Warsztat polecany przez innych kierowców.

Quattro Service

ul. Antoniewska 3, Mokotów, 02-977 Warszawa

****** 5.5 (71 opinii)

O warsztacie

ul. Antoniewska 3, Mokotów, 02-977, Warszawa

Poniedziałek od 08:30 do 18:00
Wtorek od 08:30 do 18:00
Środa od 08:30 do 18:00
Czwartek od 08:30 do 18:00
Piątek od 08:30 do 18:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Opinie (71)

Dodaj opinię
5.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 71 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • Q
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Warsztat to dramat. Odradzam.

  Mieli zdiagnozować i zaproponować sposób naprawy. Doradzili wymianę "słupka" silnika, przekładkę (które ponoć robili). Mimo uzgodnionego terminu, przesunęli o tydzień (z powodu przekładki w innym samochodzie). Po akceptacji kosztorysu, jednak doradzili, abym to ja kupił silnik, gdyż jako konsument będę miał rękojmię. Wysłali link, gdzie i co mam kupić. Zrobiłem tak jak prosili.

  W efekcie przez dwa miesiące brak samochodu, ciągłe nieprzewidziane dodatkowe koszty ze względu na to i tamto. Kiedy powiedziałem, że oczekuje naprawy zgodnie z kosztorysem, zaczęli przerzucać a to winę na sprzedawcę silnika, a to na mnie, że im blokuje podnośnik! Okazało się, że silnik przed montażem nie sprawdzili, dostali od innego auta, próbowali pozamieniać, ale się nie udało i porzucili.
  Wysłałem pismo ze wskazaniem terminu naprawy lub wydania auta w stanie jak przed "remontem". Panowie nabrali wody w usta, wysłali pismo przez prawnika, że auto jest naprawione!
  Stawiłem się po odbiór, ale nie chcieli wydać bez podpisania dokumentów potwierdzających naprawę auta, które, jak powiedzieli, "hałasuje".
  Musiałem wezwać policję, odebrać auto na lawecie, zawieść do profesjonalnego warsztatu, który potwierdził brak naprawy samochodu, z silnika zlali 1l oleju. Jeden litr! Uszkodzili otwory do montażu miski olejowej, świeca żarowa była połamana.

  Jeżeli chcesz wpakować się w problemy, przez dwa miesiąca nie mieć auta, odbierać go z pomocą policji i ponosić koszty lawety, to jest warsztat dla ciebie.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dbając o dobre imię Warsztatu, czujemy się w obowiązku szczegółowo odnieść się do opisanej przez Pana sytuacji. Uważamy, że Pańska opinia jest krzywdząca i niezgodna z prawdą.
  Samochód trafił do nas w pierwszej połowie sierpnia. W ciągu jednego dnia postawiliśmy diagnozę – pęknięty wał korbowy. Silnik nie nadawał się do remontu, więc przedstawiliśmy 3 możliwe warianty naprawy:
  kupno używanego silnika przez nasz warsztat i wyremontowanie go,
  kupno używanego silnika przez Pana i montaż przez nasz warsztat,
  kupno używanego silnika po remoncie przez Pana i zamontowanie go przez nasz warsztat.
  Poinformowaliśmy Pana o plusach i minusach każdego wariantu. Pierwsza wersja wiązała się z wysokim kosztem, była jednak najpewniejsza – nasz warsztat sam dokonałby zakupu silnika, wykonał remont i objąłby gwarancją całą naprawę. W dwóch pozostałych wariantach, gwarantem byłby sprzedawca. Jako warsztat nie możemy bowiem objąć gwarancją części, której remontu nie wykonaliśmy sami. Zdecydował Pan się na trzeci wariant.
  Wszystkie podane wyżej informacje zostały Panu udzielone szczegółowo, uznaję więc, że na taką formę naprawy zgodził się Pan świadomie.
  W obliczu Pańskiej decyzji, aby ułatwić Panu zakup wskazaliśmy aukcje odpowiednich do dokonania naprawy silników. Było to naturalne rozwiązanie – nie chcieliśmy zostawiać Klienta z problemem skąd wziąć silnik i jaki wybrać. Finalnie skorzystał Pan z jednej z zaproponowanych aukcji.
  Po zamontowaniu zakupionego przez Pana silnika, okazało się, że jest on uszkodzony. Weryfikacja uszkodzeń wygenerowała dodatkowe koszty względem pierwotnego kosztorysu. Został Pan o nich uprzednio poinformowany i wyraził Pan na nie zgodę.
  Firma, która sprzedała Panu silnik, chciała przyjąć zwrot i zwrócić Panu pieniądze, jednak po otrzymaniu informacji od nas, że demontaż silnika to również usługa płatna, nie zdecydował się Pan na taką opcję.
  Odnosząc się do Pańskich słów: „przez dwa miesiące nie mieć auta”, które określić miały jakoby okres przetrzymywania przez nasz warsztat Pańskiego pojazdu, pragnę sprostować, że diagnoza wykonana została następnego dnia po dostarczeniu auta. Przez miesiąc samochód pozostawał u nas, ponieważ Pan próbował sprzedać go w stanie przed naprawą. Gdy sprzedaż nie powiodła się, zdecydował się Pan na naprawę. Po dostarczeniu przez Pana silnika, w przeciągu półtora tygodnia został on zamontowany do auta. Samochód pozostawał więc w warsztacie mimo, że usługa została wykonana i można go było odebrać w dowolnym momencie.

  Po kolejnym miesiącu oczekiwania zwróciliśmy się do Pana o odebranie auta. Odmówił Pan uiszczenia opłaty za wykonaną usługę. Telefonicznie uzgodniliśmy 3 miesięczny czas oczekiwania z naszej strony, w którym to czasie Pan ubiegać się miał o rekompensatę od firmy sprzedającej silnik. Zobowiązaliśmy się do wysłania Panu wiadomości e-mail z dokładnym opisem sytuacji, który mógłby Pan przedstawić firmie sprzedającej silnik jako podstawę do roszczenia. Wiadomość ta została do Pana przesłana niezwłocznie.
  W dniu 9 stycznia br. otrzymaliśmy od Pana pismo, które w powyższej opinii nazywa Pan „pismem ze wskazaniem terminu naprawy lub wydania w stanie przed remontem”, które faktycznie było oficjalnym „ostatecznym wezwaniem” przedsądowym zawierającym konkretnie sformułowane zarzuty, informujące o skierowaniu sprawy na drogę sądową w przypadku niewykonania oczekiwanych przez Pana czynności w określonym przez Pana terminie. W kontakcie telefonicznym domagał się Pan zabrania stanowiska co do przesłanego przez Pana pisma. To, co nazywa Pan „nabraniem wody w usta”, to otrzymana przez Pana telefonicznie informacja, że odniesiemy się do Pańskiego pisma również pisemnie, w sposób oficjalny w przeciągu 7 dni, co uczyniliśmy.
  Pragniemy jeszcze odnieść się do podniesionej przez Pana sytuacji odbioru auta. Przede wszystkim, w obliczu kwestii spornej i niedokonania przez Pana opłaty za wykonaną usługę, oddając Panu pojazd, prosiliśmy Pana o podpisanie protokołu odbioru, zawierającego informację o fakcie i dacie odbioru przez Pana auta, jak i szczegółowy opis jego stanu technicznego na tamten moment. Nie był to, tak jak Pan napisał „dokument potwierdzający naprawę auta”. Odmówił Pan, wezwał Pan policję, w obecności której odebrał Pan pojazd. Na dowód tego wyżej wspomniany protokół podpisany został przez pracowników warsztatu i obecnego przy sytuacji świadka.
  Jest nam niewymownie przykro, że nasz Stały Klient, celem uniknięcia opłaty za wykonaną przez nas usługę, oczernia nas w taki sposób. I przykro nam, że jesteśmy zmuszeni ubiegać się o swoją należność na drodze sądowej.

  Z poważaniem
  Grzegorz Zadrożny

  VW Passat

 • C
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Świetny kontakt i szybka diagnoza i naprawa. Będę korzystał w przyszłości


  Skoda Octavia [gen: 3 generacja 2013 - 2017, rok:

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Był to okresowy przegląd. Mam nadzieję, że wszystko co zawiera faktura zostało zrobione.
  Jeżeli chodzi o jakieś uwagi, to na podłodze zostało sporo błota, a także został uszkodzony fotelik dla dziecka (musiałem jechać do sklepu, gdzie został naprawiony i tam mi powiedziano, że tak się czasami zdarza po pobycie w warsztacie).


  SKODA FABIA II 1,6 105 KM Comfort 2008 r.

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Bardzo dobry warsztat. Części załatwione bardzo szybko dzięki czemu naprawa trwała bardzo krótko. Polecam !!


  VW Golf Plus 2011

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat rozwiązuje problemy, a nie je mnoży.
  Profesjonalnie, z pełna informacja co jest aktualnie robione. Nie mówiąc już o terminie - Pan przyjął mnie praktycznie od ręki, mimo ze na miejscu okazało sie ze maja mnóstwo pracy. każdy inny warsztat zaczynał od „Panie terminy to dopiero na...”. Można? Można!
  Polecam!
  VW Passat


  VW Passat

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Polecam. Widać serce i profesjonalizm. Stały kontakt z klientem i wyczerpujące informacje na każdym etapie naprawy


  Audi A6 C5 2000r.

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalne i rzetelnie podejście. Pojechałem na wymianę oleju i przegląd samochodu. Komputer wskazywał błędy z żarówkami. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone, wszystkie elementy wywołujące błąd zostały naprawione. Dodatkowo mechanik zaproponował konieczność wymiany tarcz i klocków hamulcowych, umówiłem się również na kolejny serwis. Polecam!


  Skoda Superb II kombi 4x4, 2010

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalne podejście do sprawy, pozytywna atmosfera i trafna diagnoza. Wszystko czego oczekuję się od osób zamujących się naszym autem. Polecam i pozdrawiam całą ekipę. Przyjechałem z polecenia i z czystym sumieniem mogę polecić dalej duże 5.


  Audi A6 C7

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Ogarnęli mi mój zderzak koncertowo. Dobra komunikacja. Obok mają zaprzyjaźniony warsztat blacharski. Miło i profesjonalnie.


  Volkwagen Golf 1.6 tdi, 2010

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Tak niewiele jest takich serwisów w W-wie.


  Skoda Octavia 2015

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Znakomici fachowcy. Do samochodu podchodza jak do kobiety, ale z wlasciwym wyczuciem. Znajduja punkt G i masuja go odpowiednio, tak ze samochod chce do nich wracac na rutynowe przeglady!!!
  A tak serio, panowie znaja sie na robocie, sprawdzaja, wyceniaja, uzgadniaja naprawe i naprawiaja tylko te elementy ktore podlegaja koniecznej wymiane. I o to chodzi, klient zadowolony do nich wraca i nie szuka innych warsztatow. Polecam !!!


  VW Tiguan

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Opinia ogólna bo niestety po kolejnych wizytach nie stać mnie było na napisanie paru słów :). W końcu sumienie mnie ruszyło więc piszę. Serwisuje swoje auta w Quattro już od dłuższego czasu i mimo, że nie zawsze przychodzę z prostymi tematami (przykładowo: słabe ładowanie elektryczne - diagnoza wymiana głównego kabla zasilającego, wycieki z silnika, drgania zawieszenia - Audi RS6, problemy z układem paliwowym, wymiana rozrządu - Audi RS3, kompletny remont silnika wraz z poprawą fabryki w kwestii pierścieni olejowych w Audi A3) to w większości przypadków udaje się problem wyeliminować w 100% lub prawie. Po za tym oczywiście bieżące przeglądy. Serwis pracuje na oryginalnych częściach chyba, że ktoś się uprze a ceny mają bardzo przyzwoite.


  Audi RS6, Audi RS3, Audi A3

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  profesjonalnie / silniki grupy vag nie mają dla nich tajemnic / moim zdaniem pracownik powinien przeprowadzić oględziny przyjmowanego auta i sporządzić protokół ewentualnych uszkodzeń i wyposażenia / rozwiązuje to ewentualne kwestie sporne / w moim przypadku nie było to potrzebne / jedyny minus - błoto w samochodzie... / polecam


  vw golf v gti, 2.0 tfsi, 200 KM, 2007

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Usługi oraz znajomość grupy VAG na najwyższym poziomie w umiarkowanej cenie. Gdy tylko tutaj trafiłem to na początku zostały wykryte i poprawione wcześniejsze naprawy wykonane w innych serwisach "specjalistycznych". Właściciel tłumaczy dokładnie każdą naprawę którą trzeba wykonać, która część za co odpowiada używając przy tym prostego języka tak żeby laik to zrozumiał. Polecam !


  audi q7

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zglosilem sie do Quattro po opiniach w Dobrymmechaniku. I nie zawiodlem sie. Zglosilem szarpanie na zimnym silniku, a panowie nie tylko usuneli ta niesprawnosc, ale rowniez znalezli problemy w zawieszeniu. Po naprawie autko smiga jak nowe . Pozdrawiam !


  Tiguan TSI

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Świetna komunikacja między zakładem a klientem. Fachowa obsługa. Profesjonalna diagnoza. Szybka naprawa w przystępnej cenie. No cóż, za jakość się płaci ale w 100% się opłaca. Polecam Dobrych Mechaników.


  Audi A3, 2010

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gorąco polecam ! Naprawili mi usterkę z którą jeździłem kilka miesięcy od serwisu do serwisu, nikt sobie nie poradził dopiero oni. Jestem niesamowicie zadowolony, nie spodziewałem się że w takim miejscu znajdę takiego fachowca który nie wymienia w ciemno ale wpierw stawia dokładną diagnoze, wycenia wszystko i naprawia. Jedyny minus to czas naprawy ale patrząc po tym ile mają aut do zrobienia to nie dziwie się że trochę czasu to trwało


  Leon cupra

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trudny przypadek naprawiony dość szybko, biorąc pod uwagę że nikomu wcześniej się to nie udało :) Obsługa na wysokim poziomie, wystawione zlecenie serwisu, informowanie o kosztach i postępach naprawy na bieżąco, bardzo dobry kontakt z warsztatem. Koszta serwisu co do wykonanej usługi jak najbardziej akceptowalne


  audi s4

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowość na najwyższym poziomie! Od roku przyjeżdżam do panów z Quattro, po przykrych doświadczeniach z ASO kiedy to nie potrafili naprawić nierównej pracy silnika w moim audi. Tutaj naprawa trochę potrwała ale diagnoza była trafna i co najważniejsze się udało


  audi a6 c6

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Na codzień mieszkam i pracuję w Niemczech lecz gdy przyjeżdżam do Polski auto do serwisu daję tutaj. Poznałem panów w niezbyt miłych okolicznościach ponieważ zepsuł mi się samochód podczas wizyty w domu więc musiałem go gdzieś szybko naprawić żeby mieć czym wrócić. Okazało się że jest to serwis gdzie jest dużo lepsze podejście do klienta jak i do samochodu niż w serwisie w Niemczech który cały czas opiekował się moim autem. Za pierwszym razem została szybko postawiona diagnoza i usunięta usterka, następne naprawy odbywały się już na spokojnie gdy wracałem do kraju i odstawiałem auto na dwa tygodnie żeby mogli się nim kompleksowo zając. Zauważyłem różnice w jakości usług, jak i samej rozmowy - stare części dostawałem na pamiątkę, wszystko mi dokładnie tłumaczyli starając się używać prostego języka ponieważ jestem lekarzem więc to zdecydowanie nie moja specjalizacja. Oczywiście część podstawowych usług nadal wykonuję na miejscu ale gdy wracam do domu to chcę przynajmniej żeby wykonano tutaj podstawowy przegląd i dokładnie sprawdzono samochód


  Porsche panamera

 • H
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa zrobiona nie najszybciej, ale da się wytrzymać. Jakości nie jestem w stanie zweryfikować po kilkuset km. Panowie sprawiają wrażenie jakby doskonale wiedzieli z czym się to je i pewno rzeczywiście tak jest. Diagnostyka wykonana bardzo porządnie.

  Minusy - chyba padają ofiarą własnej popularności. Rok temu przy odbiorze auta dostałem dokładny opis co w nim się dzieje, czego mogę się spodziewać i na co zwrócić uwagę. Teraz nikt nie pamiętał np. jakie błędy wywalał komputer itd.

  Dodatkowo, choć to może nie są super istotne rzeczy - punktowo ukruszona szyba i bułka (sic!) wciśnięta między przewody pod maską. Takie coś raczej nie powinno się zdarzać.

  Natomiast jeśli chodzi o umazanie auta smarem w środku, o czym ktoś wcześniej wspominał, to w moim przypadku wnętrze było na czas remontu solidnie zabezpieczone (pokrowiec na fotel, owinięta folią kierownica).


  Skoda Fabia

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Fajny zespół świetnych fachowców. Już po chwili widać że znają sie na tym o czym mówią. Ja znalazłem swój warsztat. Pilecam


  Audi S8 D2 98r

 • y
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-08-01 16:27

  Ktoś sobie pojeździł moim autem z włączoną na full klima i radyjkiem, szkoda że zapomniał zatuszować ślady wyłączając je. Ani klima ani radio nie było przedmiotem naprawy. Panowie nie diagnozują samochodów. Wymieniają tylko części i to nie za chętnie. Dostali samochód z błędami wskazującymi na sondę lambda. Dostali sondę lambda na wymianę. Zero diagnozy czy sondę trzeba wymienić czy nie, może coś innego jest zepsute, jakieś lewe powietrz i wywala błędy, zero pomyślunku. Uznali że oryginalna sonda nie pasuje bo wygląda inaczej niż zamontowany zamiennik. Nie za chętnie wymienili. Po wymianie nie podpieli do komputera, nie pokasowali błędów Lipa. Nie polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Klient zezwolił na jazdę testową autem ( odznaczone na drukowanym zleceniu z warsztatu) , ze względów na warunki atmosferyczne została odpalona klimatyzacja. Klient przyjechał z własnym wykazem błędów ( chwalił się że posiada własnego VCDS). Został poinformowany że sonda którą se sobą przywiózł różni się od fabrycznie zamontowanej ( Telefonicznie) . Przy odbiorze auta uparł się na wymianę w.w sondy ( używanej z innego modelu auta). Diagnostyka nie została przeprowadzona komputerowo ponieważ nie chciał ponosić kosztów, jak to nazwał na tego grata.
  Proszę o unieważnienie komentarza.

  Pozdrawiam

  Seat

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawdę solidny warsztat!
  Wszystko zostało zrobione na czas, żadnych dodatkowych kosztów nie było doliczano.
  Dobry kontakt, mila obsługa.
  Polecam


 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Do wizyty skusiły mnie pozytywne opinie o tym warsztacie, aczkolwiek wiem ze czesto takie komentarze nie sa rzetelne. Przyznam ze tak dobrze jeszcze nigdzie nie byłem obsłużony, jestem w pozytywnym szoku. Ciągły kontakt telefoniczny, wszystko ze mną dokładnie ustalone, fachowe podejście, wszystko dokładnie z uśmiechem wytłumaczyli. Jedyne czego się mogę na siłę przyczepić to terminy


  Passat CC

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa samochodu przebiegła bardzo sprawnie, na bieżącą dostawałem informację co się stało, na jakim etapie jest naprawa i to jakie części będą wykorzystane. Nie jest może tanio bo znam inne tańsze miejsca, ale naprawa wykonana bardzo solidnie więc z doświadczenia wiem że nie ma sensu szukać tańszego miejsca gdzie trzeba często wracać na poprawki. Polecam to miejsce i trzymam kciuki żeby tak było w przyszłości :)


  audi s3 8V

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trafnie postawiona diagnoza która prawdopodobnie uchroniła mnie przed remontem lub wymianą silnika, wymienili rozrząd co wyeliminowało podejrzane odgłosy i dało autku nowe życie


  audi s4 B8

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Diagnoza i naprawa elementu układu wspomagania kierownicy,kasowanie wskaźnika inspekcji, diagnostyka szumów przedniego zawieszenia.
  Dobry kontakt, szybka diagnoza, szybka naprawa, rzetelna informacja w zakresie zgłoszonych problemów. Pełen profesjonalizm, bez naciągania na zbędne koszty.


  Audi A5

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Młodzi, sympatyczni ludzie z chęciami do pracy i dużą wiedzą. Od ręki i za darmo zdiagnozowali usterkę w moim samochodzie ! zapłaciłem dopiero po wykonaniu usługi gdzie wszystko zrobili jak należy i wyjaśnili gdzie był problem. Na koniec zrobili za mnie przegląd o którym oczywiście zapomniałem więc z powrotem dostałem auto w pełni sprawne i gotowe do jazdy :)


  porsche cayenne

 • r
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najlepszy serwis w jakim byłem, każda usterka usunięta, poprawione standardowe bolączki pojazdu tak żeby w przyszlości nie występowały. nie wymieniają części na "pałe" wpierw diagnoza potem wymiana. Od kilku lat jedyne miejsce w jakie jeżdżę - i nie zmienię !


  audi TTS

Pokaż więcej

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  Carpex Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Przyce 23,  Wola,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motoryzacji z ogromnym doświadczeniem. Powierzając nam swój samochód masz pewność, że trafi w dobre ręce. Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie i skutecznie oraz możliwie najszybciej staramy się ją...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Dr Mechanik Auto Serwis Zawieszenia

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Płowiecka 65,  Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów,  Warszawa

  ******   5.6  (30+ opinii)

   Naszą specjalizacją jest naprawa zawieszeń pneumatycznych. Oferujemy największy wybór części zamiennych do tego typu zawieszeń w Polsce. Nasi wykwalifikowani mechanicy, dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 20 lat, rozwiążą każdy każdy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Autoreduta Serwis Audi/BMW/Jaguar/Land Rover

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. 3 Maja 1,  Powiśle,  Warszawa

  ******   5.7  (21 opinii)

  Autoreduta Powiśle to serwis marek premium. W swojej działalności główną uwagę poświęcamy kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych jak i flotowych, oferując im usługi takie jak: możliwość kupna, odsprzedaży, serwisowania, napraw i...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AutoSerwis Radzymińska

  Warsztat Godny Zaufania

  Tużycka 2,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.8  (30+ opinii)

   Firma Auto serwis Radzymińska jest serwisem samochodowym aut osobowych i dostawczych. O powstaniu Naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata...

  Zarezerwuj wizytę
 • Fix Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Romera 19,  Ursynów,  Warszawa

  ******   5  (2 opinie)

  Oferujemy serwis oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostyczno-pomiarowym. Prowadzimy wulkanizację oraz sprzedaż opon. Przy wszystkich naprawach wykorzystujemy części zamienne pochodzące...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Morela Serwis Samochodowy

  Warsztat Godny Zaufania

  Warszawska 56,  Łomianki,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

   “Morela” to nowoczesny serwis samochodowy działający na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyta wiedza sprawiły, że jesteśmy jednym z najbardziej uznawanych warsztatów samochodowych w branży. Kładziemy duży nacisk na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warszawski Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Prymasa Tysiąclecia 81a paw 15,  Wola,  Warszawa

  ******   5.9  (24 opinie)

  Firma Warszawski Service ma przyjemność zaprezentować Państwu szeroką ofertę dotyczącą obsługi flot samochodowych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i  firm. Kompleksowość naszej oferty ma na celu zapewnienie Państwu...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Hermes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Jerozolimskie 290,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechanicznych samochodów osobowych oraz dostawczych, obsłudze klimatyzacji, a także w wulkanizacji i przechowywaniu opon. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy poczekalnię z toaletą, dostępem...

  Zarezerwuj wizytę
 • AUTOEXPRESS SP. Z O.O.

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Jana Pawła II 69 / wjazd od ul.Stawki 40 na teren Technikum Samochodowego,  Śródmieście,  Warszawa

  ******   5.4  (12 opinii)

  Posiadamy wiedzę techniczną, specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednio wyszkolony personel, a przede wszystkim ponad 20 lat doświadczenia. Oferujemy naprawy samochodów osobowych w pełnym zakresie: mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja i...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Merc-Team

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Wał Miedzeszyński 295,  Wawer,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Nasza firma specjalizuje się w naprawach samochodów Mercedes-Benz. Naprawiamy typowe usterki we wszystkich modelach tej marki. Mamy sprzęt umożliwiający odczytanie historii serwisowej oraz prawdziwego przebiegu wybranego egzemplarza...

  Zarezerwuj wizytę

Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat