Fix Auto

42 Pułku Piechoty 28, Osiedle Wygoda, 15-181 Białystok

****** 4 (16 opinii)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Fix Auto

Opinie (16)

4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 16 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Ogólnie ok tanio nabiłem i odgrzybiłem klimatyzację, niestety jakość obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia przy odbiorze powitał mnie inny człowiek (w okularach jak sądzę pracownik z warsztatu ) i arogancko potraktował mnie i żonę nie mając racji i nie słuchając argumentów. Na szczęście przejął sprawę inny pracownik miły i znający sytuację. Przekazałem mu uwagi ale niesmak pozostał. Pozdrawiam miłego Pana.


  Vw new beetle

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo szybki czas naprawy i przemiła obsługa. Bez problemu wykonane usługi nawet ze swoimi częściami. Samochód odebrałem jeszcze tego samego dnia.


  SEAT Leon II

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Wymiana opon to kolejna już moja wizyta w tym warsztacie i niestety spore rozczarowanie. W ubiegłym roku wiosną i jesienią taką usługę wykonywano w moich samochodach w ciągu kilkunastu minut. Tym razem trwało to prawie godzinę. Ludzie niby ci sami, ale zajmują się zupełnie czym innym - kompletny brak współpracy. Czyżby fajny dotąd warsztat dotknęła jakaś "dobra zmiana"?


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękuję, że podzielił się Pan swoją opinią. Zgadza się, mamy aktualnie o jedną mniej osobę w biurze obsługi klienta i czasami zdarzają się nam poślizgi czasowe. Co prawda dla jednego mechanika wymiana 4 opon z wyważeniem faktycznie zajmuję ok. 45 min ale miał Pan doświadczenie z nami wcześniejsze gdzie przebiegło to o wiele sprawniej. Mam nadzieję, że oprócz wydłużonego czasy wymiany reszta była na dobrym poziomie i mimo chwilowej "słabości" zajrzy Pan do nas jak będzie taka potrzeba.

  Jeżeli jedynie czas był naszym niedociągnięciem to proszę o zmianę opinii z Negatywnej na Neutralną.
  Pozdrawiam. Jakub Sosnowski.

  Toyota

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Naprawa a właściwie wymiana szczęk hamulcowych okazała się zbyt trudnym przedsięwzięciem:( Pan po rozebraniu jednego koła oświadczył, iż do wymiany są szczęki. Od razu usiadł do komputera podając cenę, która była o ok 20 % wyższa niż w sytuacji, kiedy sam kupiłbym część w sklepie. Zaznaczam to ten sam sklep i taki sam produkt. Przed wymiana zapytałem o koszt usługi, Pan starał się coś znaleźć w komputerze i tłumacząc się problemem z komputerem nie udzielił mi informacji. Udałem się osobiście po część, mechanik w tym czasie przygotował auto do montażu. Sam montaż trwał dość długo. Po zakończonej usłudze Pan napisał na kartce koszt usługi ( już nie potrzebował komputera jak widać) po czym skierował mnie od kasy. Koszt 150 zł, trochę wygórowany, porównywalny z ASO. Uznałem ok, wysoka cena to i jakość wykonania powinna być wysoka. Udałem się na stacje diagnostyczną- dysproporcja miedzy jednym a drugim kołem 38 %( dopuszczalna 30 %) dzwonię do Państwa mówiąc o konieczności wyregulowania. Droga powrotna ( łącznie ok 10 km) coś zaczyna obcierać w kole. W wolnej chwili po uzgodnieniu zgłaszam się do warsztatu na poprawę. Auto po wymianie przejechało max 20 km. Tutaj zaczyna się zbywanie i zrzucanie winy na bębny, osłonę tarczy i wręcz, na to, że ziemia jest okrągła. Zostawiam auto i nr tel aby zadzwonili. Godzina przed zamknięciem zero odpowiedzi więc dzwonię. Pan oznajmia, że wymieniłby bębny podając już cenę a za powód obcierania podaje rozpięcie szczęk, ze względu na wypadnięcie zabezpieczenia. Po czym mówi, że auto jest rozebrane i nie dostanę go już dzisiaj bo ma swoje życie i nie ma czasu na złożenie. Po kilku próbach wytłumaczenia udaje się odzyskać auto. Wsiadam do auta a na fotelu leża 2 zabezpieczenia od szczęk. Szczęki zostały założone bez zabezpieczeń, co doprowadza do zablokowania koła już po kilkuset metrach. Finalnie auto "ląduje" w warsztacie oddalonym od "warsztatu" FIX ok 500 metrów. Naprawa a właściwie poprawka po "mechanikach" kosztuje 50 zł. Jak widać można. Koszt natomiast wymiany szczęk w sąsiednich warsztatach ( o czym można dowidzieć się przed rozebraniem auta) to 80 zł. Podsumowując straciłem pieniądze na wymianę, którą i tak ktoś musiał poprawić. Niestety nie mogę polecić. Obwiniam się osobiście za wybór tego warsztatu, do myślenia powinno dać to, że nie było tam żadnego auta oczekującego na naprawę i dużo opinii negatywnych. Zdecydowanie nie polecam


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Przyjechał Pan z problemem hamulca ręcznego. Po rozebraniu pierwszego tarczo bębna zostało Panu pokazane w jakim jest stanie. Cały czas posiadam zdjęcia - zapraszam do obejrzenia. Został Pan poinformowany, że należy go wymienić ( co jest dużym kosztem ). Rozumiem, że nie każdy może sobie od ręki pozwolić na to. Ale Pan trochę przesadził opisując historię życia. Tak to jest, że jeżdżąc autem trzeba brać pod uwagę, że czasem trzeba coś wymienić a nie naprawiać.
  Klient odmówił wymiany i poprosił o zrobienie "czegoś" bo okazało się, że ma jechać na badania techniczne. Z dwóch stron zostało wszystko oczyszczone, założone nowe szczęki ( jednym z powodów zniszczenia tarczo bębna było brak okładzin w starych szczękach ).
  PODSUMOWUJĄC: Klient został od razy poinformowany co należy zrobić po rozebraniu auta. Zadecydował na własną odpowiedzialność, o stopniu naprawy a teraz ma pretensje, że coś nie działa.

  Co do negatywnych opinii. Zgadza się, że ostatnio pojawiło się kilka ale nie stosujemy upustów za dobre opinie - może musimy. Każda została opisana prze zemnie. I tak to jest, że obsmarować kogoś w internecie jest prosto ale swojej winy nigdy się nie widzi. A wczytując się w inne komentarze można zobaczyć, że jak coś "zepsuliśmy" to się do tego przyznajemy a nie chowamy głowę w piasek.
  Z poważaniem Jakub Sosnowski.

  BMW

 • C
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2017-12-02 21:37

  Chciałem sposobem dynamicznym wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów. Umówiłem się w warsztacie celem sprawdzenia czy końcówki przewodów będą pasowały do mojej skrzyni. Sprawdzono i powiedziano mi, że będą pasowały, więc umówiliśmy się na konkretny dzień. Specjalnie w pracy wziąłem wolne, aby być przy tej czynności. Na miejscu okazało się, że jednak żadna z końcówek nie pasuje do skrzyni. Przyszedł jakiś pan, który sugerował założenie niepasujących końcówek i uszczelnienie ich taśmą bo, cyt. "przecież tam nie ma dużego ciśnienia" (całe szczęście czytałem wcześniej trochę o dynamicznej wymianie oleju i ciśnienie jest podczas procesu dosyć wysokie), na co się nie zgodziłem. Zapewniono mnie, iż domówione zostaną pasujące końcówki i gdy tylko przyjdą zostanę poinformowany (minęły prawie 2 miesiące, nikt nie zadzwonił).
  Reasumując bardzo słabo, straciłem dzień urlopu i tak naprawdę miałem wrażenie, że o dynamicznej wymianie oleju i o skrzyni multitronic wiem więcej niż pracujący tam panowie.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Na wstępie muszę Pana przerosić bo ma Pan rację.
  Nie byliśmy przygotowani - brak odpowiednich końcówek do wykonania dynamicznej wymiany oleju w Pana samochodzie. Nie chcę cię tłumaczyć, że producent wprowadził nas w błąd. Bo to nie zwróci Panu straconego czasu.
  Co do oddzwonienia. Nakreślił nam Pan w jakim czasie będzie Pan na miejscu i czy damy radę ściągnąć te końcówki. Niestety nie byliśmy i pracownik poinformował mnie, że do Pana oddzwaniał aby o tym fakcie poinformować.
  Jeżeli nie wykonał Pan jeszcze wymiany chciałbym Panu to wykonać ( usługę wymiany ) za darmo aby zrekompensować wcześniejszą stratę czasu. Każdemu zdarza się popełniać błędy ale ważne aby je naprawiać i nie chować głowy w piasek.
  W biurze obsługi klienta poinformuję o ustalonych warunkach. Nowe zestawy końcówek wjechały do nas ale i tak przed umówieniem wizyty sam sprawdzę wszystko mamy pod Pana samochód.
  Z poważaniem. Jakub Sosnowski.

  Audi A6

 • I
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Mega drogo nie polecam . Za wymianę opon niby 60 zł podkreślam niby . Tak czy inaczej usługa wyszła za 96 zł. Za zaworki policzyli po 10 zł jak by były złote . Po fakcie dokonanym przedstawili cenę . Także uważajcie na nich...


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Nie do końca rozumiem, czy negatywna opinia powinna być skierowana do nas czy do osoby od której kupił Pan komplet kół. Albo Pan nie wiedział albo co gorsza Pan wiedział, że we wszystkich kołach brakuje zaworków. To pozostawię bez komentarza. Zapraszam do obejrzenia nagrania z kamery gdzie po ustaleniu już w pierwszej oponie brak zaworka został Pan poinformowany o fakcie i o kosztach dodatkowych na które bez problemu Pan się zgodził. Więc nie ma mowy tu o informowanie po fakcie. Jeżeli mimo wszystko czuje Pan inaczej to zapraszam jeszcze raz do nas, porozmawiamy jeszcze raz na spokojnie a na pewno tak dogramy temat aby następnym razem mógł Pan wystawić pozytywną opinię. Zapraszam i pozdrawiam Jakub Sosnowski właściciel warsztatu.

  Seat Alhambra..

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Sporo było do wymiany w przednim zawieszeniu. Za naprawę zapłaciłem całkiem przyzwoicie (ujdzie). Zbieżność po naprawie była źle ustawiona i co najbardziej mnie wkurzyło to, to że musiałem następnego dnia ponownie samochód postawić na kilka godzin. Odebrałem i było wszystko TIP TOP.


  Opel Zafira

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa układu hamulcowego + wymiana hamulca ręcznego + wymiana wkładki zamka klapy tył

  Podsumowanie:
  Przyjazna, fachowa obsługa (wysoka komunikatywność )
  Perfekcyjnie wykonana naprawa (Panowie znaleźli przyczynę tzw. miękkiego pedału hamulca) nie mam do czego się przyczepić.
  Informacje o usterkach które w najbliższym czasie należało by naprawić.
  (przekazywanie uwag, spostrzeżeń)
  Warsztat nie boi się podejmować nietypowych wyzwań
  Terminowość (umawialiśmy się na 2 dni i tyle faktycznie było)
  Niestety cena za usługę (dla właściciela 16-letniego już auta) bardzo bolesna.


  Mimo dość wysokiej ceny polecam warsztat. Profesjonaliści w każdym calu (Tak trzymać)
  :)
  Naprawdę warto, polecam


  VW Golf IV

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nadszedł czas na naprawę zawieszenia w moim BMW. Samochód leciwy (15lat) więc miałem obawy, tym bardziej że w innym warsztacie nie poradzono sobie z rozebraniem skorodowanego zawieszenia. Panowie ku mojemu zaskoczeniu sprawnie przeprowadzili naprawę choć wiem, że musiało być ciężko. Dodatkowo pokazano mi i podpowiedziano na co w najbliższym czasie zwrócić uwagę. W mojej ocenie: dobry kontakt z mechanikami, rzeczowe i profesjonalne podejście do tematu i całkiem rozsądna cena.
  Jeszcze tak na marginesie: czytam wpis poniżej i zastanawiam się jak daleko sięga ludzka chciwość i bezczelność, a gdzie zaczynają się granice rozsądku czy zwykłej przyzwoitości. Najlepiej by było, aby warsztat za darmo rozebrał auto na poszczególne śrubki a później złożył je du kupy fundując przy tym nowe części.


  BMW

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przyjechałem na wcześniej umówiony darmowy przegląd auta (reklamują się przed warsztatem) Jeden z pracowników zapewnił, że przejrzął całe auto powiedzą co go boli. Nakreślilem również problem z przednim zawieszeniem. Auto podczas jazdy pływa. Jak to nazwano "przegląd okresowy" auta wyglądał tak, że na podnośniku przejrzeli zawieszenie nawiasem mówiąc niezbyt dokładnie, opuścili i zaprosili ku mojemu zdziwieniu do kasy inkasując "promocyjnie" 60 zamiast 100zł. Szok. Spytałem jak można brać pieniądze za przegląd auta nie podnosząc nawet maski. Nie został spr poziom oleju płynu chłodniczego hamulcowego spryskiwaczy, naładowania akumulatora...nic zero. Pracownik się zmarszczył i stwierdził że darmowy przegląd to pobieżne 5min sprawdzenie auta a tu było dokładne z naciskiem na układ zawieszenia i bezpieczeństwo. Farsa. Po dłuższej wymianie zdań i konsultacja z właścicielem zaproponowano mi realizację innej usługi w cenie bez ograniczeń czasowych. Nie zgodziłem się w zw z czym zwrócono mi w.w. kwotę co było jedynym pozytywnym aspektem tej wizyty. Cóż nie polecam bo i nie ma za co.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Faktycznie, zabrakło poinformowania Pana, że darmowy przegląd polega na sprawdzeniu najważniejszych elementów zawieszenia i układu hamulcowego. Z tego co Pan opisuje oczekiwał Pan pełnego przeglądu okresowego. Takie przeglądy jak najbardziej robimy ale nie w 5 min i nie za darmo - proszę nie mylić mojego warsztatu mechanicznego z firmą charytatywną. Z takim podejściem nie utrzymał bym się 27 lat na rynku.

  Podsumowując. Pragnę Pana przeprosić za wynikłe nieporozumienie a te zdarzenie pokazało mi na co mam położyć obecnie nacisk w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji moich pracowników. Co prawda na mechanice znają się bardzo dobrze, z obsługą klienta popracujemy.

  Z poważaniem
  Jakub Sosnowski

  Polonez 98r

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przyszedł czas na zrobienie zawieszenia z przodu, amortyzatory pociekły a łożyska już stały. Jestem zadowolony, że trafiłem do chłopaków. Na szczęście nie robili aby szybciej więc przejrzeli jeszcze resztę. Polecam.


  Fiat Ducato L2H2

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  No niestety moje polo znowu wymagało wymiany tłoków, Niemiecka technologia...
  Robota zrobiona dobrze, kontakt też zadowalający.


  VW Polo match

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana oleju + filtra powietrza przebiegła szybko i sprawnie. W tym czasie zrobiłam zakupy w Biedronce. Trafiłam od razu na jakąś akcje promocyjną gdzie przegląd auta po "zimie" zrobili mi gratis. Jestem zadowolona i pewnie tam wrócę.


  Fiat Grande Punto

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowa robota i bardzo szybka obsługa :) Klocki i tarcze wymienione, wszystko śmiga aż miło. Polecam z czystym sumieniem ;)


  Ford Mondeo Mk3

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przede wszystkim czysto ! Bardzo duży wybór olejów w cenach zbliżonych do allegro dzięki temu oszczędziłem czas. Obsługa w porządku. Czas wymiany w normie.


  Volkswagen Passat B6 2.0 TDI

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowa wymiana oleju, przy okazji przejrzeli auto. Dzięki czemu wiem co go jeszcze boli.


  Citroen C3

Nasze porady (2)

Hyundai Santa Fe 2006 automat
Witam. Coraz częściej czuję drżenie przy zmianie biegów z 3 na 4 i z 4 na 5 (automat), jakbym przez chwilę jechał po kostce brukowej. Co to jest? Czy to jest groźne dla auta? Czy mogę z tym jeździć? Pozdrawiam Łukasz
Witam! Mam Lagunę rocznik 2004 (przebieg 140 000) z automatyczną skrzynią biegów. Czy należy wymienić olej w skrzyni?

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  Remex Auto Piotr Ambrożej

  Warsztat Godny Zaufania

  Białostocka 108/2,  Wasilków,  Białystok

  ******   5.9  (30+ opinii)

  Nasza firma zajmuje się przede wszystkim kompleksową naprawą wszystkich usterek mechanicznych. Wykonujemy zarówno podstawowe czynności serwisowe układów hamulcowego, zawieszenia czy chłodniczego, a także generalne remonty silników oraz manualnych...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  UNIMOT 1 s.j.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Handlowa 7,  Bażantarnia,  Białystok

  ******   5.1  (30+ opinii)

  Zakres działalności : Handel i usługi motoryzacyjne Aktualnie prowadzona działalność to: sprzedaż akumulatorów we własnych pomieszczeniach przy ul. Handlowej 7 sprzedaż i montaż opon do sam. osobowych i dostawczych sprzedaż...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  JW13 Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Mikołaja Kopernika 99,  Bema,  Białystok

  ******   5.8  (30+ opinii)

  Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek osobowych oraz dostawczych. Mieścimy się w trzech dogodnych lokalizacjach miasta Białystok. W sumie dysponujemy 10 stanowiskami oraz...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AUTOSERWIS 123

  Warsztat Godny Zaufania

  Ul. Hetmańska 76,  Starosielce,  Białystok

  ******   4.9  (30+ opinii)

  Klientom naszego serwisu zapewniamy wysoką jakość, kompleksową naprawę oraz komfort usług w zakresie mechaniki pojazdowej, elektroniki samochodowej, napraw podzespołów, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. Naprawiamy modele wszystkich...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  CUPPER - Serwis aut osobowych, dostawczych, ciężarowych

  Warsztat Godny Zaufania

  Elewatorska 29,  Słoneczny Stok,  Białystok

  ******   5.6  (30+ opinii)

  CUPPER zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nasi specjaliści posiadają duże kwalifikacje i dysponują specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu możemy świadczyć usługi szybko i sprawnie....

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Warsztat V8 (zmiana nazwy z "MONSTER CAR")

  Warsztat Godny Zaufania

  Marczukowska 6c,  Osiedle Młodych,  Białystok

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Motoryzacja to nasza pasja. Każdym samochodem zajmujemy się jak własnym. Dokładność, sumienność i zaangażowanie to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy. Chcemy, żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu pewien, że ma sprawne...

  Zarezerwuj wizytę
 •  Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek osobowych oraz dostawczych. Mieścimy się w trzech dogodnych lokalizacjach miasta Białystok. W sumie dysponujemy 10 stanowiskami...

  Zarezerwuj wizytę
 • Oddział JW13 PREMIO SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Bitwy Białostockiej 11,  Białystok

  ******   5.1  (5 opinii)

  Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek osobowych oraz dostawczych. Mieścimy się w trzech dogodnych lokalizacjach miasta Białystok. W sumie dysponujemy 10 stanowiskami oraz...

  Zarezerwuj wizytę
 • Mad Max Kamil Szoka

  Zachodnia 9/1 (przy bloku 10 wjazd od ul Pułaskiego),  Kawaleryjskie,  Białystok

  ******   5.8  (15 opinii)

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług motoryzacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ofertujemy rozwiązania sprawnie, szybko i precyzyjnie. Specjalizujemy się w przyciemnianiu szyb, autotuningu, autoalarmach, diagnostyce samochodowej,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Bus serwis sp zoo

  Hetmanska 38,  Osiedle Młodych,  Białystok

  ******   5.2  (6 opinii)

  Zajmujemy się głównie naprawą, regenaracją i wymianą alternatorów i rozruszników w autach osobowych i dostawczych. Oferujemy szybką diagnozę i naprawę samochodów dostawczych (firmy kurierskie,spedycja). Specjalizujemy się również w...

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat