Damarauto

Grażyńskiego 80, 43-300 Bielsko-Biała

****** 0 (0 opinii)

O warsztacie

Grażyńskiego 80, 43-300, Bielsko-Biała

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Firma Damarauto prowadzi sprzedaż części samochodowych nowych do wszystkich marek oraz części używanych do samochodów francuskich. Prowadzimy również serwis samochodowy zajmujący się naprawami aut osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw, diagnostyki i eksploatacji pojazdów samochodowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również firm posiadających floty samochodowe. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie.

Specjalizujemy się w szczególności w następujących dziedzinach: diagnostyka, mechanika, elektromechanika, klimatyzacje, wulkanizacja oraz naprawy zawieszeń i regeneracje osi skrętnych.

Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem służącym zarówno do profesjonalnej diagnostyki jak i doboru części zamiennych potrzebnych do naprawy samochodu danej marki. Nigdy nie przystępujemy do wykonania usługi przed akceptacją kosztów zlecenia.

Naprawy nieskomplikowane wykonujemy od ręki. W tym czasie do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy wygodną poczekalnię wyposażoną w bezpłatną sieć WI-FI.

Zapraszamy

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 70

Usługi wykonywane przez warsztat