POWRÓT

Zakład mechaniki pojazdowej

****** 23 opinie | Kwiatowa 83, wrzosy, 87-100 Toruń | mapa

POLECANE WARSZTATY

ELECTRIC-SERVICE Sp. z o.o.
******
opinie: 48

Grębocin, DWORCOWA 28
GRĘBOCIN, Toruń

Auto-serwis holowanie pomoc drogowa 24h
******
opinie: 55

Wielki Rów 30; Grudziądzka 124-126
Mokre, Toruń

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (10) Neutralne (2) Negatywne (11)

 • AUTOR: DATA: 2018-07-27 08:05

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Niestety [wymoderowano]. Oddałem samochód celem regulacji geometrii kół. Mechanik podał cenę 70zł (widział samochód). Po wykonaniu usługi zadzwonił z informacją, że do zapłaty 150zł. Na pytanie dlaczego tyle odpowiedział, że do ustawienia były również kąty (tył nie jest w tym samochodzie regulowany) i 3 osoby przez 5 godzin musiały przy tym pracować.
  Wyszukałem w internecie cennik tego mechanika i wynika z niego, że z kątami cena to 100 zł, a najdroższa opcja (dla samochodów z regulowanym tyłem) cena to 130zł.
  Przyjechałem z dużym kolegą i stówką w kieszeni. Zostawiłem pieniądze zabrałem samochód, niestety mechanik odmówił mi wystawienia faktury.
  Niestety regulacja okazała się nieskuteczna (podczas jazdy do przodu kierownica była wychylona lekko w lewo - poprawiono w innym warsztacie za 110zł).
  Radzę unikać jakiegokolwiek kontaktu z tym warsztatem.


  Marka/model samochodu:
  Toyota Corolla Verso

 • AUTOR: DATA: 2017-07-03 13:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Byłem na wymianie opon, ustawieniu geometrii oraz klimatyzacji z odgrzybieniem. Nie wytrzymałem i musiałem napisać. Nie rozumiem moich przedmówców i pisanych przez nich opinii o tym warsztacie, ale Polak nic innego nie potrafi tylko narzekać, więc piszecie bzdury pewnie z zazdrości. Byłem w kilku warsztatach, brud, smród i ubóstwo oraz nieterminowe naprawy i kłamliwe opinie o innych mechanikach. W Tym warsztacie zastałem pełen profesjonalizm. Takiego profesjonalnego sprzętu do naprawy oraz co najważniejsze, porządku w warsztacie to jeszcze nie widziałem. A to świadczy o właścicielu i pracowniku. Usługa była wykonana na czas i profesjonalnie. Klimatyzacja wreszcie chłodzi i już nie śmierdzi, a byłem w dwóch warsztatach i nie poradzili sobie. Koła wyważone na zero, geometra super, kierownica ustawiona prosto. Nie wierzcie ludzie w te bzdurne opinie, najpierw trzeba pojechać i się przekonać, poznać właściciela i warsztat. I samemu sobie wyrobić opinię.
  Gorąco polecam a nie zawiedziecie się !


  Marka/model samochodu:
  Skoda Oktawia

 • AUTOR: DATA: 2017-06-08 23:41

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zdecydowanie odradzam wizytę u Pana Mirosława. Samochód był u niego serwisowany kilkukrotnie. Ostatnim razem po naprawieniu klimatyzacji mechanik, dodatkowo, bez poinformowania nas wykonał geometrię kół. Zalecił wymianę sprzęgła, więc po dwóch dniach stawiliśmy się znów z autem. Wymienił sprzęgło na nowe, niestety biegi "nie wchodziły", obiecana naprawa bardzo przedłużyła się w czasie. Mechanik następnie wymienił pompę sprzęgła i popychacz, bez rezultatu. Życzy sobie zapłatę za części i robociznę, mimo iż samochód nadal jest niesprawny. Pan rozkłada ręce i na jakiekolwiek uwagi, obraża się. Mówi, że spróbować założyć inne sprzęgło, ale wtedy będziemy musieli zapłacić za dwa (nie jest to zgodne, ponieważ Pan kupował części na siebie i on za nie odpowiada, nie klient). Chcieliśmy porozumieć się polubownie, ale Pan jest przekonany o swej nieomylności i na każdą krytykę reaguje złością.


  Marka/model samochodu:
  Skoda Octavia

 • AUTOR: DATA: 2017-04-29 20:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Umówiłem się na wymianę opon z tygodniowym wyprzedzeniem na konkretną godzinę. Jakież było moje zdziwienie gdy przyjechałem to okazało się, że muszę poczekać w kolejce. Czekałem cierpliwie ponieważ było jedyne moje wolne popołudnie czekałem ok. 1,5 godz. Gdy przyszedł mój czas to samochód został podniesiony na dziwnym podnośniku przed warsztatem. Właściciel się spieszył więc bez zastanowienia połamał osłony umieszczone umieszczone na podwoziu. Na moją uwagę opryskliwie stwierdził, że wie co robi, a ja zostałem z połamanymi osłonami.


  Marka/model samochodu:
  Fabia

 • AUTOR: DATA: 2017-03-31 14:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Wymieniałem opony na letnie parę dni temu. Standardowa obsuwa, pomimo umówienia na konkretną godzinę, mnie nie zdziwiła. Następnego dnia się okazało, że w tylnym prawym kole brakowało 2 z 5 nakrętek. Dzwonię do gościa, a on mi mówi, że już ich nie miałem, ale zapomniał mi powiedzieć. Nie mogę tego zweryfikować, więc przyjąłem, że mówi prawdę, choć jakbym pojechał w trasę bez 2 nakrętek nie wiadomo jak by się to skończyło. Tego samego dnia pojechałem do innego mechanika wymienić klocki z tyłu i się okazało, że śruby były tak dokręcone, że ani kluczem do kół z przedłużką, ani porządnymi nasadkami jednej śruby w ogóle się nie dało ruszyć. Jadę więc następnego dnia do gościa i opisuję sytuację, a on mówi, że jak nie mogłem tej śruby odkręcić, to powinienem do niego przyjechać, a teraz to śruba jest zjechana i on ma to gdzieś. Niech mechanik, który próbował to koło odkręcić się martwi. Nie docierały tłumaczenia, że jakbym złapał w trasie gumę to szanse na odkręcenie kola są żadne i nikt nie wozi profesjonalnych kluczy ze sobą. Z resztą śrub też był duży problem, ale ostatecznie puściły. !!!NIE POLECAM!!!!! oponiarza pomimo, że ładnych kilka lat do niego jeździłem, ale jak pojawił się problem (ewidentnie z jego winy) to facet olał klienta i nawet nie poradził co z tym zrobić. Pojechałem do innego wulkanizatora i wystarczyło nabić mniejszą nasadkę na śrubę i poszło, a tamten nawet nie spróbował!


  Marka/model samochodu:
  Chevrolet Cruze

 • AUTOR: DATA: 2017-02-09 19:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  PRZESTRZEGAM - UNIKAJCIE [wymoderowano]
  "Mechanik" (o ile w ogóle można go tak nazwać) miał naprawić panewki oraz wymienić dwa czujniki temperatury. Tydzień miała trwać naprawa. Zadzwonił po siedmiu dniach twierdząc, że w czasie próbnej jazdy poszła turbosprężarka; jak jednak usłyszałem - "mam szczęście", że przytrafiło się to pod jego warsztatem, a nie gdzieś w trasie(?!?!&#!%#!!) . "Mechanik" Mirek bez uzgodnienia ze mną dokonał jeszcze kilku innych "napraw", które wyszły "po drodze" (dobrze, że po drodze do jego warsztatu?). Jak można się domyśleć, z wszystkich tych naprawionych części pokazał mi tylko jeden stary czujnik i jakiś bliżej niezidentyfikowany pierścień. Z ustalonej sumy 2,500-2,700 zł zrobiło się 5,700... Próbowałem negocjować jakoś z gościem, ale ten wpadł w furię wykrzykując, że traktuję go "jak dzieciaka" (wtf?). By odzyskać kluczyki musiałem spłacić gościa co do joty, nieważne jaka sytuacja życiowa (zmarła moja matka w tym czasie). Fakturę wystawił na połowę kwoty, twierdząc, że to moja wina bo zmienił się okres rozrachunkowy i on nie może wystawić f-ry na więcej w tym momencie, mam przyjść za miesiąc....
  Szlag mnie trafił, gdy po przejechaniu 300 m zapaliły się ponownie kontrolki. Gdy wróciłem facet zastawiając się synem i współpracownikiem powiedział, że to nie jest związane z jego robotą.
  Co z dziadem zrobić???


  Marka/model samochodu:
  Audi A3

 • AUTOR: DATA: 2017-02-06 12:23

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  VOLVO S80 T6 AWD 2010. Bark fachowości, opryskliwość i naciąganie na usłudze i wymienianych częściach. Co potwierdzają moje dwie wizyty u tego "Pana". Pierwsza w maju 2016: wymiana świec zapłonowych a druga luty 2017 wymiana oleju i filtrów. Oleju "Pan" nalał ponad stan max, co grozi uszkodzeniem uszczelniaczy, a dodatkowo koszt 1l oleju to ponad 50 zł. Filtry powiedział, iż wymienił wszystkie na Bosch, a jak poprosiłem opakowanie to dwa były Filtron, ale zapłaciłem, jak za Bosch'a. Usługa miała zając max. dwie godziny, a trwała ponad 5. Dzisiaj byłem z reklamacją to opryskliwie stwierdził, iż wymyślam i trochę za dużo oleju to nic wielkiego. Dodam jeszcze, iż miałem wątpliwość co do stanu świec i okazało się, iż świece są luźne, ponieważ ten "fachowiec" nie wie co to jest klucz dynamometryczny i jak z olejem wszystko robi na oko. Przestrzegam przed wizytą. Strata pieniędzy, czasu i nerwów.


  Marka/model samochodu:
  VOLVO S80 T6 AWD

 • AUTOR: DATA: 2017-01-12 13:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zdecydowanie ODRADZAM tu wizytę. Po przekładce następnego dnia jedno koło stało na feldze, w "warsztacie" a właściwie garażu pan stwierdził, że leci na rantach i może mi to "naprawić" za dodatkową opłatą. Na pytanie na czym ta "naprawa" ma polegać odpowiedział, że musi oczyścić felgi z rdzy i użyć specjalnego uszczelniacza, zapytałem czy standardowo nie oczyszcza felgi i nie używa uszczelniacza przy przekładaniu opon odpowiedział, że nie !!!??? Dodałem tylko, że felga jest alu wiec tam nie ma rdzy na to się obraził i schował się w swoim garażu. OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!


  Marka/model samochodu:
  VW

 • AUTOR: DATA: 2013-11-09 11:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Przekładka opon na zimowe bez zastrzeżeń. Umówiłem się na godzinę, wszystko punktualnie, operacja wykonana w około 10-15 minut. Miałem możliwość obserwacji procesu wyważania. Bardzo dobra cena. Trochę bałem się czytając niektóre komentarze, ale jestem pozytywnie zaskoczony i jeśli chodzi o wymianę opon to polecam.


  Marka/model samochodu:
  Peugot 206

 • AUTOR: DATA: 2013-08-24 18:02

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  opinia potwierdzona.
  podsumowując doświadczenia:
  mechanik nie zajmuje się naprawą, nie ma wiedzy na ten temat, potrafi jedynie wymienić jeden element na inny, co potrafi każdy inny, a jego przewagą jest dostęp do kanału i sprzętu;
  do tego wymienia nie tylko to co zamawiasz, przy okazji zajmuje się innymi rzeczami, uszkadzając je, czy tego chcesz czy nie chcesz
  do tego jest gburowaty i opryskliwy, absolutny brak kontaktu i oszukiwanie, traktuje klientów jedynie jako portfel;
  podsumowując: człowiek wykorzystuje domowy garaż wciskając ludziom masę niedoróbek i błędów za wysoką cenę.
  powodzenia dla naiwnych


  Marka/model samochodu:
  renault

 • AUTOR: DATA: 2013-05-28 08:55

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Byłem Peugeotem 406 kombi 2.0 HDI na początku na wymianie opon. Następnego dnia od razu na nabiciu klimy. Po wymianie opon strasznie drżała kierownica. Przy okazji nabijania klimy poinformowałem o tym. Usłyszałem, że opony z przodu są zząbkowane i muszę je wymienić. Zaproponował mi swoje opony, nie były złe i za 2 sztuki 350zł. Wymieniliśmy, nabił klimę. DALEJ TO SAMO. Dzwoniłem, mówiłem że mnie oszukał. Umówił mnie na za 3 dni ponownie. Pojechałem do innego serwisu i okazało się, że nie wyważyli tyłu. **treść usunięta przez moderatora**


  Zalety:
  Cieżko to określić.


  Wady:
  **treść usunięta przez moderatora**


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 406

 • AUTOR: DATA: 2012-02-14 11:16

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo pozytywnie oceniam warsztat i własciciela.Ogromna pomoc z jego strony. Niedawno, przy dwudziestostopniowym mrozie wysiadł mi samochód. Zadzwonilem do kolegi, podał mi numer telefonu do warsztatu na Wrzosach, zadzwonilem, własciciel zaoperował mi natychmiastową pomoc, sholował mój samochód. Byly to późne godziny popołudniowe, kiedy warsztat był już zamknięty, nie odmówił mi jednak pomocy. Na drugi dzień samochód był naprawiony i gotowy do odbioru.
  Serdecznie dziękuję i polecam ten warsztat !


  Zalety:
  Sympatyczna obsługa, szybkość, przyzwoite ceny usług, czystość. dobra lokalizacja, dyspozycyjnośc.


  Wady:
  brak


 • AUTOR: DATA: 2012-01-23 21:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Oddałam swój samochód do naprawy Audi A 3 z 2008 r. mechanicy wymienili rozrząd wraz z pompą wody. Następnie poprosiłam o sprawdzenie przedniego zawieszenia ponieważ coś stukało i zgrzytało.Wywiązali się ze swojego zadania bardzo dobrze, naprawili solidnie usterkę, zrobili komputrową geometrię kół, następnie poprosiłam o zrobienie klimatyzacji i odgrzybienie oraz wymianę oleju i wszystkich filtrów. O naprawie i kosztach zostałam poinformowana telefonicznie, za co dziękuję. Podejście do klienta profesjonalne i rzetelne. Na pewno będę polecała znajomym ten warsztat.


  Zalety:
  Dobra lokalizacja, super wyposażenie w narzędzia i sprzęt do geometrii kół oraz klimatyzacji, najnowsze maszyny do wulkanizacji kół, dobra komunikatywność z szefem warsztatu, czystość i porządek


  Wady:
  Brak


 • AUTOR: DATA: 2010-11-24 19:56

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dobry Warsztat Sprawna obsluga i fachowa naprawa


 • AUTOR: DATA: 2010-05-07 11:19

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Miałem niedziałający jeden kierunkowskaz, okazało sie iż było to zwarcie tuż za leflektorem a więc prosta sprawa do zdiagnozowania. Koszt ucięcia centymetra przewodu i ponowne podłączenie kierunkowskazu zostało wycienione na 70zł!!! Mechanicy choć mili to nie mogą udzielać informacji o naprawach, których dokonali oraz kosztach tylko trzeba rozmawiać z kierownikiem/włścicielem na którego czekałem dziś 45 minut by móc zapłacić za usługę. Ogólnie ściemniacze choć może i znają się na mechanice. Z pewnością nie wróce już tam nigdy.


  Wady:
  CENY ROBOCIZNY Z KOSMOSU !!!


 • AUTOR: DATA: 2010-02-03 22:57

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  bardzo dobry młody mechanik,zna sie na rzeczy, nie owija w bawełne i przede wszystkim fachowiec!!!co nie dotyczy jego szefa który nie jest do konca szczery!pozdrawiam młodego pana mechanika:)


 • AUTOR: DATA: 2009-10-09 21:36

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  oddalem do naprawy opla astre wymiana rozrzadu i geometria kol usluga wykonana szybko starannie i na czas


  Zalety:
  dobra obsluga czysty warsztat terminowosc na czas naprawy samochod zastepczy gratis


  Wady:
  brak uwag


 • AUTOR: DATA: 2009-09-15 09:49

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  mialo byc telefoniczne zawiadomienie o zakonczeniu naprawy i telefoniczne zawiadomienie o kosztach czesci PRZED ich zalozeniem. nie bylo. czesci okazaly sie najdrozsze w toruniu, faktury ani rachunku nie zobaczylem.


  Zalety:
  czysty i przestronny i to chyba wszystko.


  Wady:
  czesci najdrozsze w toruniu, brak faktury albo paragonu.


 • AUTOR: DATA: 2009-08-28 21:02

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  oddalem samochod do naprawy ukladu klimatyzacji ford mondeo usluge wykonano szybko solidnie i terminowo goraco polecam


  Zalety:
  czysty i bardzo dobrze wyposarzony warsztat mila obsluga


  Wady:
  brak


 • AUTOR: DATA: 2009-08-11 01:55

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie wiem co moim przedmówcą ,,naprawiał" ten pan, że są tak zadowoleni, bo ja wystawiam mu 100% negatywa. Zaprowadziłem do gościa moją Astrę II Elegance - miałem problem z zamkiem cent. tj. nie otwierały się drzwi: prawy tył w ogóle, a prawy przód szwankował. Mówiłem gościowi, że to moje pierwsze auto i nie znam nikogo kto by mógł to naprawić i powierzam to w jego ręce. Facet wziął samochód i po dwóch dniach okazało się, że tylnych drzwi nie zrobił w ogóle (poza zdjęciem tapicerki) mówiąc że trzeba wyważyć je łomem, bo są powyginane i takie tam, przednie drzwi zrobił mówiąc, że wymienił cały zamek, a dodatkowo wyjechał mi z wymianą napinacza od poduszek powietrznych (czego mu nie zlecałem). Podsumowując: za drzwi przednie 350 zł, za rzekomy napinacz 150 zł, za zdjęcie tapicerki drzwi tylnych 50 zł - razem 550 zł.
  Po kilku dniach znalazłem prawdziwego fachowca, który bez problemu otworzył tylne drzwi i wymienił mi cały zamek (oryginalny oplowski na Allegro 65 zł - chodzi bez zarzutu) , przednie drzwi też zrobiliśmy jeszcze raz i jak się okazało facet nie wymienił zamka, tylko wstawił siłownik za 25 zł. (przypomnę, że powiedział, iż wymienił cały zamek), do tego zniszczył folię ochronną mającą wpływ na czujniki od poduszek powietrznych. Wymiana obydwu zamków wraz z zakupem tychże wyniosła mnie 230 zł. Kontrolka od poduszek natomiast zaświeciła się już po kilku tygodniach - czyli koleś nie zrobił żadnego napinacza jak twierdził, tylko podpiął moduł i wykasował błąd...
  No cóż, pierwsze auto i pierwsze takie doświadczenie, dziś wiem, że tylko dobrotliwa natura mej Żony powstrzymała mnie od kolejnej wizyty u tego tzw. mechanika... Jednym słowem oszust i naciągacz i szczerze odradzam tego pseudo-fachowca!


 • AUTOR: DATA: 2009-07-09 14:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  Zgadzam się co kwalifikacji, jak i wyposarzenia. Kiedyś oddawałem tam do naprawy, jednka chyba z uwagi na ilość klientów, mechanik nie zadaje sobie trudu poszukiwania konkretnej usterki, ale wymienia cały układ. Dość kosztowna metoda naprawy.

  Więc jesli liczycie, że coś wam dorobi, zespawa, zeszlifuje to nic z tego. Wymieni wam od razu pół silnika i powie, że w długim terminie to się opłaci. W krótkim jednak zabulicie jak za zboże.


 • AUTOR: DATA: 2009-06-13 19:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo dobra obsługa, fachowa, terminowa i rzetelna naprawa, Cena adekwatna do powierzonych napraw w moim samochodzie. Sprawnie i na czas. Gorąco polecam.


  Zalety:
  Bardzo ładny i czysty warsztat, miła i fachowa obsługa, świetne wyposażenie warsztatu w urządzenia do napraw samochodu np. komputer do samochodu, bardzo dobra maszyna do klimatyzacji.


 • AUTOR: DATA: 2009-06-13 04:26

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  bardzo dobry warsztat


DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.