Agility Auto Service Zdroje Warsztat należy do programu Kierowcy Polecają.

Jarzębinowa 6, Prawobrzeże, 70-762 Szczecin

****** 5.2 (22 opinie)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Opinie (22)

5.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 22 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Moja przygoda z warsztatem zaczęła się w połowie lipca tego roku. Zgłosiłem się do Agility Auto ze względu na pozytywne opinie oraz bliskość mojego ówczesnego miejsca zamieszkania. Do naprawy były przeguby przód (oba) oraz głośny wydech. Pierwszą wizytę ustaliliśmy praktycznie tydzień po pierwszym moim telefonie (czyli dość długi okres oczekiwania). W ciągu tygodnia czekania na wizytę auto zostało unieruchomione w zasadzie po 2 dniach ze względu na całkowicie rozerwany tłumik na mocowaniu. Zostałem bez auta. Na pierwszej wizycie ustaliliśmy koszty naprawy oraz to, że za moją zgodą wydech do auta zostanie zakupiony na aukcji internetowej ze względu na brak dostępnych części "od ręki", po za tym na wydechu chciałem zaoszczędzić (był wtorek, więc teoretycznie zamawiając część z aukcji internetowej do piątku powinna dotrzeć na miejsce - niestety nic z tych rzeczy). W piątek okazało się, że przeguby - są wymienione zgodnie z obietnicą, ale wydech nadal nie dotarł na miejsce. Na weekend miałem zaplanowany wyjazd, o czym informowałem podczas pierwszej wizyty i Pan Mateusz zaproponował zespawanie tłumika, który jak to wspomniał "wytrzyma nawet 3tyś km". Tutaj, przyznaję, uratował moje plany. W międzyczasie okazało się, że firma, w której był zamówiony wydech po prostu go nie wysłała. Na kolejny wydech czekałem prawie 2 tygodnie, a zespawany tłumik, co prawda wytrzymał weekendowy wypad, ale rozerwał się zaraz po powrocie do Szczecina i po raz kolejny zostałem z samochodem pod blokiem. Gdy już doszło do wizyty, bo wydech znajdował się na miejscu okazało się, że nie jest on dobrze spasowany i po drugiej wizycie musiałem się umawiać na jeszcze jedną na poprawki (puściło mocowanie tłumika końcowego ze środkowym oraz rura końcowa nie leżała prawidłowo w wycięciu zderzeka - opierała się o niego). Jakby tego było mało, wspominałem, że na wydechu chciałem zaoszczędzić i ustaliliśmy, że łącznie z robocizną i zamawianym tłumikiem z aukcji internetowej zamkniemy się w kwocie 300zł. Łączny rachunek za to wyniósł mnie 450zł czyli tyle ile wynosiła wstępna propozycja zamówienia wydechu, bez konieczności kupowania go na aukcji internetowej. Czyli w sumie nic nie zaoszczędziłem, a swoje odczekałem. Wydech może i był dość tani, ale w ostatecznym rachunku zostały doliczone gumy oraz obejmy i śruby do montażu wydechu, które przecież powinny być w zamawianym zestawie, czy się mylę? Podsumowując - na wymianę wydechu czekałem prawie 4 tygodnie i przez większość tego czasu bez auta, a koszty wymiany pozostawiają wiele do życzenia.
  Długo zastanawiałem się nad tym czy komentarz powinien być pozytywny czy negatywny i chyba należy się cieszyć, że jest TYLKO neutralny.
  Ja w warsztacie więcej niestety się nie pojawię - z wiadomych względów, a tym co planują wizytę w Agility Auto życzę więcej szczęścia i cierpliwości ;)

  Pozdrawiam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Czytając Pana komentarz zastanawiam się, czy wystawia Pan go warsztatowi, czy sprzedającemu na Allegro.
  Niestety, ale nie widzę ani kawałka winy mojego warsztatu. Chciałbym przypomnieć Panu, że ostrzegałem Pana o wątpliwej jakości części z portali aukcyjnych. Dodatkowo mówiliśmy, że nie bierzemy za to żadnej odpowiedzialności, na co Pan się zgodził ze zrozumieniem. Dodatkowo nie zapłacił Pan ani grosza za poprawki i naginanie wydechu, co nie było naszą winą. Nie zapłacił Pan także za tymczasowe spawanie wydechu. Ciekaw jestem, który warsztat by tak Pana potraktował.
  Pozdrawiam
  Mateusz Antoniewicz

  Rover 400

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Negatywny

  Mechanika na ustaloną godzinę nie było.
  Młody człowiek który tam był powiedział że on nic nie orientuje
  Wykonał telefon jak twierdził do szefa i dowiedział się że szef będzie za 20 minut
  Poczekałem te 20 minut ale szef się nie pojawił i niestety nic mi nie naprawił
  Sam warsztat wygląda jakby tam tornado przeszło
  Jak to coś można zaliczyć jako Dobry Mechanik


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Panie Bogdanie,

  Telefon do mnie jest ogólnodostępny, więc mógł Pan do mnie zadzwonić.
  Dodatkowo pragnę zwrócić Pana uwagę, na fakt iż szykujemy warsztat do nadchodzącej zimy i nie przyjmowaliśmy do końca września samochodów do naprawy.
  Niestety, ale proszę nie oczekiwać od Nas, że każdy nieumówiony samochód zostanie obsłużony od ręki.

  seat altea xl

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo fajna obsługa i miła atmosfera. Samochód oddany po naprawie był czysty, co mi się jeszcze nie zdarzyło, zawsze były gdzieś czarne odciski rąk. Po naprawie dostałam fajne wyszczególnienie co zostało jeszcze do zrobienia i w jakim czasie. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to warsztat "przyjazny kobiecie". Panownie wszystko tłumaczyli, podawali parę wersji cenowych i nie naciągali niepotrzebnie. Sprawna wymiana oleju, przegląd i po problemie.


  Alfa Romeo 147

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Po paru dniach od zakupu samochód stracił moc. Pod górkę nie dało się jechać. Dodatkowo mocno wyciekał olej z silnika, a auto strasznie kopciło. Warsztat stwierdził, że jest problem z pompą paliwa, która jest strasznie droga. Zdemontowali pompę, wysłali do regeneracji i ponownie zamontowali. Okazało się, że olej wycieka z miejsca, gdzie montuje się filtr oleju i trzba było to wymienić (zrobili to jak pompa była w trakcie regeneracji). Powiedzieli, że trzeba wypłukać kilkukrotnie cały silnik, bo mógł się zabrudzić kawałkami pompy. Po odebraniu samochodu i przejechaniu 50KM zapaliła się kontrolka silnika. Po powrocie do warsztatu okazało się, że jest zapchany filtr na wydechu od tego dymienia, więc byłem pewny, że przedemną pare tysięcy. Pan Mateusz stwierdził, że pewnie da się go wyczyścić. Zdemontowali go, czymś tam wypłukali, zamontowali i wypalili w miejscu. Całość naprawy wyniosła 2200 zł. Po paru dniach z ciekawości podzwoniłem po innych warsztatach - okazało się, że albo nie zrobią, albo zajmie to dwa tygodnie, albo że muszę szykować od 5000 do 8000 zł. Szczeże polecam ten warsztat, bo znają się na naprawach i rozumieją klientów.


  VW Crafter

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przyjechalem bez umowienia sie i dowiedzialem sie ze na rano nastepnego dnia wezma i zrobia mi auto. Szukalem kogos kto mi szybko sprawszi i naprawi auto. Trafilel w dziesiatke. W 3 h niecale zawieszenie zrobione na cycuś glancus


  skoda favorit z 1992

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zaczynając od wymiany oleju, filtrów, tarcz, klocków,wahaczy po koło dwumasowe i sprzęgło. Wszystko wykonane profesjonalnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Co do płatności , można się z Panem Mateuszem dogadać i również za to duży plus. Zawsze znajdzie czas dla klienta, wysłucha, doradzi, bez naciągania na zbędne koszta.


  Hyundai Santa Fe

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jedyny warsztat, który zainteresował się samotną kobierą w środku nocy z małym dzieckiem i wielkim problemem.
  Po ponad 30 minutach ciągłego dzwonienia po mechanikach udało mi się skontaktować z tym warsztatem. Pan Mateusz przyjechał do mnie po niecałych 40 minutach, 30 minut zajeła diagnoza i padło na zapchany filtr paliwa. Zholował auto na warsztat, załatwił nam hotel i z samego rana zadzwonił, że filtr jest już wymieniony. Przysłał po nas bezpłatną taksówkę, żebyśmy dojechali do warsztatu. Dzięki temu człowiekowi moje wakacje nie zamieniły się w piekło. Dziękuję bardzo!


  Mazda 3

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwisuje tutaj mojego Jeepa, Fiata żony i trzy służbowe busy. Zawsze wszystko na czas, nawet jak trzeba zostać po godzinach - bardzo dbają o terminy. Cena nie zmienia się przy odbiorze auta - ewentualnie o parę złotych. Warsztat pyta, z jakiej półki stosować części - nie decyduje za Ciebie. Raz zdarzyło się, że coś tam odwrotnie zamontowali i świecił się ABS - naprawa reklamacyjna przebiegła natychmiastowo, bez żadnych problemów, a przepraszali tysiąc razy. Naprawdę polecam wszystkim, któży szukają uczciwego i sumiennego mechanika.


  Jeep Grand Cherokee, Fiat 500L, Mercedes Sprinter,

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Agility Auto Service Zdroje Najlepszy!!! ludzie prowadzący ten warsztat to mistrzowie!!! W dosłownym i jedynym tego słowa znaczeniu :) Mistrzowie naprawy, i w podejściu do osoby która zwróciła się w tym miejscu o pomoc. Agility Auto Service Zdroje zapamiętam jako fachowa obsługa i majstersztyk!!! i to trzy albo więcej razy podkreślę. Miałem możliwość o tym się przekonać, w najtrudniejszym momencie. Robiłem objazd po Polsce (ponadtygodniowy) starszym ale wciąć dobrze trzymającym się samochodem,dodam iż wyruszyłem z Krakowa, pod koniec podróży dotarłem do Szczecina, po czym miałem wracać się następnego dnia, do miasta skąd wyruszyłem. To była późna noc z soboty na niedzielę gdy wydarzył się problem, utknąłem blisko miejsca mojego noclegu, ale nie mogłem już nic zrobić i ruszyć dalej samochodem. Nie znałem nikogo w Szczecinie kto mógłby mi pomóc. I było pewne że ugrzązne tutaj do poniedziałku, zanim ktoś coś zrobi, coś poradzi. Mogłem jedynie szukać serwisu w niedzielę, który pewnie słono mnie policzy. Najgorzej było z częścią samochodu która się popsuła. W niedzielę prawie nie możliwe, aby móc ją zdobyć i naprawić. W miejscu w którym popsuł mi się samochód, natrafiłem na jedną osobę, zwróciłem się o pomoc. Człowiek pomógł zepchnąć mi samochód na pobocze i powiedział że znalazł się kiedyś również w w trudnej sytuacji z samochodem, i to było szczęście moje w nieszczęściu że trafiłem na tego człowieka który powiedział i skontaktował mnie z warsztatem Na Jarzębinowej 6:) Panowie Mateusz i Dawid z servicu zadziałali natychmiast, i następnego dnia w południe mogłem spokojnie odjechać ze Szczecina. Już nie wspomnę jak dobrze zostałem potraktowany. Panowie z Agility Auto Service Zdroje ul. Jarzębinowa 6, Szczecin to profesjonaliści, ludzie którzy bardzo dobrze znają się na rzeczy, potrafią wykombinować coś z niczego, pomóc w najtrudniejszym momencie, widząc człowieka w potrzebie i widac że "im się naprawdę chcę pomóc" - pozytywne naturalne podejście, panów Dawida i Mateusza uspokoiło mnie podczas tej niespodziewanej wizyty w warsztacie sprawiło że wszystko w niedługim odstępie czasu wróciło do normy. Panowie działają szybko, sprawnie, mają wiele pomysłów, wizji i wybierają najlepszą i jeszcze raz powtórzę profesjonalnie. z pełnym zaangażowaniem. Praca ich, której mogłem się przyjrzeć, odbywa się w bardzo dobrej i pozytywnej, luźnej atmosferze, która szybko się udziela i pomaga się nie martwić;) Nigdy dotąd nie spotkałem się z lepszą obsługą, w tym konkurencyjnym fachu.
  Zdecydowanie polecam i rekomenduje Agility Auto Service, aby oddać tutaj swoje auto w dobre ręce i mądre głowy :) Pozdrawiam, Paweł


  Opel Astra

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W dzisiejszych czasach niespotykany warsztat! Telefon po diagnozie z wyceną, telefon po naprawie, że auto jest gotowe i przede wszystkim zadzwonili, że przy naprawie zauważyli jeszcze parę innych usterek i podzielili je na kategorie ważności - dla kobiety jest to bardzo ważne. Ceny nie są najniższe, ale też nie ma tragedii. Pracują do bardzo późna, więc zazwyczaj auto jest gotowe tego samego dnia. No i największy plus, że odworzą klienta do domu i po naprawie odbierają klienta - korzystają z Taxi4You. Kiedyś chciałam odebrać auto w niedzielę - nie było żadnego problemu. Widać, że w prowadzenie warsztatu cały zespół wkłada całe serce i zaangażowanie - super nowoczesne podejście, choć na pierwszy żut oka sam budynek zawiewa komuną. Gratulacje dla właściciela i całej załogi!


  Porsche Cayenne Turbo S

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dopiero w tym warsztacie Panowie zdiagnozowali i usunęli usterkę związaną z FAP. Wystarczyło im pół godziny i samochód jak nowy. W innym warsztacie zostałem naciągnięty na wysokie koszta, a usterka nie została usunięta. Polecam.


  Citroen c5

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gratulacje! Wymienili sprzęgło i rozrząd w jeden dzień. Inne warsztaty potrzebowały więcej czasu i pieniędzy. Byle tak dalej.


  VW Lupo

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana kompletnego rozrządu, eliminowanie wycieków i wymiana turbo. Następnym razem wymiana zacisku i oleju. Ceny umiarkowane - taniej niż w interkarsie. Można się z nimi dogadać. Fajnie, że odbierają auto od klienta i zawsze wystawiają fakturę.


  Citroen

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Rzadka w dzisiejszych czasach rzetelność, punktualność i świetny kontakt. Dodatkowo na plus to odbiór samochodu od klienta i odstawienie go po naprawie bądź diagnozie na umówione miejsce. Dwie wizyty z rzędu - pierwsza to wymiana rolek i paska oraz naprawa wyjącego alternatora, druga to kompleksowa naprawa układu hamulcowego. Wszystko zgodnie z umową i terminem. Alfa, w szczególności z silnikiem TS wiadomo - pacjent wymagający niemalże stałej opieki - do tej pory cumowała w różnych "stoczniach" samochodowych, różnie bywało, ale mam nadzieję, że ta będzie ostatnią i stałą (oczywiście niezbyt częstą pod względem wizyt:). Młode chłopaki, widać że już doświadczeni a jeszcze wszystko przed nimi. Szczerze polecam.


  Alfa 146

 • 3
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wizyta umówiona na 15:00 - 15:05 auto na warsztacie , szybka weryfikacja no i start - Chłopaki wiedzą co robią - naprawa nie była skomplikowana jednak wykonana bardzo sprawnie : wymiana tarcz + klocków przód oraz tył + okładziny ręcznego . Naprawa zakończona 17:30 z dostawą części. Polecam - niezłe ceny , pytałem w innym warsztacie o cenę - wyszło o 260 zł drożej z kosztem części...


  BMW E92

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jest ok, ale wjad to tragedia - ryłem po ziemi. Mechanicy są ok, ale długo się czeka


 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fajnie, że można się z nimi dogadać. Oddałem dwa busy na przeglądy i wymiany sprzęgieł w nocy z piątku na sobotę. Doliczyli po 200 zł od busa za pracę w nocy i wszystko ogarneli SZACUN!


  Mercedes Sprinter i Peugeot Boxer

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Widać że to początki warsztatu bo wygląda strasznie ale przynajmniej mechanicy porządni.
  Otwierają papierowe zlecenie i naprawiają. Szybka naprawa kabelka i kontrolka ładowania się zmyła, a myślałam że będzie droga naprawa. Polecam


  Opel Korsa

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Młode chłopaki prowadzą swój warsztat po pracy. Jeden mechanik zna się na rzeczy, drugi jest elektrykiem i jak dla mnie spełnia wszystkie oczekiwania. Miałem problem z automatem - dziwnie dobierał biegi. Najpierw zrobili kalibrację ale to jeszcze nie było to. wrocilem i wymienili czujnik abs bo podobno byl poza zakresem ale blad nie palil sie odziwo pomogło.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Czujnik ABS nie generował błędu, ale auto stojąc w miejscu pokazywało prędkość 4 km/h co powodowało wariowanie ECU skrzyni biegów.

  Chrysler 300m

 • r
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Chciałem tylko usunąć DPF, zadzwonili i spytali czy chce w tej cenie więcej koni, zrobili auto w 3 godziny. moze nie najtanszy ale uczciwy warsztat


  Opel Vectra

 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Konkretny mechanik, naprawa szybka i za przyzwoitą cenę.


  bmw e46

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miejsce takie sobie, ale znają się na robocie. Trzy warsztaty nie mogły poradzić sobie z kontrolką filtra cząstek stałych, kazali wycinać albo wymieniać za niewiadomo jaką kasę. Oni podłączyli komputer, zrobili diagnozę i powiedzieli, że problem nie jest w filtrze, tylko w niedziałającej w przepustnicy przez co jest aktywny błąd i procedura wypalania się nie włącza. Naprawili przepustnicę za stówę, gratis zrobili serwisowe wypalanie i nie skasowali za diagnozę. I po problemie! Takich warsztatów brakuję. Polecam!


  BMW e90

Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  WARSZTAT SAMOCHODOWY AUTO MIŚ

  Warsztat Godny Zaufania

  Bandurskiego 36,  Niebuszewo,  Szczecin

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się naprawami mechaniki, elektroniki i elektryki. Programujemy kluczyki samochodowe, naprawiamy sterowniki skrzyń biegów, wykręcamy zapieczone świece żarowe, regenerujemy wtryskiwacze, a także czyścimy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  V-TRONIC AUTOSERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Europejska 33,  Gumieńce,  Szczecin

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Drodzy Klienci! Uprzejmie informujemy, że cały czas pracujemy i na bieżąco wykonujemy wszystkie zlecone usługi, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Do 30 kwietnia 2020 r oferujemy 20% rabatu na wszystkie usługi oraz zakupione u nas części. W trosce o...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Car Serwis Audi Vw Seat Skoda Aniszkiewicz Nyćkowiak

  Warsztat Godny Zaufania

  Dąbrowskiego 11,  Śródmieście,  Szczecin

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Nasz serwis specjalizuje się przede wszystkim w naprawach mechaniki, elektroniki i elektryki aut z koncernu Volkswagen AG (Audi, Seat, Skoda, Volkswagen), ale zapraszamy również właścicieli pozostałych aut osobowych i dostawczych. Nasi mechanicy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  ANMAR - Centrum Diagnostyki i Mechaniki Samochodowej

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Balińskiego 13A,  Prawobrzeże,  Szczecin

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek, które naprawiamy na miejscu. Zajmujemy się również wykręcaniem urwanych świec żarowych bez demontażu głowicy. Posiadamy duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje do wykonywania kompleksowych...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  DS CARS Gracjan Siemionowicz

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Golisza 6,  Szczecin

  ******   5.4  (30+ opinii)

  W tym trudnym dla wszystkich okresie kładziemy szczególny nacisk na pomoc Klientom w dostarczeniu pojazdów do warsztatu. Usługę door to door świadczymy od zawsze, jednak teraz robimy to znacznie częściej. Zapraszamy do skorzystania. Odbierany...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  Specjalizujemy się w wykręcaniu urwanych wtryskiwaczy i świec. Nasz serwis wykonuje też naprawy mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Mamy stacje kontroli pojazdów, zajmujemy się również serwisowaniem klimatyzacji. Dysponujemy urządzeniami do...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat samochodowy, Stacja Szybkiej Obsługi MotoOgar Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatu samochodowego ze Szczecina. Zajmujemy się szybkim i sprawnym serwisem samochodów do 3,5 tony niemal każdej marki. Przeprowadzamy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  START CAR

  Golisza 10E Brama nr.9,  Niebuszewo,  Szczecin

  ******   5.5  (30+ opinii)

  START CAR praca połączona z pasją, U nas samochody otrzymują nowe życie poprawimy jego stan techniczny, fachowo podchodzimy do każdej zleconej naprawy bądź obsługi. Prowadzimy fotorelacje z napraw/obsługi. Warsztat mieści się na terenie PTHW...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

   Warsztat zajmuje się mechaniką i diagnostyką aut osobowych i dostawczych.Regenerujemy przekładnie kierownicze i turbosprężarki. Osiem stanowisk naprawczych to pewność szybkiej obsługi. Carman- auto sprawne od ręki.

  Zarezerwuj wizytę
 • BMW ECS Auto jest  firmą na terenie Szczecina specjalizująca się w naprawach samochodów m-ki BMW i Mini oraz Lamborghini. Nasze wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w ASO BMW w Londynie i Cambridge pozwala nam na wykonywanie usług...

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat