Trans Expert Serwis

ul. Bydgoskich Przemysłowców 29 (Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny), 85-862 Bydgoszcz

****** 0 (0 opinii)

Trans Expert Serwis

O warsztacie

ul. Bydgoskich Przemysłowców 29 (Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny), 85-862, Bydgoszcz

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

TRANS-EXPERT – SERWIS 

SERWIS TRANS-EXPERT jest nowo otwartym punktem do kompleksowej obsługi samochodów osobowych i ciężarowych. W zakres naszych usług wchodzi wulkanizacja, serwis klimatyzacji, legalizacja tachografów cyfrowych oraz inne drobne naprawy samochodowe. Dysponujemy nowoczesnym i dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, obsługiwanym przez profesjonalnych mechaników.

WULKANIZACJA

W zakres usług wulkanizacyjny wchodzi sezonowa wymiana ogumienia, montaż opon, komputerowe wyważanie kół, łatanie i naprawa opon. Wymieniamy również oleje, filtry, klocki hamulcowe, płyny eksploatacyjne.

Współpracujemy z największymi hurtowniami części i opon: Inter Cars, Autos, Auto Partner, Motobudrex, Handlopex .

Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi i części. Dbamy o kieszeń klienta, aby ten nigdy nie odczuł że płaci za wykonywaną usługę więcej niż powinien.

SERWIS KLIMATYZACJI

Oferujemy Państwu usługi związane z obsługą i serwisem klimatyzacji samochodowych. W ramach serwisu klimatyzacji stacja obsługi klimatyzacji przeprowadza próbę szczelności podciśnieniowo, następnie uzupełnia układ odpowiednią ilością czynnika chłodniczego z olejem i barwnikiem UV. Posiadamy nowoczesną stację klimatyzacji zdolną do jednoczesnej obsługi tradycyjnego czynnika chłodniczego R134a oraz nowego R1234yf, obowiązkowego w nowo homologowanych pojazdach w Europie. Maszyna wyposażona została w dwa niezależne obwody oraz zbiorniki gazów, dzięki czemu można w zaledwie kilka minut przełączyć ją z trybu obsługi układu A/C wypełnionego jednym czynnikiem na drugi. Klimatyzację odgrzybiamy na dwa sposoby: ultradźwiękami i ozonem. Odgrzybianie niszczy bakterie, pleśń i grzyby. Pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z klimatyzacji.

TACHOGRAFY

Serwis, legalizacja, przegląd tachografów cyfrowych

Sprawdzamy tachografy cyfrowe, instalujemy tachografy cyfrowe w samochodach ciężarowych i autobusach. Pobieramy dane z tachografów cyfrowych oraz kart kierowców. Prowadzimy wymianę instalacji w samochodach ciężarowych, busach i autobusach.

AKO24.PL

Nasza firma zajmuje się sprzedażą akumulatorów rozruchowych o pojemności od 36 do 230 Ah dla samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz maszyn rolniczych. W zakres działalności naszej firmy wchodzi sprzedaż akumulatorów oraz ich skup. (tekst w osobnej ramce) Troszcząc się o środowisko naturalne i respektując obowiązujące przepisy zajmujemy się utylizacją Państwa starego akumulatora, które przekazujemy odpowiednim organizacjom odzysku. Każdy z proponowanych produktów objęty jest gwarancją producenta, okres ten wynosi 18 miesięcy.

AKUMULATORY *Varta *Loxa *Toopla *Centra

Jednym z głównych celów naszej firmy jest zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań naszych klientów. Pracownicy firmy AKO24 to wykwalifikowani specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy dołożą wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom.  

 

 

 

 

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty