Elektronika Samochodowa Żary

Żeromskiego 19, 68-200 Żary

****** 1.5 (2 opinie)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Elektronika Samochodowa Żary

Opinie (2)

1.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  nie polecam,może i dobry elekronik,ale 3 tygodni to za dużo na naprawę auta dla fachowca


  scenic megane

 • c
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Moje auto uległo awarii po czym oddałam je do naprawy elektronika-samochodowa w Żarach. Pan przyjmujący autko zapewnił mnie że naprawa będzie trwała max 3-4 dni.
  po wcześniejszej diagnozie komputerowej mechanik stwierdził, że awarii uległa pompa paliwa. Po 3 dniach zadzwoniłam do tego Pana, na co Pan mi odpowiedział że pompka działa poza samochodem a po włożeniu jej na miejsce już nie i że naprawa się przedłuży. Po kilku dniach ponownie zadzwoniłam, znowu ten sam Pan mi powiedział, że auto jest niezrobione ponieważ jak to określił "próbuje naprawić pompkę" i że da znać jak zrobi. Minęły koleje dni (od zabranie auta przez mechanika tydzień) oczywiście zero kontaktu ze strony mechanika (bo nie ma w zwyczaju informować klienta o stanie auta - bo po co) okazało się że zwyciężyła francuska technologia i wg mechanika potrzeba było zakupić nową pompę. auto zostało "naprawione", ALE niestety nie do końca. na zimnym silniku przy dodawaniu gazu auto szarpało (co było zgłaszane kilkukrotnie - niestety bez zaangażowania ze strony Pana Mechanika, szkoda tylko że zamiast zareagować i zabrać ponownie auto żeby zobaczyć w czyj jest problem pan zbagatelizował problem). podczas "obserwacji" po zrobieniu 60 km auta znowu nie dało się odpalić. i kolejny tydzień w plecy, ponieważ z panem mechanikiem ciężko było się umówić (albo się umawiał i nie przyjechał, albo spóźnił się 2 godz). auto zostało "naprawione" niestety, na drugi dzień zdążyłam pojechać do pracy, ale z powrotem nie było już tak kolorowo - auto stanęło na środku drogi. I neverending story - laweta mechanik i tydzień czekania, zero kontaktu ze strony mechanika. kiedy dzwoniłam żeby zapytać się co z autem usłyszałam odpowiedź typu "mogła sobie pani kupić inne auto to nie miałaby pani teraz problemów" - kompletny brak kultury !!!
  po nierównej walce z na argumenty z panem mechanikiem, padła diagnoza - uszkodzony moduł bsm (pytanie dlaczego robiąc pompę fachowiec wymienił część nie sprawdzając przyczyny - żenada), tydzień dochodzenia do problemu + tydzień czekania na część. Oczywiście po otrzymaniu modułu kolejne potyczki – czekanie na telefon z informacją o stanie auta (Pan najwyraźniej nie ma w zwyczaju informować właściciela o postępach).
  Koniec końców auto zostało naprawione (uff), niestety usług tego Pana, pomimo pomyślnie zakończonej naprawie, nie będę wspominać najmilej.


  Podsumowując:
  Jakbym miała gdzieś oddawać auto do naprawy to wszędzie byle nie do tego Pana !!
  Żenada !!! Kategorycznie nie polecam !!!


Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat