POWRÓT

Auto-Master

POLECANE WARSZTATY

AUTOLIZAK
******
opinie: 39

Połczyńska 114
Bemowo, Warszawa

Abpol Serwis
******
opinie: 53

Grochowska 45
Praga Południe, Warszawa

Saab Lemon Car - Specjalistyczny...
******
opinie: 72

Młodnicka 39a
Praga Południe, Warszawa

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (3) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-10-04 14:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Alfa Romeo 159 2008r wstawiłem auto na wyprogramowanie dpf, EGR, plus chip tuning
  EGR udało się
  Chip auto zupełnie inne
  Ale dpf porażka zakładu w aucie dalej są błędy od dpf i nadal przybywa oleju miało być wszystko w porządku a tu lipa robota spartolona próbowałem reklamować usterkę usłyszałem że to są dodatkowe koszty że ja tam napewo coś dłubalem ~ no tak zostawiłem 1150zl i jeszcze miałem dlubać.
  Rozczarowałem się strasznie podejście do klienta całkiem spoko ale robota spartolona i jak zwykle nie ma winnych

  Nie polecam tego warsztatu tutaj sprawa spartolona po całości


  Marka/model samochodu:
  Alfa Romeo 159

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Właściciel Alfa Romeo zgłosił się do nas w marcu br. Po wykonanej usłudze właściciel zgłosił się ponownie po około 3 miesiącach z reklamacją błędu dpf oraz głośnej pracy silnika. Głośna praca silnika wynikała z niefachowej przeróbki układu wydechowego, wykonanej w innym warsztacie, błąd z dpf wymagał poprawki, jednak właściciel w tym dniu nie miał czasu i postanowił przyjechać w innym terminie.

  Od tego czasu Pan nie przyjechał i nie kontaktował się z warsztatem. Dnia 4 października otrzymaliśmy SMS z żądaniem zwrotu gotówki za wykonane usługi. Pan telefonicznie domagał się zwrotu wszystkich kosztów, twierdząc, że samochód nie ma mocy i przybiera olej. Poprosiliśmy ponownie o dostarczenie samochodu na poprawkę dpf, nie było rozmowy o jakichkolwiek kosztach dodatkowych. Niestety w wyznaczonym i potwierdzonym Przez Pana terminie 8 października Pan się nie pojawił.

  Zastanawia nas, dlaczego Pan potwierdził termin 8 października na poprawkę, a niespełna godzinę po naszej rozmowie zamieścił negatywną opinię. Nie mieliśmy możliwości wgrania poprawki. Błędy się zdarzają, zawsze rozpatrujemy od ręki każdą reklamację, jednakże nie możemy zgodzić się na zwrot opłaty za trzy usługi, jeżeli istnieje konieczność poprawki tylko jednej. Mimo wszystko ponownie zapraszamy do nas na poprawkę dpf i mamy nadzieję, że tym razem uda się uzgodnić dogodny dla Pana termin.

 • AUTOR: DATA: 2018-03-15 12:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem w swoim BMW dość małą ale denerwującą usterkę, którą nikt nie mógł zdiagnozować. Na szczęście tutaj wpadli na nią dość szybko, widać było ,że specjalizują się w samochodach marki BMW. Polecam


  Marka/model samochodu:
  BMW 5

 • AUTOR: DATA: 2018-01-07 13:44

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Sprawa dotyczyła bmw e60 umówiłem się na zgiagnozowanie oraz naprawę usterki ukł kierowniczego oraz usunięcie usterki czujnika temperatury spalin. przez tydzień umawialem się na kolejne wizyty bo szef kupował a to czujnik a to coś tam podczas naprawy wgrano mi ponoć nowy program co oczywiście nie usuneło usterek . na moją prośbę o naprawę lub wymianę czujnika temp spalin szef obraził się odegrał ponoć ten swoj program i wyprosił mnie z warsztatu . jeśli chodzi o czujnik temp spalin okazało się że tylko kostka się wypieła i usterka została naprawiona a jeśli chodzi o ukł kier wymieniono mi wiązkę . w innym warsztacie oczywiście.


  Marka/model samochodu:
  bmw e60

 • AUTOR: DATA: 2017-12-08 00:36

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wszystko sprawnie dobrze zrobione i bardzo możliwie cenowo


  Marka/model samochodu:
  Bmw

 • AUTOR: DATA: 2017-12-08 00:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Szybko i dobrze wszystko zrobione jak trzeba bez problemu


  Marka/model samochodu:
  Mini

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00

Warsztat samochodowy w Warszawie firmy Auto-Master Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych warsztatów pojazdowych w stolicy. Firma swoje początki datuje na 1993 r. Auto-Master jest warsztatem kompletnym, mocno wyposażonym i doświadczonym świadczącym usługi mechaniki pojazdowe, elektroniki i chip tuningu. Najważniejsze dla nas jest pełna zadowolenie Klienta, dające mu pewność jakości wykonywania u nas usług mechaniki samochodowej. Wiedza naszych mechaników pozwala nam na naprawę oraz obsługę pojazdów na najwyższym poziomie świadcząc wszystkie usługi samodzielnie. Obsłużymy każdy samochód, , lecz specjalizujemy się w mechanice, naprawie i diagnostyce BMW i MINI.W trosce o zaufanie naszych Klientów firma jest ubezpieczona od wykonywanych przez nas usług.  

Zajmujemy się głównie: • Kompletną mechaniką pojazdową • Diagnostyką komputerową • Obsługa okresową • Przeglądami gwarancyjnymi • Chip Tuningiem • Eco Tuningiem  

Dodatkowo specjalizujemy się w: • Diagnostyce i mechanice i naprawie BMW • Diagnostyce i mechanice i naprawie Mini • Kompleksowej obsłudze filtrów cząstek stałych DPF/FAP  

Podobne warsztaty

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.