AUTO SZYBY NUX-GLASS

Bankowa 5, 58-260 Bielawa

****** 0 (0 opinii)

AUTO SZYBY NUX-GLASS

O warsztacie

Bankowa 5, 58-260, Bielawa

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

OTWARTE: PON-PT 9.00-17.00 SOBOTA 9.00-14.00 w przypadku wcześniejszego kontaktu telefonicznego możliwe ustalenie innego, dogodniejszego terminu

Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych i okiennych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wszystkie stosowane przez nas folie spełniają wymogi polskich przepisów i są dopuszczone do instalowania w pojazdach samochodowych. W naszej ofer­cie mamy folie anty­wła­man­iowe, bezbar­wne i kolorowe, o różnym stop­niu zaciemnienia, met­al­i­zowane, matowe.

Zajmujemy się także regeneracją lamp samochodowych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów bez konieczności demontażu reflektorów.

Dodatkowo wykonujemy: polerowanie lakieru pranie tapicerki sprzedaż, montaż i wymianę szyb samochodowych naprawę drobnych uszkodzeń, typu oczka, małe odpryski

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty