« powrót

Marketing warsztatu samochodowego

jak pozyskać klientów przez Internet Klientów nigdy dość, prawda? Tylko jak ich zdobyć? Jest kilka sposobów i w każdym z nich możesz wykorzystać możliwości, jakie daje DobryMechanik.pl.


  1. Reklama

    Skuteczna reklama to taka, która dociera do wybranego odbiorcy, w naszym przypadku do właścicieli samochodów szukajacych odpowiedniego warsztatu. W naszym serwisie masz możliwość skorzystania z Pakietów Promujących. Dzięki nim Twój warsztat będzie zawsze powyżej warsztatów, które nie korzystają z promocji. Jeśli wybierzesz pakiet Premium, Twój warsztat będzie na samej górze.

  2. Widoczność w internecie

    Prawie wszyscy internauci korzystają z Google. W tej wyszukiwarce można znaleźć wszystko, co jest w internecie, także Twój warsztat. Tutaj pojawia się problem, na której stronie będzie warsztat? Nasza pozycja w Google to gwarancja, że Twój warsztat będzie odpowiednio wysoko, zwykle już na pierwszej stronie!

  3. Materiały reklamowe - Broszury

    Ich główne zadanie to wyrażenie wdzięczności klientowi i przypomnienie o Twojej firmie. Jeśli skorzystasz z pakietu Premium, to wydrukujemy dla Ciebie broszury z naszym logo - za darmo. Dzięki nim, w prosty sposób będziesz mógł poprosić klientów o wystawienie opinii na temat Twojego warsztatu.