Mejor Auto Naprawa silników

Kolejowa 26, Gruszczyn, 62-006 Swarzedz

****** 5.8 (2 opinie)

O warsztacie

Kolejowa 26, Gruszczyn, 62-006, Swarzedz

Poniedziałek od 08:00 do 20:00
Wtorek od 08:00 do 20:00
Środa od 08:00 do 20:00
Czwartek od 08:00 do 20:00
Piątek od 08:00 do 20:00
Sobota od 08:00 do 15:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

W naszej firmie wykonujemy remonty silników w identyczny sposób jak w autoryzowanych stacjach dealerskich. Stosujemy się dokładnie do instrukcji serwisowych oraz używamy części od tych samych producentów co np: BMW, VW czy Peugeot

Koszt regeneracji wykonanej w naszym warsztacie wynosi od 30-60 % ceny z serwisów autoryzowanych.

Od roku 1980 zajmujemy się regeneracją i wymianą silników. Jesteśmy jednym z najstarszych zakładów mechanicznych na terenie woj. wielkopolskiego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy potrafimy wyremontować każdy silnik (z aut osobowych oraz dostawczych) Na bieżąco gromadzimy potrzebne nowoczesne narzędzia specjalistyczne i dane techniczno-serwisowe, bez których regeneracja najnowszych zaawansowanych technicznie silników nie była by możliwa.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wysoki poziom obsługi klienta. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, na wykonywane prace udzielamy 12 miesięcy gwarancji!

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
5.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna obsługa,indywidualne podejście do klienta. Wiedza w połączeniu z doświadczeniem wpływa na sprawna i efektywna obsługę danego problemu. Polecam


  Audi a5

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam, do warsztatu trafiłem z problemem nadmiernego zużycia oleju w 2.0TFSI , wcześniej przez telefon uzyskałem wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Duży plus za podejście do klienta i za zwrot starych zużytych części o które co prawda nie prosiłem ;)

  polecam!


  Audi A4

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat