Mechanik Firma Usługowo-Handlowa Robert Zagwojski

Drzymały 5, 59-700 Bolesławiec

****** 6 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  BOLESŁAWIEC

  Pierwsza opinia, która dotyczy kontaktu telefonicznego, podejścia do klienta, czasu realizacji zlecenia. Druga będzie natomiast dotyczyć jakości, ale ta pojawi się po przejechaniu dłuższego dystansu. Ostrzegam, że jest przydługa.
  ___

  Z firmą MECHANIK kontaktowałem się telefonicznie wiele razy. Jestem pełen podziwu dla ich cierpliwości. Wszystko co było potrzebne, ustalone zostało telefonicznie - co dolega skrzyni, ile może wynieść koszt, kiedy można zostawić samochód.

  12 września br. oddałem do serwisu samochód VW Golf 4 '99r. ze skrzynią AG4 01M. Bolączkami były drgania przy zmianie biegów - tzw. jazda po tarce. Dodatkowo obroty falowały, potrafiły się przyciąć w jeździe miejskiej i potrzebny był kick-down, żeby znów ruszyły. Diagnoza - sprzęgło hydrokinetyczne/konwerter do regeneracji. Na miejscu spisana umowa dla obu stron, klucz z dowodem rejestracyjnym przekazany. Pozostało tylko poinformować, że auto chciałbym mieć najlepiej do 20 września. Zapewnienie, że zrobią co w ich mocy i powrót do swoich obowiązków.

  19 września przed godziną 14 telefon z serwisu, że samochód do odbioru (po tygodniu, gdzie trzeba zaznaczyć, że przez weekend firma nie pracuje) - pierwszy plus za czas realizacji i dotrzymanie słowa. Odbiór tego samego dnia. Zapłata taka, jaka była ustalona - ani za niska, ani wygórowana. Uczciwa to najlepsze słowo. Z jazdą próbną też nie było problemów - puścili na miasto. Krótka przejażdżka wystarczyła by odczuć różnicę. W końcu można jeździć spokojnie nie martwiąc się o nagłe zatrzymanie w trasie z powodu awarii. Teraz jest to po prostu bajka - biegi zmieniają się komfortowo (jak na tak wiekową konstrukcję), bez szarpnięć, bez stukania, bez drgania. A jakby coś się miało stać (odpukać), to jest wypisana półroczna gwarancja bez limitu kilometrów, co też uważam za rzecz na ogromny plus.

  Podsumowując - polecam bolesławiecką filię firmy MECHANIK. Skrzynia odżyła, dokumenty z naprawy są, informacje o kolejnych przeglądach również. Wszystko tak jak powinno być.


  VW Golf 4 Variant 1.9TDI AHF

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Będąc w podróży służbowej rozleciał mi się samoregulator linki sprzęgła. Mechanik z warsztatu podjechał na miejsce swoim samochodem, ocenił usterkę a potem swoim samochodem podwiózł mnie na miejsce spotkania służbowego. Ze względu na konieczność sprowadzenia części szykowała mi się dodatkowa doba w Bolesławcu i odwołanie zaplanowanych spotkań. Po godzinie zadzwonili do mnie z warsztat i okazało się, że prowizowrycznie, ale skutecznie i fachowo usterkę naprawiono i mogłem dalej jechać. Biorąc pod uwagę, że auto przetransportowali do warsztatu i naprawdę ekspresowo zrobili naprawę, koszt był symboliczny. Naprawdę sympatyczni i fachowi mechanicy. Dziękuję.


  Citroen Xsara

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2371

Usługi wykonywane przez warsztat