Pobierz darmową aplikację mobilną
Oblicz OC i AC dla Twojego samochodu

Haki holownicze montaż, cena

Średnia cena usługi: od 165,00 PLN do 403,75 PLN

W pewnym momencie większość posiadaczy aut staje przed sytuacją, gdy musi przewieść coś dużego, co nie mieści sie w pojeździe. W większości takich przypadków zostają zaangażowane różnego rodzaju przyczepki samochodowe. W tym momencie pojawia się ważne pytanie - który z oferowanych haków holowniczych wybrać? W jaki sposób uchronić się przed pomyłką? Naturalnie, producenci mają bogaty wybór produktów, jednak jakie są różnice pomiędzy nimi?

Model samochodu i producent

Przede wszystkim, producenci samochodów przygotowują ich produkty do konkretnych modeli aut. Konieczne jest, aby ustalić datę produkcji, markę oraz pełną nazwę kupowanego modelu. Model samochodu jest również ważny. Po zebraniu wszystkich informacji możesz przejść następnego kroku, czyli znalezienia najlepszego producenta.

Na rynku znajduje się wiele haków holowniczych, które reprezentują różne poziomy jakości. Jedną z najważniejszych rzeczy jest znalazienie wiarygodnych informacji o każdym z roważanych modeli. Należy przeczytać opinie ludzi, którzy ich używają i mogą dać szczegółową informację zwrotną odnośnie jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Najlepszym źródłem jest oczywiście internet. Im więcej się dowiesz i zbierzesz informacje, tym lepszego wyboru dokonasz. Zwróć także uwagę na certyfikaty, szczególnie odnośnie bezpieczeństwa, ponieważ są one rzadkością i posiadają je firmy, które są najlepsze w tym przemyśle.

Parametry techniczne:

Zebrałeś już odpowiednie informacje na temat swojego auta i najlepszego producenta haków holowniczych. Przyszedł czas na zgłębienie parametrów samych produktów. Różnorodność produktów dostępnych na rynku początkowo może przytłaczać. Pozwala ona jednak na dobór najlepszego produktu w dostępnym zakresie cenowym, które spełni Twoje potrzeby. Główna różnica polega na tym, że pewne haki mogą być z powrotem wymontowywane natomiast inne nie. Jednakże drugi typ praktycznie nie występuje na rynku z powodu niebezpieczeństwa i braku komfortu.

Należy dobrać hak holowniczy spośród w pełni zautomatyzowanych, półzautomatyzowanych oraz produktów mechanicznych. W zależności od budżetu i oczekiwanej funkcjonalności wybór będzie inny, jednak dla każdego znajdzie się odpowiedni model.

WYSZUKAJ NA MAPIE

MIASTA W POBLIŻU
Szukasz pracy w warsztacie? Aplikuj w 60 sekund

Nasze porady

Hak holowniczy a podróż za granicę

Hak holowniczy a podróż za granicę

Popularność haków samochodowych jest coraz większa – wiele osób korzysta z nich w przypadku przeprowadzek, ale także wyjazdów na wakacje. O ich zaletach nie trzeba chyba nikogo przekonywać....

więcej

Total testuje Mercedesa. Który pali najmniej?

Total testuje Mercedesa. Który pali najmniej?

Producenci samochodów prześcigają się we wdrażaniu nowoczesnych technologii, by ograniczyć spalanie. Jakie daje to efekty? Patryk Mikiciuk z Team TOTAL postanowił to sprawdzić na przykładzie...

więcej

Hak holowniczy – czy warto?

Hak holowniczy – czy warto?

Posiadanie haku holowniczego przy aucie bardzo się przydaje, gdy trzeba przewieźć coś większego. Wielu kierowców uważa, że jest to im całkowicie niepotrzebne, jednak w nagłych przypadkach...

więcej
Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz