Pobierz darmową aplikację mobilną

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Wszystkie Pozytywne (6) Neutralne (1) Negatywne (24)

 • AUTOR: DATA: 2017-03-22 21:41
  40.00% (2/5) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jakiś czas temu przekonałem się na własnym przykładzie o nieznajomości podstawowych umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej,miałem problem z odpalaniem auta seat toledo.Pojechałem do Feu verta gdzie pan mechanik stwierdził że mam do wymiany kable i czujnik hala oczywiście zamówili wspominam że czujnik zamówili niepasujący do tego auta .Zapłaciłem za nowe kable i czujnik Jednak pan stwierdził że kable są zepsute i że oni zamówią nowe ale muszę zapłacić za nowy komplet jeszcze raz zadzwoniłem do ochrony praw konsumenta i tam powiedzieli mi że jeżeli oni zamówili wadliwy komplet kabli to oni za to odpowiadają i za reklamacje.Panowie napewno pamiętają wyłącznie z kierownikiem który nie chciał ze mną wyjaśnić tej sprawy i uciekł do biura.A koniec był taki że musiałem jechać do innego warsztatu żeby to wszystko po nich naprawił.Ale to było 3 lata temu może się coś zmieniło możecie przekonać się na własnej skórze. Niewiem jak taki zaklad moze byc umieszczony na takiej stronie


  Marka/model samochodu:
  seat toledo

 • AUTOR: DATA: 2017-01-14 14:40
  33.33% (1/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  NIE POLECAM
  Warsztat FEU VERT Katowice 3 stawy. Postawiłem im samochód na regenerację zacisku z tyłu w dniu 11.01.17 Po oględzinach mechanik stwierdził, że zacisk jest do wymiany. Kupiłem regenerowany, ale mieli zostawić ze starego prowadnice i tulejki czego nie do końca zrobili. Po dostarczeniu zacisku i po wcześniejszym zapewnieniu telefonicznym, że auto będzie do odbioru w ten sam dzień okazało się, że auto będzie zrobione na następny. Po godzinie dostałem telefon, że mogą je zrobić jednak w ten sam dzień lecz już bym nie zdążył go odebrać. Na drugi dzień miał być do odbioru o 9 rano. Przyjechałem o 10:30 i auto jeszcze nie było zrobione. Po odebraniu auta okazało się, że nie jest odpowietrzony układ bo nie potrafili odkręcić odpowietrzników. Po awanturze z kierownikiem podjęli się odpowietrzenia, ale urwali trzonek jednego z odpowietrzników.


  Marka/model samochodu:
  Renault Laguna

 • AUTOR: DATA: 2016-11-30 20:30
  14.29% (1/7) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nigdy więcej tego szmatławego warsztaciku -

  drogo, kiepsko, byle jak - nie będę sie wdawał w szczegóły.

  Do wszystkich !!
  Ale jeśli chcecie bez sensu wydać kilka stów za źle wykonaną robotę to wybierzcie się do katowickiego feuvertu


  Marka/model samochodu:
  octavia

 • AUTOR: DATA: 2016-08-18 15:18
  10.00% (1/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zleciłem wymianę oleju wraz z filtrem - standardowe zadanie serwisowe. Zaraz po przekręceniu stacyjki, włączyła się żółta kontrolka silnika, dlatego nawet nie zdążyłem odjechać z warsztatu i wróciłem do kasy zwrócić na to uwagę. Panowie bez problemu podpięli komputer i okazało się, że dla ułatwienia dojścia do silnika coś odpięli, co komputer od razu wychwycił jako błąd - wyzerowano błędy, kontrolka zniknęła, odjechałem.
  Następnego dnia kontrolka włączyła się ponownie, uznałem że przyczyna może być taka sama (dopuszczałem, że może to też być inna usterka która zbiegiem okoliczności wyszła w podobnym czasie), stąd zadzwoniłem do Feau-Vert i umówiłem wizytę dla weryfikacji. Na miejscu obsługiwał mnie już inny sprzedawca, wmawiając że w aucie świeci się kontrolka silnika, nie kontrolka oleju - sprwadzenie błędu wiąże się z opłatą 93 pln. Na moją odpowiedź, że podobna sytuacja miała miejsce przy wymianie oleju, odpowiedział mi że to niemożliwe bo to kontrolka silnika, nie oleju (!). Na przypomnienie historii sprzed 3 dni, podtrzymywał, że to niemożliwe i że sprawdzenie komputerem wynosi 93pln.
  Przytoczywszy powyższą historię, stanowczo odradzam korzystanie z Feu Vert, jest to mechanicza korporacja, gdzie jeżeli czegoś nie udokumentujecie na papierze (w moim wypadku wspomnianej kontrolki silnika, przy wymianie oleju), jesteście przegrani gdy coś się zepsuje w krótkim czasie, powiązane z wcześniejszą naprawą. Nie pierwszy raz zdarzyło mi się aktywowanie którejś z kontrolek po wizycie u mechanika, pierwszy raz spotkałem się jednak z takim brakiem profesjonalizmu i impertynencją sprzedawcy.


  Marka/model samochodu:
  Mazd 3

 • AUTOR: DATA: 2016-07-28 19:16
  11.11% (1/9) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jeden z najgorszych serwisów w jakich byłem. Fatalne podejście do klienta, wysokie ceny za usługi oraz części (30-40% drożej niż w innych sklepach) i strasznie długie oczekiwanie na naprawę mimo, że mechanicy krążyli wokół warsztatu nie wykonując żadnej pracy.
  Jakość usługi bardzo słaba, 3 mechaników nie potrafiło zdiagnozować prostej usterki, w sumie nic nie naprawili, a za usługę skasowali konkretny pieniądz.
  Oczywiście zaproponowali wymianę kilku elementów za kilkaset zł... inny mechanik naprawił mi auto w 20 minut, co kosztowało mnie 40 zł!


 • AUTOR: DATA: 2015-11-19 20:26
  0.00% (0/9) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  BARDZO NIE POLECAM
  Wymianę dwóch tylnych żarówek mijania w Citroenie C4 wycenili na 40 zł za sztukę!
  10 minut pracy mechanika i 80zł + cena żarówek !!!! Wystarczyło 1 śrubkę odkręcić.
  Łaskawie mi obniżyli cenę samej wymiany do 60 zł.


  Marka/model samochodu:
  Citroen C4

 • AUTOR: DATA: 2015-10-17 15:40
  9.09% (1/11) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Miałam wątpliwą przyjemność z korzystania z usług Feuvert Katowice .Wg mojej opinii to pseudo serwis.
  Bylejakość i nierzetelność to domena tego warsztatu.
  Samochód trafił do nich na lawecie ze wstępną diagnozą ,,brak ładowania akumulatora".Osoba przyjmująca samochód ze wstępnej diagnozy zrozumiała chyba, tylko słowo ,,akumulator".
  W dniu następnym odebrałam samochód ,,naprawiony"! czyli z nowym akumulatorem oraz z informacją,że samochód jest w pełni sprawny.Tym ,,w pełni sprawnym samochodem" wybrałam się w podróż.
  EFEKT! kolejna laweta i kolejny transport do warsztatu Feuvert - brak ładowania.
  Nowy akumulator kompletnie rozładowany z powodu j.w.
  Naprawa alternatora , kolejne koszty ,diagnostyka( niestety sprzęt tego super serwisu nie był w stanie odczytać, a tym bardziej skasować błędu).
  Wyjazd ,,naprawionym " samochodem i kolejne rozczarowanie ( po przejechanych 30 km).
  Samochód szarpie, ma trudności z odpalaniem, obroty szaleją .
  Kolejny powrót na Alpejską 2 i kolejna diagnoza,, wypadanie zapłonu na 4 cylindrze" .
  Powód wypadania zapłonu :jednoczesne podawanie benzyny i lpg na cylinder
  Przyczyna: odwrotne podłączenie przewodu sterowania lpg na 4 cylindrze, który ,,przez przypadek" urwał się podczas demontażu kolektora ssącego.
  Panowie ,,mechanicy" nie potrafili znaleźć usterki ,do której się przyczynili.
  Wyjazd z Feuverta i wizyta w serwisie lpg.Doprowadzono tam instalację do stanu pierwotnego (czytaj: sprawnego)- portfel chudszy .
  W wyniku działań warsztatu Feuvert Katowice ul.Alpejska 2 czekają mnie kolejne koszty- uszkodzony katalizator w wyniku przedostawania się niespalonego paliwa z 4 go cylindra.
  Moja diagnoza całej sytuacji - chyba skieruję sprawę do rzeczoznawcy a następnie do sądu.
  Zaznaczyć chcę, że całej sytuacji towarzyszyła niesympatyczna atmosfera i arogancja.
  Bałagan w dokumentach i brak fachowości .
  ODRADZAM jakiekolwiek naprawy w tym warsztacie .
  Marka/model samochodu:
  Honda CRV

 • AUTOR: DATA: 2015-10-09 09:13
  10.00% (1/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Witam wszystkich wybierających się do tego warsztatu. Z całego serca odradzam wizytę w tym miejscu. Miałem wątpliwą przyjemność trafić do feuvert w katowicach w pobliżu ch trzy stawy. Stało się to z konieczności, ponieważ w trakcie podróży, z okolicy przednich kół zaczeły dobiegać dziwne dzwięki (czyt. stukanie). Samodzielnie nie udało mi się zlokalizować źrodła problemu, a ponieważ była niedziela i kilkaset kilometrów drogi do domu postanowiłem sprawdzić gdzie leży problem. W biurze Pan przyjął ode mnie dowód i kluczyki w celu sprawdzenia auta. Po niespełna pół godziny zadzwonił tel i usłyszałem, że auto jest gotowe. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nie muszę płacić za diagnostykę, co tłumaczyłoby fakt, że samochód stał na parkingu w tym samym miejscu gdzie go zostawiłem. Usłyszałem jedynie, że z autem jest wszystko w porządku. W trakcie dalszej podróży okazało się, że owe stukanie nie ustąpiło. Nie muszę chyba żadnemu kierowcy tłumaczyć jak przebiegała dalsza podróż...
  Kiedy oddałem auto do warsztatu w moim mieście okazało się, że odkleiły się okładziny klocków hamulcowych po jednej stronie (klocki niedawno wymieniane i niby markowe). stwierdzenie tego faktu na podnośniku przez dobrego mechanika nie powinno chyba nastręczać aż tyle problemów! Domyślam się też, że brak opłaty za sprawdzenie wynikał z niechęci brania odpowiedzialności w razie ewentualnego wypadku. "Olewczy" sposób podejścia do klienta, niesamowita arogancja i brak profesjonalizmu to jedne z niewielu negatywnych przymiotów osób pracujących w tym miejscu. Jeśli komuś się nie chce pracować to powinien stać pod sklepem tam gdzie jego miejsce.
  Trzymajcie się z daleka, Ci ludzie są po prostu NIEBEZPIECZNI!!!


 • AUTOR: DATA: 2015-02-04 21:06
  10.00% (1/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam !
  Zgłosiłam się z błachą sprawą - naprawa radia samochodowego.
  Panowie przyjęli zgłoszenie, mieli sprawdzić przyczynę i poinformować mnie telefonicznie o koszcie naprawy, abym mogła podjąć decyzję czy warto naprawiać sprzęt. Zadzwonili już po fakcie, tj kiedy naprawili radio, koszt usługi 150pln, przyczyna odłączony kabelek (dodam, że to sprzęt 3-letni i taniej wyszedłby mi zakup nowego radia). Jak tylko oznajmiłam, że takiej ceny nie zapłacę (zwłaszcza że nie była ze mną konsultowana), Pan "łaskawie" zaproponował połowe ceny. Coż za wspaniałomyślność .... naprawiono mi radio "po kosztach" :P

  Znamy powszechny stereotyp, że kobiety nie znają się na samochodach... ale są pewne granice!!!


 • AUTOR: DATA: 2014-09-15 15:58
  90.91% (10/11) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Ceny może nie są najniższe, ale za to obsługa miła, szybka i profesjonalna. Ponad to jedyny serwis gdzie rzetelnie mechanicy wykonują swoją pracę i znają się na tym co robią! Chyba lepiej zapłacić 10 zł więcej i mieć pewność że wszystko jest dobrze zrobione niż robić u znajomych znajomego w garażu na lewo i zdziwić się, że jest spartaczone? Polecam! :)


  Marka/model samochodu:
  WV GOLF

 • AUTOR: DATA: 2014-05-07 18:54
  88.89% (16/18) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Odwiedziłam już ich 2 razy na razie. Z przyjemnością tam wrócę. Wymieniałam olej, a za drugim razem zmeniałam opony. Zawsze miła obsługa i szybka realizacja.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 206

 • AUTOR: DATA: 2013-07-03 11:20
  21.05% (4/19) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Do warsztatu trafiłam raz i nie wybieram się ponownie.

  Pojechałam tam wykonać zbieżność. Po pół godziny Panowie stwierdzili, że nie zrobią, bo samochód nadaje się do kapitalnego remontu - na moje pytanie co konkretnie jest do naprawy, wymienili części, które dopiero co na świeżo wymieniałam! Nie wiem czy się nie znali czy chcieli mnie naciągnąć na ponowną wymianę nowych części, ale ja zweryfikowałam ich uwagi na stacji diagnostycznej i oczywiście nie mieli racji. A zbieżność zrobiłam gdzie indziej i bez problemu.

  Omijam szerokim łukiem i innym też radzę.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 206

 • AUTOR: DATA: 2013-06-05 05:56
  14.29% (3/21) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Ceny z kosmosu a jakość wykonania usługi żenująca...omijajcie szerokim łukiem.


  Marka/model samochodu:
  Chevrolet

 • AUTOR: DATA: 2013-05-29 11:14
  15.79% (3/19) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  chcieli mi wał wymieniac w silniku...naciagaja:) zmieniłem warsztat i już nie wiem co to drogie naprawy i co miesiąc niby cos się zjebało w moim aucie:)ponad 1,5 roku panow nie odwiedzam i tylko normalne wymiany mam oleju...filtrow itp. jak możecie to nigdy nawet tam nic nie kupujcie...a tym bardziej nie naprawiajcie...lepiej w garażu cos zrobić:)szkoda ze nie ma minusowych gwiazdek!!!!!!!!!!ponieważ oni zasługują na takie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Wady:
  chcieli mi wał wymieniac w silniku...naciagaja:) zmieniłem warsztat i już nie wiem co to drogie naprawy i co miesiąc niby cos się zjebało w moim aucie:)ponad 1,5 roku panow nie odwiedzam i tylko normalne wymiany mam oleju...filtrow itp. jak możecie to nigdy nawet tam nic nie kupujcie...a tym bardziej nie naprawiajcie...lepiej w garażu cos zrobić:)


  Marka/model samochodu:
  ibiza

 • AUTOR: DATA: 2013-05-03 00:50
  17.65% (3/17) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Feu Vert w Katowicach to porażka.
  Wymieniałem olej w pakiecie z przeglądem rozszerzonym.Trwał może 30 min.Ale jak ktoś spojrzy na listę czynności jaką muszą wykonać to jest to niemożliwe.Mam fiata punto i czasami zaczyna wyłączać się wspomaganie kierownicy a po zrobieniu diagnostyki komputerowej panowie stwierdzili że usterek nie ma.Jak im powiedziałem o tym to tylko głupią minę zrobili ,nie posmarowali klem akumulatora itd.
  Idą na ilość a nie na jakość.A te pakiety to żenada , to tylko chwyt reklamowy.
  Już tam więcej nie pojadę!
  Mają ludzi za durni.


  Marka/model samochodu:
  fiat

 • AUTOR: DATA: 2013-02-14 20:30
  18.75% (3/16) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  W grudniu miałem problem z autem,nie chciało mi odpalić.Pojechałam do Feuvert
  Powiedzieli że są do wymiany kable wysokiego napięcia ,czujnik hala ,kopułka,palec, świece.Wymiana oczywiście koszt 1030zł do seata toledo 1,6 ,rocznik 1998.Na początku zamówili kable do seata toledo 2 (4szt) za piąty musiałem dopłacic po czym po około 2 tygodniach działo się zupełnie to samo co wczesniej .trzy razy jeździłem za każdym razem zwalali na kable (1 raz nawet zaizolowali nawet kabel wysokiego napięcia).Po czym za trzecim razem zamówili kable pasujace do mojego auta i kazali płacicc 270zł,bo inaczej wyjmą kable oczywiscie nie zgodziłem się na to izadzwoniłem do ochrony konsumenta i wyszło na jaw że robią to bez prawnie bo częsci które oni zamawiaja są ważne do pół roku i to ich sprawa.
  Kierownik kompletnie nie zna się na przepisach.
  KIerownik powiedział:'Albo zapłaci albo wyjąc kable"


  Zalety:
  brak


  Wady:
  Najgorszy warsztat jaki w życiu spotkałem nie polecam nikomu


  Marka/model samochodu:
  seat toledo

 • AUTOR: DATA: 2012-06-15 09:38
  20.00% (3/15) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  w tym tyg chciałem wymienić klocki w signumie z tyłu, jak powszechnie wiadomo pasują tam 2 rodzaje klocków, niestety zjawił się dupny znawca feuvert przy mojej wymianie bo klocki które miałem wg niego nie były z tego auta, a nie przewidział tego że zacisk był spuchnięty i klocki wystarczyło doszlifować, i zabronił wymiany - stracony czas i pieniądze które oczywiście policzyli za nie zrobienie niczego poza wydaną opinią - radze sie douczyć - pojechałem do konkurencji i nie widzieli problemów


  Wady:
  wymądrzający się znawcy nie mający pojęcia o bożym świecie


 • AUTOR: DATA: 2012-04-18 17:39
  7.69% (1/13) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  szosty raz wymieniam tutaj opony-nie wiem czy cos sie zmieniło,bo zawsze było ok.ale tym razem to przegiecie:mimo umowionej tydzien wczesniej wizyty wymiana trwała trzy godziny!!!oczywiscie winnego brak,zadnego przepraszam,generalnie tak to trwa-lepiej wydac pieniadze-z pewnoscia mniejsze,w pierwszym lepszym serwisie przy drodze niz u tych udzielnych panow


 • AUTOR: DATA: 2012-03-22 11:09
  8.33% (1/12) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  No panowie naprawili ale jak się okazało jednak nie. Nie umieli wykasować błędu z komputera, który świadczył o tym że nie naprawili. Wymieniłam cześć gdzie indziej, komputer wystarczyło zresetować i wszystko pięknie działa a Panowie mówili że się nie da.


  Zalety:
  ładnie tam, sprzet jest.


  Wady:
  Taka bezradność i wciskanie różnych dziwnych tłumaczeń u panów a wystarczy powiedzieć że się nie umie, nie wie bo to mogę zrozumieć.


 • AUTOR: DATA: 2012-03-09 11:54
  18.18% (2/11) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Po wymianie oleju w tej firmie na drugi dzień samochód wogóle już nie ruszył. Okazało się że filtr powietrza (tak banalna sprawa) został założony źle co doprowadziło do zapowietrzenia całego układu. Reklamacja nie została uwzględniona, bo przeciez pracownicy Feu verta w gadce są najlepsi i tylko w tym. NIE POLECAM - no chyba że lubicie naprawiać samochód po wymianie oleju a to naprawde nie są małe koszty.


  Zalety:
  Nie stwierdzono


  Wady:
  brak kompetencji pracowników, zbywanie klientów


 • AUTOR: DATA: 2011-05-07 15:09
  20.00% (2/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  NIE POLECAM !!!
  Kiedyś podjechałem do feuvertu aby wymienili piastę z łożyskiem - w astrze 2.
  Zrobili to w taki sposób, że usługa przypominała ROBOTĘ kowala.
  Wszystko się powinno elegancko wsunąć w swoje miejsce - nie chciało się wsunąć dobili młotem.
  Prawdziwy profesjonalizm !
  Następnym razem podjechałem na wymianę oleju w VITO.
  Po wymianie pozostawili silnik pozalewany olejem.
  **treść usunięta przez moderatora**


  Zalety:
  BRAK


  Wady:
  BRAK KOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW


 • AUTOR: DATA: 2011-03-29 09:47
  28.57% (2/7) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  zimą padł akumulator. po doładowaniu w domu auto odpaliło i skoczyłam do Feu Vert, żeby sprawdzili, czy jeszcze trochę podziała, czy też trzeba wymienić na nowy. diagnoza - oczywiście, konieczny jest nowy akumulator. oczekiwanie na wykonanie prostej czynności zdecydowanie zbyt długie. po fakcie okazało się, że panowie "mechanicy" zamontowali dosłownie za duży akumulator i maska z jednej strony się nie domykała. kiedy wróciłam z reklamacją, usłyszałam w pierwszym momencie, że tak już musi być. na szczęście nie odpuściłam i po żądaniu rozmowy z kierownikiem (czas oczekiwania - prawie godzina) sprawa została załatwiona, a ja otrzymałam zwrot różnicy (mniejszy akumulator był tańszy).


 • AUTOR: DATA: 2010-12-25 22:22
  20.00% (1/5) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Ja naprawialem u nich opone i niestety jestem nie zadowolony bo po 1 dzien po naprawie powietrze dalej uchodzilo :( wiec nie polecam


  Zalety:
  Warsztat czysty ale co z tego jak nie umia kleic gumy


 • AUTOR: DATA: 2010-11-05 22:37
  28.57% (2/7) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Po wymianie oleju nie zakręcili dobrze korka. W efekcie cały silnik upaćkał się olejem.
  Nie polecam! Silnik do mycia.


 • AUTOR: DATA: 2010-08-02 17:14
  66.67% (2/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Naprawy na szczęście nie robiłem.Ale już sam kontakt z gościem przyjmującym zlecenie to porażka mam passata i serwis jest w longlifie, afacet nie wie o co chodzi.Szczycą się nawet w gazetce ,że robią diagnostykę komputerową,a okazuje się że gość nie wie czy będą w stanie usunąć mi serwis z wyświetlacza i ustawić dalej na longa.Umówiłem się przez telefon i do piero po przjeżdzie latali po warsztacie cz są w stanie mnie obsłużyć-przyjechałem na darmo.To jest serwis gdzie możesz przyjechać ale jakimś starym CC i zależy ci na tanich częściach i nie wymaga fachowości.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!


 • AUTOR: DATA: 2010-07-25 18:57
  100.00% (8/8) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Szybko naprawili moje auto ( wymiana uszkodzonej piasty ) Jest ok.


  Zalety:
  Profesjonalna obsługa, szybka naprawa


  Wady:
  Brak


 • AUTOR: DATA: 2009-10-16 12:25
  22.22% (2/9) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawa ; wymiana uszkodzonej półosi to klęska ; podziękowałem jak okazało się że zawyżają cenę żebym w końcu podziękował.


  Zalety:
  Ma wszystko ale ogólnie zamienniki najniższej klasy. Mechanicy wszystko potrafią naprawić i pięknie o tym mówią.


  Wady:
  Sprzedają dziadostwo, mechanicy po 18 lat naprawią wszystko jeśli to tylko przykręcenie śrubki. Odradzam.


 • AUTOR: DATA: 2009-08-11 09:56
  80.00% (8/10) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  Prosimy o bezstronność w komentarzach a "zaprzyjaźnionych" z warsztatem o nie pisanie komentarzy.
  Czasem 2 różne nickname'y, 2 niby różne komentarze...
  ale sens ten sam, słowa te same (każdy z nas pisze i wyraża się charakterystycznie), ergo? jeden "użytkownik" :]
  Pozdrawiam
  P.S. Dajcie się ludziom uczciwie wypowiedzieć


  Zalety:
  - Kompleksony magazyn - mają wszystko
  - Szybka obsługa
  - Kultura pracy - po naprawie wszystko cacy i czyściutkie


  Wady:
  - Ceny
  - Ceny!
  - Ceny!!
  - Ceny!!!
  - Ceny!!!! Za wymianę oleju i filtrów ponad 400 zł - troszkę dużo jak na auto średniej klasy i tanimi częściami
  - Pani czasem zapomina, że klient czeka na auto...


 • AUTOR: DATA: 2009-06-02 08:59
  23.08% (3/13) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Montaż radia (oryginał) w peugeocie to zupełna pomyłka . Na początku 100% obietnic i półgodziny i gotowe na koniec opowieści o uszkodzeniu radia oraz instalacji o kosmicznych kosztach montażu. Żenada.


  Zalety:
  Proste prace serwisowe za duże pieniądze to natychmiast !!! Sprawdzenie oleju w silniku za 50 zł albo napompowanie opon za 50 zł natychmiast.


  Wady:
  Jak coś konkretnego to się okazuje że młoda załoga warsztatu będzie się uczyć za wasze pieniądze.


 • AUTOR: DATA: 2009-04-01 10:34
  71.43% (10/14) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Polecam W calosci z Calosc!!!!


  Zalety:
  Profesjonalizm od a do z
  Wyszkolona kadra pracownicza
  Idealna lokalizacja


  Wady:
  czasami ciezko z terminami


 • AUTOR: DATA: 2009-02-21 20:21
  69.23% (9/13) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Aso powinno pozazdroscic!!!


  Zalety:
  Mlodzi doswiadczeni pracownicy,


  Wady:
  Bywa ze nalezy sie umawiac na wizyteWYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY


Kup opony zimowe


Podobne warsztaty

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela "Serwis Diesel" Nowak Tomasz

  Sosnowiec   »   Objazd 5   »   Stary Sosnowiec

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela VEGMET AUTO-SERWIS

  Sosnowiec   »   ul. Kukułek 41   »   Zagórze

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela Auto Serwis Dream Car Profesjonalne Naprawy

  Sosnowiec   »   Partyzantów 11 C   »   Sosnowiec

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela Środula Auto Kompleks s.c.

  Sosnowiec   »   ul. Północna 51

  OPINIE: 30+ ******

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela Delta Diag Engineering

  Sosnowiec   »   Łabędzia 30   »   Elektronika samochodowa

 • Mercedes Serwis Sosnowiec

  Sosnowiec   »   Księdza Popiełuszki 30A   »   Zagórze

  OPINIE: 26 ******

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela AUTO-TEST Ruchniak

  Sosnowiec   »   Ul. Beskidzka 22

 • Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Podwozi Rafał Kwiecień

  Sosnowiec   »   Hubala Dobrzańskiego 150   »   Klimontów

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz