Nowoczesna strona WWW
dla Twojego warsztatuFunkcjonalności

W DobryMechanik.pl kompleksowo dbamy o promocję Twojego warsztatu w internecie. Wiemy, że nie zawsze dysponujesz odpowiednią ilością czasu aby zadbać o jego wizerunek. Dlatego przychodzimy z pomocą i oferujemy Ci prostą, nowoczesną i przejrzystą stronę www dla Twojego warsztatu.


co oferujemy:

  • kompleksowa strona www Twojego warsztatu, w pełni zgodna z wytycznymi Google
  • bezpłatne utrzymanie strony na naszych serwerach
  • bepłatny adres www (nazwawarsztatu.dobrywarsztat.info)
  • integracja umawiania wizyt on-line
  • integracja z Google Maps

Responsive Web Design (RWD)

Strona WWW, którą ci oferujemy, stworzona jest w oparciu o technologię Responsive Web Design. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana.
W związku z tym, Twoi klienci będą w stanie bez przeszkód wyświetlać ją na komputerach, tabletach, oraz smartphone-ach.

Integracja umawiania wizyt on-line

Prowadząc biznes, wiesz, że klient jest najważniejszy, My także mamy tego świadomość. W celu skrócenia drogi klienta od momentu dowiedzenia się o Twoich usługach, do wizyty w warsztacie, zintegrowaliśmy formularz umawiania wizyt on-line z Twoją nową stroną www.
Teraz klienci będą mogli szybciej umówić wizytę w Twoim warsztacie.

Przejrzysty i nowoczesny projekt

Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego zaprojektowaliśmy Twoją stronę www zgodnie z najnowszymi standardami web design-u.
Projektując ją przyświecała nam filozofia clean design, czyli chęć uzyskania prostego, czytelnego i przejrzystego projektu, po którym użytkownik będzie poruszać się intuicyjnie, oraz w najszybszy możliwy sposób znajdzie interesujące go informacje.

Pełna zgodność z najnowszym
algorytmem Google-a

Naszym celem jest przekazanie ci maksymalnie efektywnych narzędzi promocji. Wiemy jak ważny w pozyskiwaniu klientów jest dziś kanał internetowy.
Aby poprawić pozycjonowanie Twojego warsztatu w wynikach wyszukiwania Google, dostosowaliśmy Twoją nową stronę www do najnowszych wymagań Google-a.

Integracja z Google Maps

Nasza oferta to więcej niż tylko strona www. Oferujemy także bezpłatną integrację Twojej strony z mapami Google, dzięki czemu uzyska ona wysoki poziom pozycjonowania w obrębie Twojego miasta.
Dzięki podlinkowaniu profilu warsztatu w mapach do Twojej nowej strony www, klienci w łatwy sposób uzyskają 100 % informacji potrzebnych do wyboru Twojego warsztatu.

Rozbuduj wizerunek Twojego warsztatu w internecieMasz pytania?

  +48 737 673 967


lub zobacz przykładowa stronę www