OPINIE: 108
27.05.2026
Adrian
Zepsuł mi się samochód pod Dortmundem i przez święto utknąłem tam na kilka dni, co było dla mnie bardzo stresującą i wymagającą sytuacją. Dzięki poleceniu trafiłem do MOTO OGAR...
28.06.2023
Henryk
Od kilku sezonów przechowuje i wymieniam opony. Usługa zawsze wykonana rzetelnie. Wymiana oleju w silniku i filtra. Wszystko ok. Ceny konkurencyjne. Goraco polecam.