Bosch Service Racis

ul. 23 października 31, 16-400 Suwałki

****** 2 (4 opinie)

Opinie (4)

Dodaj opinię
2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna, szybka i sprawna usługa (wymiana paska klinowego) w Opel Astra H . Bardzo komunikatywna obsługa serwisu.


  Opel Astra H

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Totalna porażka! Zostawiłam w poniedziałek auto w celu naprawienia usterki jaką zdiagnozowano tydzień wcześniej. We wtorek miałam dostać telefon jakie będą tego koszty, co się okaże po dokładnym rozebraniu( a chodziło o kolumnę kierowniczą) i cisza. W środę zajechałam dowiedzieć się jak wygląda sytuacja i co się okazało? Osoba która przyjęła auto jest na zwolnieniu i auto stoi na parkingu. Został jedynie wymieniony akumulator(wg ustaleń to też miało być zrobione) auto kolejny raz zdiagnozowano więc doszło jeszcze kilka usterek do zrobienia,ale nie ma się tym komu zająć, bo osoby przyjmującej auto nie ma w pracy! W czwartek mam czekać na telefon z wyceną kosztów wszystkich usterek. Zajeżdżam w czwartek i oczywiście auto dalej stoi a Pana zajmującego się nim nadal nie ma w pracy! Więc proszę o naprawę niezbędnej usterki ( jak wyszło z diagnozy był to niepoprawnie działający zawór sterujący ciśnieniem oleju). W piątek dostałam telefon, że część została zamówiona i jeżeli zdąży dojść to być może w sobotę będę mogła odebrać auto. Telefon, że mogę odebrać auto dostałam 45 minut przed zamknięciem warsztatu, chociaż mieszkam 30 km od Suwałk i było ślisko zdążyłam dojechać po odbiór samochodu. Podsumowując : auto zostawiłam w celu naprawienia usterki kolumny kierowniczej a została naprawiona inna wynikła usterka( prawdopodobnie też ważna) jednak główny powód mojej wizyty nie został rozwiązany. Koszt naprawy moim zdaniem wygórowany. A co ciekawsze po uruchomieniu auta okazało się, że system ACC- tempomat aktywny nie działa, jest nieaktywny, przed wizytą w warsztacie wszystko działało! Tak więc zamiast jednej usterki mam dwie. Mam nadzieję, że więcej nie będę zmuszona odwiedzać tego warsztatu innym też odradzam.


  Audi A8

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Radzę omijać szerokim łukiem. Usterka nie naprawiona, mimo długiego przetrzymywania pojazdu i sporych kosztów. Warsztat a biuro zupełnie dwa inne światy, w biurze ładnie mówi co i jak, w praktyce nic nie zrobione, mimo, że konkretnie zostało powiedziane co i jak należy poprawić. Zlecają szereg niepotrzebnych wymian części, a główna usterka nie ruszona. Tylko straciłem pieniądze, nerwy i czas.


  rover

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pan w biurze udaje ze wszystko wie i ma nad wszystkim kontrole, a w zeczywistosci jest odwrotnie (silnik 3.5 a pan upieral sie ze wchodzi tam 3.5 litra oleju bez ponownego sprawdzenia po uwadze klienta ;)) - rezultat: usługa przedluzyla sie o 1,5h).
  Wyuczona obsluga klienta , lecz w dalszej rozmowie widac duze braki.
  Jest dobry w wymyslaniu bajek i nawijaniu makaronu na uszy.
  Wymiana oleju odbyla sie w nienalezyty sposob poniewaz wlany/zmieszany został olej dwóch rożnych producentow, bez wczesniejszego powiadomienia klienta.
  Brak komunikacji z warsztatem i nadmierna pewnosc siebie pana w biurze sprawia ze klijent dostaje sprzeczne informacje.(pytalem o koncowke oleju, dostalem informacje ze nic nie zostalo, a wrezultacie znalazlem pol litra oleju w schowku w drzwiach. Dolewka oczywiscie w opakowaniu od innego producenta niz pierwsza partia).
  Pelny serwis niby zrobiony a nie zostala znaleziona usterka akumulatora. Akumulator wydzielal nieprzyjemny zapach co bylo spowodowane zwarciem na celi.


  Lexus rx450h

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1848

Usługi wykonywane przez warsztat