Pobierz darmową aplikację mobilną

POWRÓT

Polecane w których umówisz się w tej chwili online

DĄBROWSKI AUTO SERWIS Roman Dąbrowski
******
opinie: 70

ul. Poniatowskiego 14/1
Podgórze, Wałbrzych

Mobilna autodiagnostyka komputerowa
******
opinie: 26

śródmiescie
śródmieście, Wałbrzych

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2016-06-24 10:20
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Auto oddałem w czerwcu 2015r z cieknącą skrzynią biegów i stukaniem z lewego przedniego koła, i odzyskałem w czerwcu ale 2016r. Początkowo naprawiono nie to co trzeba, z powodu złej diagnozy usterki, więc zapłaciłem tylko za nowe części. Później zaczęło się wielomiesięczne zbywanie i szukanie wymówek dla nienaprawiania mojego samochodu. Nie mogłem go zabrać z warsztatu ponieważ był częściowo rozebrany i nie mogłem się sądzić ponieważ nie podpisałem z warsztatem zlecenia na naprawę (mój błąd). Po roku odzyskałem pojazd z naprawionym zawieszeniem (części szukałem sam) ale rozregulowaną geometrią kół, a po przejechaniu około 50 kilometrów wyciek ze skrzyni pojawił się znowu. Jedyny plus jest taki że odzyskałem pieniądze za tą "usługę". TRAGEDIA, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!


  Marka/model samochodu:
  Lancia Kappa

 • AUTOR: DATA: 2011-08-25 00:15
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zostawiłem auto do usunięcia ognisk korozji i zabezpieczenia przed powstawaniem nowych.Przez tydzień nie usunęli najważniejszego miejsca gdzie powstawała rdza (na ich prośbę opisałem te miejsca na kartce papieru). Usuwanie w mojej obecności wyglądała tak, że Pan lakiernik wziął papier ścierny, przejechał dwa razy po "parchlu", po czym na pozostałą rdzę zaczął kłaść pędzelkiem lakier. Żenada. Zaprawki, które porobił na odpryskach na całej karoserii, to poprostu tragedia. Wszystko poprawiałem sam. No a co najlepsze - po paru dniach okazało się, że do farby nie dodał utwardzacza. Zaś plastiki w nadkolach przykręcił na blachowkręty, zamiast oryginalnych elementów montażowych.


  Wady:
  Zostawiłem auto do usunięcia ognisk korozji i zabezpieczenia przed powstawaniem nowych.Przez tydzień nie usunęli najważniejszego miejsca gdzie powstawała rdza (na ich prośbę opisałem te miejsca na kartce papieru). Usuwanie w mojej obecności wyglądała tak, że Pan lakiernik wziął papier ścierny, przejechał dwa razy po "parchlu", po czym na pozostałą rdzę zaczął kłaść pędzelkiem lakier. Żenada. Zaprawki, które porobił na odpryskach na całej karoserii, to poprostu tragedia. Wszystko poprawiałem sam. No a co najlepsze - po paru dniach okazało się, że do farby nie dodał utwardzacza. Zaś plastiki w nadkolach przykręcił na blachowkręty, zamiast oryginalnych elementów montażowych. Poza tym po tygodniu okazało się, że przestał mi kręcić jeden z cylindrów. I zgadnijcie co... "Lakiernik" umył mi silnik przy okazji zalewając gniazda świec. Ta niedziałająca była już całkiem skorodowana, także nie obyło się bez fachowej pomocy przy wykręcaniu. Oczywiście nie darmowej. Koszmar...


 • AUTOR: DATA: 2011-05-12 16:40
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jestem mocno rozczarowany. Jesienią robiłem konserwację podwozia i profili zamkniętych. Po zimie na podwoziu ze środka konserwuącego niewiele zostało....a przedewszystim ilość rdzy jest znacznie większa niż była. Prawdopodobnie ochlapali podwozie środkiem, nic nie czyścili. Patałachy. Drogo i nieuprzejmie. Odradzam.


DODAJ OPINIĘ


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY


Kup opony zimowe


Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3664

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz