POWRÓT

"Piobocar" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC Jacoń Piotr i Jacoń Bożena

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2017-03-08 10:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Korzystam z tego zakładu od kilku lat, założyłem tam 2 instalacje LPG, jeszcze się nie zdarzyło, żeby cokolwiek było nie tak jak trzeba.
  Koszty w normie.


  Marka/model samochodu:
  Mazda Premacy

 • AUTOR: DATA: 2015-05-14 11:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  nie wiem czemu taka negatywna opina. Ja pojechałem raz z instalacją gazową która mi przertwała i auto gasło. Zostawiłem wóz na cały dzień - po pracy odebrałem. Pan Piotr stwierdził że jest już ok - i tak było. Kiedy zapytałem co było - odpowiedział że nic nie znaleźli. Przejrzeli tylko wszystko - pewnie coś nie łączyło a sprawdzając po prostu dokręcali wszystko na nowo. Od tamtej pory auto chodziło jak marzenie.
  Koszt tej "naprawy" - symbolicznie - 10 zl. A przecież mógł mnie człowiek okłamać i powiedzieć że przeczyścił instalację, wyregulował zawory, wyczyścili filtry i mógł powiedzieć 150 zł. Też bym się nie obraził.

  P.S - nie pytałem o paragon przy tej kwocie


  Marka/model samochodu:
  ford

 • AUTOR: DATA: 2014-10-19 22:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Bardzo niekorzystnie. Skorzystałem z usług tego zakładu ponieważ, właściciel posiada stację kontroli pojazdów, także ocena stanu technicznego pojazdu powinna być bardzo rzetelna.
  Pojazd został skontrolowany na stacji kontroli pojazdów, diagnosta który dokonywał kontroli był bardzo pretensjonalny i opryskliwy, ogólnie nie chciało mu się chyba pracować??? Wynik kontroli nie wykazał niesprawności??? PO MOJEJ PODPOWIEDZI, IŻ PODCZAS JAZDY SŁYCHAĆ STUKANIA W PRZEDNIE CZĘŚCI POJAZDU pan diagnosta podniósł jeszcze raz auto do góry i okazało się, iż ponoć pukają tuleje zawieszenia. Zapisałem się na naprawę. Gdy odbierałem auto uzgodniona cena wymiany tulei wzrosła o 90 zł? za wykonaną usługę poprosiłem paragon ....oświadczono mi, że jeśli chcę paragon to doliczony zostanie jeszcze Vat ?. Pani która wydawała mi auto była bardzo zdziwiona że w ogóle chcę paragon?? Po wyjeździe autem z zakładu okazało się, że pukania nie ustały wróciłem do zakładu i przedstawiałem sytuację, Pan po raz trzeci podniósł auto na podnośniku nie stwierdził żadnych usterek. Podjechałem do mechanika który znajduje się na tej samej ulicy i przedstawiłem problem. Tam wymieniono łączniki drążka stabilizującego i pukania ustały.


  Marka/model samochodu:
  Opel

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2799

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.