Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. - Blacharka, Mechanika

Gutkowo 87, Gutkowo, 11-041 Olsztyn

****** 4.4 (11 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Gutkowo 87, Gutkowo, 11-041, Olsztyn

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 09:00 do 14:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C.

Oferujemy:

- Naprawy powypadkowe pojazdów Olsztyn - Gutkowo, woj. warmińsko-mazurskie - Naprawy blacharsko lakiernicze pojazdów wszystkich marek - Likwidacja szkód komunikacyjnych - Rozliczenia bezgotówkowe szkód - Samochód zastępczy na czas naprawy - Holowanie - Rozliczenia z polis AC i OC

Wykonujemy wszelkie naprawy z zakresu blacharstwa, lakiernictwa, mechaniki, elektromechaniki i diagnostyki samochodowej. Oferujemy pełen zakres usług, związanych z obsługą i likwidacją szkód komunikacyjnych. Zapewniamy rozliczenia bezgotówkowe z polis OC, AC. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy. Wykonujemy i analizujemy kosztorysy naprawy w systemach Audatex i Eurotax. Świadczymy usługi sprawdzenia i wyceny pojazdu przed zakupem, a także po szkodach komunikacyjnych. Zajmujemy się skupowaniem uszkodzonych pojazdów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do napraw karoserii samochodowych, jak również do diagnostyki komputerowej pojazdów. Zapewniamy pełen serwis układów klimatyzacji. Obsługujemy firmy flotowe, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą pojazdów.

 

Zapraszamy

Więcej

Opinie (11)

Dodaj opinię
4.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 11 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Parę lat temu braci Poniewierka polecił mi kolega. I trzymam się tego warsztatu, już 3-ci samochód tam serwisuję. Nie zdarzyło się bym został źle obsłużony, naprawy były wykonane sprawnie i rzetelnie, a w ich trakcie, gdy zaszła taka potrzeba konsultowano ze mną telefonicznie dodatkowy zakres naprawy i ewentualną zmianę ceny. Nigdy nie zapłaciłem ponad to co słusznie należne, takie mam przeświadczenie. Warsztat jest na obrzeżach Olsztyna, a mimo wszystko klientów tam wielu, to świadczy o jakości usług. Zakład ten poleciłem kilku moim znajomym i z tego co wiem też konsekwentnie korzystają z usług panów Poniewierka.


  Chevrolet Orlando

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nigdy w życiu!!!!Doja doją doją pan [wymoderowano] myśli ze ludzie a szczególnie kobiety są głupie nie umieją liczyć i maja za dużo kasy,Nie szanuje stałych klientów.Przyszli klienci błagam was kłóćcie się o każda złotówkę u niego .Woda sodowa uderzyła do głowy i nie szanuje nas.Bedzie nas mniej będzie szanował.4 lata serwisuje auto i im dłużej tym więcej zdziera.Juz nie będę wchodziła w szczegóły naprawi weźmie 3500 zł i jeszcze tylko termostat przyjedzie pani pół godziny 200 zł.Siedzialam 4 godziny i wyszło 400 zł.Niechcacy przeczytał to ile zdarł ze mnie jego brat Andrzej to zzieleniał.4 lata serwisowania zostawiłam ponad 20 tys zł .Ile zniżek ma na częściach dzięki takim klientom jak ja.Zero szacunku tylko patrzy jak zedrzeć kasę a traktuje mnie hak idiotę .Ludzie dajcie dla pana Jacka zbiednieć zacznie szanować stałych klientów .No i na koniec szacun panie Jacku jest pan mistrzem zdzierania kasy .Uwaga auto zastępcze kosztuje u nich 40 zł plus VAT ale uwaga dla stałych klientów 100 plus VAT za dóbe .Wiecie ikei pana Jacka doba trwa ?kilka godzin jak wzięłam auto na niecała dobę czyli 24 godziny zapłaciłam 246 zł.Zbladlam i jeszcze dzwonię do jego brada tak 40 zł plus VAT ale pan Jacek mówi mi w oczy ze brat złe zrozumiał a dobrze zrozumiał tylko pan Jacek znalazł ofiarę wiedział ze mi auto potrzebne i na takim durniu jak ja zarobi.Zgodnie z naszym polskim powiedzeniem ,chciwy 2razy traci „ to mam szczera nadzieje ze pan Jacek straci o wiele więcej i niech zajrzy do Wikipedii co to jest doba a uczciwych ludzi niech zapyta co to jest zwykła ludzka przyzwoitość .Nie naprawiajcie u niego aut błagam!!!!!!!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Droga Pani, zidentyfikowaliśmy i rozpoznaliśmy szczegółowo sytuację. Pani opisała ją dość chaotycznie więc na początku pozwolę sobie usystematyzować fakty w prosty sposób, później odniosę się do Pani zastrzeżeń.
  Umówiła się Pani na wynajem Auta zastępczego, w trakcie rozmowy została Pani poinformowana o cenie usługi wynajmu.
  Zaproponowana dla Pani cena za 1/dobę najmu była promocyjna i dotyczyła klientów, którzy pozostawią swój pojazd w naszym serwisie celem wykonania naprawy blacharskiej, lakierniczej lub mechanicznej.
  Pojawiła się Pani na umówiony termin , auto zastępcze klasy C (Megane) było dla Pani przygotowane. Jednak okazało się, że o dziwo tym razem nie pozostawia Pani swojego pojazdu do naprawy, a jedynie chce Pani skorzystać z samej usługi najmu.
  Informuję, że nie mamy obecnie i nie mieliśmy w ostatnim czasie żadnej oferty promocyjnej na samą usługę najmu pojazdu. Promocje są tylko wtedy gdy pozostawia Pani swoje Auto u nas do naprawy.
  Pojazd klasy C (Megane) wynajęty dla Pani kosztuje wg cennika 140 pln + VAT ,nie dziwię się więc, że zaoferowana Pani cena cennikowa wydała się zbyt wysoka w porównaniu do ceny promocyjnej.
  Przypominam jednak, że ostatecznie jako właściciel serwisu mając na uwadze sytuację w której się znaleźliśmy zaproponowałem Pani duży rabat na najem.
  Po czym dobrowolnie zgodziła się Pani na zaproponowaną cenę i zgodziła się Pani wynająć przygotowany samochód.
  W nawiązaniu do liczenia dni najmu, pojazd odebrała Pani rano pierwszego dnia, a zdała po południu drugiego dnia, standardowo liczone są 2 doby najmu i nie ma tu rządnej pomyłki.
  Bardzo Panią przepraszam, że Pani nie zrozumiała całej sytuacji, dodatkowo dziwię się że nie skontaktowała się Pani najpierw z nami, aby wyrazić swoje niezadowolenie.
  Wychodzi więc na to, że doszło do nieporozumienia, gdzie nie do końca zrozumiała Pani naszą politykę wynajmu pojazdów i nie doceniła Pani pomocy (rabat specjalny) jaką udzieliliśmy, aby pomóc.

  Jest Pani naszym stałym klientem od wielu lat i dziwi mnie Pani negatywny komentarz umieszczony w Internecie bez wcześniejszej konsultacji z nami. Nie rozumiem również dlaczego przedstawia się Pani w komentarzu nie swoim imieniem i podaje inną markę pojazdu niż Pani posiada.

  Na koniec mimo wszystko zapraszam Panią do korzystania z usług naszego serwisu. Równocześnie zapewniam Panią, że podjąłem odpowiedzenie czynności, aby procedury najmu, oraz promocje z tym związane były jeszcze bardziej czytelne i przyjazne.

  Po przemyśleniu sytuacji zachęcam Panią również do anulowania wystawionej nam negatywnej opini.

  Pozdrawiam serdecznie, właściciel zakładu Jacek Poniewierka

  Opel

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szczerze polecam Serwis Poniewierka. Fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm, kontakt w trakcie naprawy, cena usług mile zaskakuje, naprawa szybko i sprawnie. Widać, że Panowie znają się na swoim fachu. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu!!! Dla mnie najlepsze uslugi w Olsztynie.


  Kia Sportage

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat który w 100 % mogę polecić z czystym sumieniem.Fachowa,rzetelna i kulturalna obsługa klienta.Szeroki zakres usług.Widać, że pracują tam chłopaki z pasją.Naprawiałam tam blacharkę w BMW X3 po "spotkaniu "z sarną.Zderzak,reflektory i lewe nadkole do naprawy.Naprawa trochę trwała,ale efekt był IMPONUJĄCY.Informowano mnie o kolejnych etapach naprawy i dodatkowo w ramach ubezpieczenia otrzymałam od serwisu, samochód zastępczy -zwinną Toyotę Auris. Szczerze POLECAM -Serwis Poniewierka.


  BMW

 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Oddałem samochód marki chevrolet aveo do naprawy skrzyni biegów,naprawiono mi samochód bardzo szybko i już w trzecim dniu odebrałem,po naprawie przejechałem 2560 km i nie stwierdziłem żadnych usterek,skrzynia pracuje cicho i poprawnie.Koszt nie był wygórowany i jestem zadowolony z wykonanej usługi.
  Polecam ten zakład.


  chevrolet aveo

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony z usługi tego serwisu. Naprawiałem skrzynię biegów. Wszystko zgodnie z tym co się umówiłem. Żadnych niespodzianek i niedomówień. Na plus, że zadzwoniono do mnie kilka razy z informacją o tym na jakim etapie jest naprawa mojego pojazdu. Teraz skrzynia biegów pracuje poprawnie, cena nie była wygórowana.
  Czy polecił bym ten serwis ? Zdecydowania TAK. !


  Mazda 5

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Auto Serwis GUTKOWO PONIEWIERKA""
  Oddałem tam wyjętą z auta samą skrzynie biegów manualną i było mówione o naprawie w granicach 300-500zl ,przy odbiorze koszt naprawy 1łożyska i 3uszczelniaczy wyniósł 800zł i nawet nie zostałem wcześniej poinformowany iż koszt naprawy skrzyni przekroczy jej wartość dwukrotnie (w tej cenie mam dwie skrzynie na szrocie) pan poniewierka za robotę skrzyni życzy sobie 500zł.a na części wyda może ze 150zł albo i mniej,
  gdzie każdy normalny szanujący się mechanik bierze za wymianę łożyska w skrzyni i 3 uszczelniaczy max 300zl.
  Ludzie jeżeli macie za dużo pieniędzy i chcecie podwójnie zapłacić za NAPRAWĘ czyli tyle co w ASO albo i więcej to jedźcie do PONIEWIERKI. Moja noga i moich znajomych napewno u nich nie postanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Nissan

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wykonywałem w tym serwisie naprawę mojego Forda. Poleciała mi skrzynia biegów. Znajomy dał mi kontakt do nich i polecił żebym tam naprawił auto. Zadzwoniłem, umówiłem wizytę, pojechałem na spotkanie. Od razu w biurze serwisu odczułem, że Panowie się znają na rzeczy. Wypytali mnie dokładnie jakie są objawy nieprawidłowej pracy skrzyni i od razu otrzymałem wycenę. Liczyłem, że taka naprawa będzie bardzo droga, a tu miłe zaskoczenie cena przystępna i wiedza Pana serwisanta obszerna. Zdecydowałem się na zlecenie naprawy, po dwóch dniach odebrałem samochód po naprawie, wszystko działa, skrzynia biegów pracuje jak nowa. Dodatkowy plus dla serwisu za kontakt z informacją potwierdzającą, że naprawa jest w trakcie i że wszystko zgodnie z przewidywaniami serwisu i że cena nie wzrośnie i że termin będzie zgodzie z umową dotrzymany. Jeżeli masz zepsutą skrzynię biegów to polecam jej naprawę w tym serwisie.


  Ford Mondeo 2007

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W tym serwisie zawsze serwisuję auto i moja rodzina cała też tam jeździ. Warto, naprawdę warto skorzystać. Właściciele pilnują porządku, widać zaangażowanie i że im faktycznie na zadowoleniu klienta zależy. Polecam 100%.


  Toyota Yaris

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam każdemu ten serwis. Specjaliści przy likwidacji szkód. Naprawa na czas, jakość naprawy rzetelna i profesjonalna. Ja korzystałem z ich usług dwa razy najpierw z AC, po jakimś czasie z OC sprawcy. Potrafią doradzić, znają się na tym co robią. Polecam zdecydowanie.


  vw

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Złożyli mi astre po uderzeniu w drzewo. Części pytali czy z ASO czy zamienniki czy ze szrotu gdzie ze szrotu nawet sami przywożą. Malowanie idealne, złożenie też samochód jeździ po dziś dzień, a geometria wychodzi idealna.


  Opel Astra F

Nasze porady (6)

Peugeot 307 1,4hdi 2003rok
Witam. Mam pytanie odnośnie silnika 1,4 hdi w peugocie 307, w tej chwili przyśpiesza od 2100tyś obrotów. Czy jest możliwość wyregulowania zmienienia żeby sie odpychał od 1500 obrotów???
Passat b7 2.0 Tdi 2011
Witajcie. Mam pytanie od jakiegoś czasu gdzieś na wysokości tylnych kół wydobywa się dźwięk bez znaczenia czy stoję czy jadę. Jest to dzwiek ciągły powtarzający się co ok 1 sekundę CS CS CS CS. Co tam się znajduje co może dawać taki dźwięk. Proszę o pomoc. Passat b7 2011 2.0 Tdi
Mam auto na gwarancji.Kilka dni temu odebrałem je z serwisu.Wymianie uległa uszkodzona część sprzęgła.Ponieważ nie pozwoliłem wymieniać klocków hamulcowych w serwisie gdyż było bardzo drogo i postanowiłem je wymienić sam.Po zdjęciu kół zauważyłem strasznie zmasakrowane nakrętki od wahaczy.Wygląda tak jakby ktoś odkręcał z duża siłą kluczem o numer większym lub wyrobionym. Jak mam zareagować i czego mogę domagać się od serwisu oprócz wymiany nakrętek na nowe. Pozdrawiam Zbigniew ze Szczawna Zdroju
Hyundai getz 1.4 2006
Witam mam problem z odpaleniem samochodu raz pali odrazu bez problemu drugi raz kręcę dlugo i nic po kilku razach tak odpala bez problemu. Hyundai getz 1.4 benzyna

Podobne warsztaty

 • Electric-Service Olsztyn

  Ul.Polna 11,  Podgrodzie,  Olsztyn

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Electric Service Olsztyn Naprawa elektroniki twojego auta Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chip tuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą...

 • Skodar-Auto. Centrum obsługi pojazdów

  al.Piłsudskiego 75,  ,  Olsztyn

  ******   5.5  (29 opinii)

  Warsztat specjalizujący się w naprawie samochodów marki Skoda, VW, Seat, Audi, prowadzony przez wieloletnich pracowników autoryzowanych serwisów.

 • Bosch Service Mądry / pompy, wtryskiwacze, turbosprężarki

  ul. Sprzętowa 4,  ,  Olsztyn

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Specjalizacja naprawa silników diesela. Naprawą pomp wtryskowych, naprawą wtryskiwaczy Common Rail, diagnostyka komputerowa, remonty kapitalne silników, regeneracja turbosprężarek.

 • ASR - Auto Serwis Rozwadowski

  Lubelska 43i,  ,  Olsztyn

  ******   4.9  (17 opinii)

  Kompleksowa obsługa samochodów osobowych i dostawczych. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażony warsztat gwarantują szybkie i profesjonalne naprawy. Ogromny nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów, cały teren serwisu jest...

 • LOKA AUTO - Serwis i sprzedaż samochodów używanych

  Lubelska 32E,  ,  Olsztyn

  ******   5.7  (27 opinii)

    LOKA AUTO to marka działająca w branży motoryzacyjnej od 2008 roku. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą serwisową, transportem aut i pośrednictwem w zakupie wymarzonego samochodu na specjalne zamówienia naszych klientów.  ...

 • "GUMAR" Marian Lipka

  ul. Metalowa 6,  ,  Olsztyn

  ******   5.1  (26 opinii)

   

 • Auto Serwis Mariusz Połoczański

  ul. Armii Krajowej 2 warsztat nr 4,  Podgrodzie,  Olsztyn

  ******   5.8  (15 opinii)

   Godziny pracy: 8:00 - 16:00

 • RB AUTO

  kolobrzeska 50,  ,  olsztyn

  ******   5.5  (16 opinii)

   

 • Brre Autonaprawa

  Żelazna 2,  ,  Olsztyn

  ******   5.3  (9 opinii)

   

 • Gaz Centrum Olsztyn Fronczak

  Poranna 21,  ,  Olsztyn

  ******   4.9  (23 opinie)

   Montaż-Serwis instalacji autogaz . Montujem instalacje wiodących producentów instalacji agutogaz takich jak Prins BRC AC-Stag KME LOVATO. Współpracujemy z warsztatem autogaz w Niemczech w Koln region NRW.


Usługi wykonywane przez warsztat