"Car David" D. Wróbel

Przemysłowa 19, 34-120 Andrychów

****** 0.8 (4 opinie)

Opinie (4)

Dodaj opinię
0.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Masakra tzn tak założenie pilota od centralki powodowało rozładunek akumulatora jak go nie odpalałem z tydzień nie mówiąc o pozostawionym wrzodzie na masce który zauważyłem po wyjeździe z warsztatu warto dodać że samochód był świeżo po malowaniu wnioskuję że Janusz mechanik polozyl sobie nasadkę czy coś na kolektorze dolotowym i jak zadzwonił jakiś klient z pretensjami zapomniał sobie i z tego wszystkiego zamknął maskę podziwiać janusze i pseudomechanicy samochody rządowe naprawiać a nie pożądanych obywateli w uja robić jeśli to czytacie to może pamiętacie beemke w kombi


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam. Zakładałem w tym "warsztacie" instalacje LPG. Montaż przeszedł sprawnie 2dni. Przy odebraniu auta patrzę że świeci kontrolka błąd silnika.. Pan stwierdził że takie już auto przywiozlem.. Po przejechaniu ok. 1km wystąpiło - Brak gazu w pedale.. Auto zaczęło falowac na obrotach... Od razu dzwonie i mówię co się dzieje.. Pan "mechanik" stwierdził że proszę trochę pojeździć jeśli się nie ustabilizuje to proszę przyjechać.. Na następny dzień zawiozlem auto do "mechanika " z prośbą o naprawienie usterki której nie było przy oddawaniu auta... Po czym stwierdził w rozmowie telefonicznej bo po ciężkich bojach zabrał auto na warsztat że wyczyscilem sobie przepustnice i dlatego mi się tak dzieje... Z łaską zrobił adaptację... Po czym po 1 miesiącu znów zaczęło delikatnie falowac na obrotach...
  Dzwonilem żeby zrobił regulacje bo już jest przejechanie ponad 2tys km. To stwierdził że nie potrzeba... Z czasem się objawy nasiliły więc oddałem auto do innego warsztatu co zajmują się montazem instalacji LPG. Otóż ten warsztat stwierdził że instalacje jest najtańsza jaka jest możliwa na rynku... I dodatkowo nie umiejętnie wyregulowana...

  Nie polecę nikomu tego mechanika..


  Seat Leon I

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W momencie oddania samochodu do tego mechanika w aucie świeciła się kontrolka absu. Okazało się że czujnik od tego absu jest zepsuty i trzeba go wymienić. Po odebraniu auta kontrolka się nie świeciła ale po dwóch dniach od wymiany tej części zaczęło się coś dziwnego dziać. Otóż podczas hamowania w lewym przednim kole zaczęło " trzeć". Kilka razy zdarzyło się że hamulec nie zadziałał. Postanowiłem oddać auto do znajomego mechanika, powiedział on że osoba która robiła z tym czujnikiem zrobiła to nieumiejętnie i byle jak, powiedziała także że jazda autem w takim stanie mogła być niebezpieczna. Dodam że to już bodajże 2 albo 3 raz kiedy oddałem auto do tego Pana i w przeciągu kilku dni psuło się coś innego. Nie polecam.


  Volkswagen Golf

 • .
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Moja opinia, a właściwie historia z CAR-DAVID:

  Strzał na LPG i od tego czasu brak mocy na benzynie i LPG + kosmiczne spalanie na obu paliwach. Podjechałem do CAR-DAVID, umówiłem się na termin.
  Przy oddawaniu samochodu opisałem problem i co na pewno chcę aby sprawdzili (dolot, rozrząd czy pasek nie przeskoczył, klin na kole zębatym czy nie ścięty i ciśnienie sprężania). Gość spisał wszystko i czekać na telefon - jutro zajmą się sprawą.
  Minęły trzy dni. Z braku kontaktu telefonicznego, podjechałem na miejsce. Gość stwierdził, że coś posprawdzał i elektronicznie OK a nie ma wolnego podnośnika żeby sprawdzać resztę (przez trzy dni od umówionego terminu nie miał wolnego podnośnika).
  Po kolejnych dwóch dniach zadzwoniłem i stwierdził, że już wjeżdża na podnośnik i oddzwoni za 2-3h. Oczywiście kontaktu brak i znowu nie odbierał telefonu.
  Po 1,5 tygodnia od oddania samochodu dzwoni, że coś tam zrobił ale na benzynie chodzi dalej źle a na LPG trochę lepiej i że się poddaje.
  Przy odbiorze stiwerdził, że ciśnienie sprężania w normie (ale ile na którym cylindrze już nie potrafił powiedzieć), dolot szczelny (jak się później okazało była duża nieszczelność za rezonatorem), rozrząd OK (faktycznie ale klin na kole rozrządu, który rzekomo miał być OK był całkowicie zmasakrowany razem z wpustem na kole pasowym i cud, że w ogóle silnik chodził) - i to była przyczyna awarii (zresztą wyraźnie sugerowana "mechanikowi" jako potencjalna, ale CAR-DAVID nie słucha klienta, bo sam wie lepiej!).
  Po naprawie samochodu przez osobę kompetentną i znającą się na rzeczy (ogromne dzięki i pozdrawiam) wóz odżył i jeździ jak dawniej (a może nawet lepiej :p)!!!
  Reasumując:
  "Mechanik" nie ustalił przyczyny usterki (gdyby rzetelnie sprawdził wszystko co sugerowałem to przyczyna byłaby jasna), niepotrzebnie wymienił mieszalnik na jakiś... hmm (niewiadomo co to w ogóle jest - domowa robota, która i tak została już zdemontowana), wymienił przewód od reduktora LPG do 'mieszalnika' i świece na model nie nadający się do tego silnika (zresztą moje przejechały niecałe 10kkm więc prawdopodobnie były jeszcze OK).
  Za naprawę nie wziął ani grosza (prócz jak się okazało - katalizatora - nie wiem w jakim był on stanie i czy przyniósł mu zysk także nie kieruję żadnych oskarżeń pod jego adresem i nie wykłócam się o zwrot, bo nie mogę patrzeć już na tych ludzi!). Dodatkowo wygenerowano mi koszty uszczelnienia wydechu (budzę w nocy sąsiadów), wymiany mieszalnika i świec na właściwy model.
  Aha, zapomniałem o zarysowanym przednim zderzaku :/

  Brak słów i ręce opadają!!!

  Niestety dopiero po mojej przygodzie z CAR-DAVID natknąłem się na kilka negatywnych opinii w Internecie na temat tego "warsztatu" i negatywnej opinii znajomego, który zakładał u nich instalację LPG.

  Zdecydowanie nie polecam!!!

  P.S. Obecnie CAR-DAVID świadczy usługi pod adresem: Andrychów, ul. Przemysłowa 19.


Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3269

Usługi wykonywane przez warsztat