od 07:00 do 15:00
Piątek od 07:00 do 15:00

 Początki naszej działalności sięgają 2003 roku. Siedziba firmy znajduję się w Chrząstowie, małej miejscowości na obrzeżach miasta Mielec, lecz dzięki systemowi kurierskiemu działamy na terenie całej Polski. Od samego początku głównym założeniem firmy TURBO-REG była regeneracja turbosprężarek. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam rozszerzyć i uatrakcyjnić ofertę o regenerację maglownic i kolumn kierowniczych.

Prężnie rozwijający się przemysł motoryzacyjny był bodźcem do zakupu specjalistycznego sprzętu do regeneracji turbosprężarek firmy CIMAT dzięki czemu staliśmy się nowoczesnym zakładem oferującym usługi w tej dziedzinie. Ogrom możliwości, które zapewniły nam maszyny, pozwolił zwiększyć precyzję wykonania naprawy uszkodzonych elementów i wydłużyć żywotność pracy turbosprężarek w jeszcze krótszym czasie.

Na chwilę obecną przeprowadzamy kompleksowe usługi regeneracji do wszystkich typów pojazdów zarówno europejskich jak i japońskich. Dokonujemy napraw do samochodów osobowych, dostawczych i możemy bez najmniejszego oporu powiedzieć, że posiadamy jedną z najlepszych kadr pracowników w tej dziedzinie.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu które posiadamy jesteśmy jedną z najlepszych firm w tej branży. Do regeneracji turbosprężarek wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone przez nas oryginalne części renomowanej firmy MELETT, dlatego możemy pozwolić sobie na udzielenie 12 miesięcznej gwarancji bez żadnych obaw. Każdą usterkę usuwamy kompleksowo ze szczególną starannością by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwań a rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki. Na cuda potrzebujemy trochę czasu.

Sprawdź nas i pozwól zająć się „sercem” Twojego samochodu! Obiecujemy, że będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu!

Podobne warsztaty