Motoricus.com - Serwis Inter-Jet - Bielsko Biała

Sasankowa 9, 43-300 Bielsko Biała

****** 2.5 (2 opinie)

O warsztacie

Sasankowa 9, 43-300, Bielsko Biała

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Warsztat samochodowy Inter Jet Bielsko - Biała działa na rynku od 1994 roku, przez ten czas nabyliśmy duże doświadczenie w wykonywaniu usług najwyższej jakości. Nasza specjalność to pomoc drogowa, holowanie tirów i autobusów oraz mechanika samochodowa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, dla wszystkich mamy niskie ceny i atrakcyjne rabaty.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
2.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  W zeszłym miesiącu miałem kolizję ( jestem sprawcą samochodem ciężarowym) na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach, zaraz po wypadku pracownik firmy Inter-Jet podjechał na miejsce i zaproponował holowanie. Wszystko ładnie i pięknie ale odmówiłem. Zaczęto mnie straszyć, że jak przyjedzie policja to się nie wypłacę, że mandat, że muszę podpisać jakieś zlecenie bo samochód jest nie sprawny, że policja dowód zabierze i takie tam. Zrobiło się zamieszanie i nagle podjechał holownik. Po co? Na co? Załatwiłem sobie inną pomoc drogową z holownikiem za 1/3 ceny proponowanej przez Inter-Jet.

  Takie praktyki są nie na miejscu. To była typowa próba wyłudzenia kasy za holowanie. Człowiek zestresowany po wypadku a tu takie cyrki się odstawia. Nie polecam na przyszłość


  SCANIA

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  podczas powrotu z podrozy zepsul sie moj biedny samochod - znajomy podał mi numer, Pan Marek , scholował moja skodzinke oddaloną o kilkadziesiąt kilometrów i specjalnie otworzył warsztat (była to niedziela) abym mogła wypozyczyc samochod na czas naprawy ! Polecam !


  Zalety:
  Szybkość działania


  Skoda

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2695

Usługi wykonywane przez warsztat