Super Shine Auto Detailing Bielsko-Biała Auto Kosmetyka

Zapłocie Duże 78, Stare Bielsko, 43-300 Bielsko-Biała

****** 0 (0 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Zapłocie Duże 78, Stare Bielsko, 43-300, Bielsko-Biała

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Super Shine Auto Detailing - profesjonalna kosmetyka samochodowa. W ofercie znajduje się polerowanie lakieru, czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki, nakładanie powłoki kwarcowej. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń oraz wysokiej jakości środków czyszczących.

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług związanych z estetyką samochodową. Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem, dlatego skompletowaliśmy zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy zadbają o czystość i konserwację Państwa samochodu nie tylko jego karoserii, ale również wnętrza, a nawet silnika.

Zależy nam na tym, by oferować najlepsze usługi na terenie Bielska-Białej i okolic nasi klienci chętnie przyjeżdżają do nas nawet z odległych części województwa śląskiego. Cieszy nas ich zaufanie i każdego dnia dążymy do tego, by wywiązywać się ze swoich obowiązków lepiej i sprawniej, proponując przy tym konkurencyjne ceny.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń (Krcher, Lare, Kestrel) oraz wysokiej jakości środków czyszczących, profesjonalnych kosmetyków samochodowych oraz specjalnych środków do autodetailingu.

Kosmetyka samochodowa to nasza pasja, nacodzień spotykamy się z pasjonatami motoryzacji. Posiadamy własne samochody, które profesjonalnie przygotowujemy na zloty i róźne imprezy motoryzacyjne. Nasza pasja motoryzacyjna to "drugie życie", chcemy aby Państwa pojazdy także wyglądały olśniewająco i prezentowały się pełną klasą.

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty