Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROSPOL" Kazimierz Rosiek

Borówno 26, 58-379 Borówno

****** 0 (1 opinia)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROSPOL" Kazimierz Rosiek

O warsztacie

Borówno 26, 58-379, Borówno

Poniedziałek od 09:00 do 18:00
Wtorek od 09:00 do 18:00
Środa od 09:00 do 18:00
Czwartek od 09:00 do 18:00
Piątek od 09:00 do 18:00
Sobota od 09:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Firma działa na rynku od 2000 roku. Od początku działalności zajmujemy się serwisem ogumienia jak i kompleksowymi naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych.

W trakcie napraw zapewniamy naszym Klientom kontrolę na każdym etapie prowadzonych prac, informując o ewentualnych usterkach wymagających wyeliminowania ich, co sprawia, że końcowa cena za wykonanie usługi nie jest niemiłym zaskoczeniem dla Klienta. Posiadamy halę warsztatową jak również duży, ogrodzony, parking za budynkiem.

Naprawy wykonujemy solidnie, udzielając gwarancji. Dbamy o spokój naszych Klientów – warsztat jest ubezpieczony. Jeśli Klient uznałby, że naprawa nie spełnia jego oczekiwań i została wykonana nieprawidłowo – na pewno nie pozostawimy go samego z problemem.

Oferujemy naszym Klientom holowanie samochodu oraz jego odprowadzenie po naprawie pod wskazany przez Klienta adres – zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze Klienci mają możliwość samodzielnie dostarczyć/odebrać samochód do/z warsztatu.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Bardzo nie polecam błędna diagnoza samochodu narażenie na ogromne koszty które można było uniknąć gdybym pojechał do innego mechanika nparawany nieudana trwała 7 dni a innego mechanika 3 godziny . Masakra. Omijanie ten warsztat.


Podobne warsztaty