POWRÓT

Serwis BMW BM Cars Mysłowice

POLECANE WARSZTATY

Auto - Tronic
******
opinie: 51

Chrzanowska 57c
Brzezinka, Mysłowice

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (10) Neutralne (1) Negatywne (7)

 • AUTOR: DATA: 2017-08-15 01:10

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymieniona pompa paliwa która padła po zakupie auta wraz z odmą, następna wymiana to tuleje + łącznik elastyczny wału. Kolejna wymiana to uszczelka filtra oleju. Panowie znający się na rzeczy, nie naciągają i wskazują co jest do naprawy w najbliższym czasie. Czas naprawy jest adekwatny do wykonywanej czynności. Pełen profesjonalizm z ustalniem wizyt, potwierdzenie oddania auta a na koniec paragon lub faktura a przede wszystkim gwarancja! Ceny mają bardzo dobre w stosunku cena=jakość. Szef bardzo sympatyczny człowiek którego pozdrawiam.
  Plusy:
  -Rzetelność i solidność
  -Czas naprawy
  -Profesjonalizm w którym wiesz, że auto oddajesz w dobre ręce.
  -Ceny
  -Dobre podejście do klienta

  Minusy:
  Narazie ich nie dostrzegłem i mam nadzieję, że tak zostanie

  Z Całego serca polecam i pozdrawiam BM Cars!


  Marka/model samochodu:
  BMW E46 2.0 143KM N42B20

 • AUTOR: DATA: 2017-03-19 12:43

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  NIE POLECAM !! [wymoderowano] Oddałem swoje E65 730d do regeneracji wtryskiwacza. Gdy rzekomo został zregenerowany pojeździłem 2 tygodnie i wypaliło dziurę w tłoku. W ramach reklamacji zawiozłem auto do nich z powrotem , niby na reklamacji ten wtryskiwacz zrobili ponownie. Po odebraniu auta zrobiłem remont silnika i moim wielkim błędem było to że nie sprawdziłem jak ta [wymoderowano] w ten wtryskiwacz w ramach reklamacji zregenerowała ponownie. Po remoncie wyjechałem w trasę Kraków Gliwice i na autostradzie auto po prostu padło , skończyło się na lawecie. Co się okazało - ten wtryskiwacz którym oni się zajmowali tak lał że tłok się rozwalił na pół , uderzył w zawory i poszedł wałek rozrządu - silnik do wymiany. Oddałem samochód żeby tylko zregenerowali głupi wtryskiwacz a doprowadzili auto 2 razy do remontu. NIE POLECAM UNIKAĆ JAK OGNIA !!!!


  Marka/model samochodu:
  BMW E65 730d

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy za wyrażenie opinii o naszym Serwisie. Ponieważ zależy nam na stałym podnoszeniu poziomu swoich usług istotne jest podanie w ocenie prawdziwych i rzetelnych informacji. Niestety Pańska ocena ich nie zawiera. Jeśli usługa regeneracji wtryskiwacza była zrobiona (jak Pan pisze dwukrotnie) co po co robił Pan we własnym zakresie remont silnika. Jeśli do awarii i uszkodzenia silnika doszło po własnym remoncie to dlaczego obwinia Pan za usterkę nasz Serwis ? Każda naprawa wykonana w naszym Serwisie objęta jest gwarancją. W przypadku reklamacji naprawy należy zgłosić się do nas a nie dokonywać we własnym zakresie kolejnych napraw obwiniając za wszystkie katastrofy Nasz Serwis.
  Zespół BM Cars

 • AUTOR: DATA: 2017-02-23 08:10

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam każdemu kto dba o swój samochód.Warsztat godny pochwały za kawał dobrej roboty ( nie wszyscy chcieli sie podjąć wymiany rozrządu w m62). Serwisuje unich samochód i dotej pory ani razu mnie nie zawiódł.


  Marka/model samochodu:
  Bmw e39 540

 • AUTOR: DATA: 2016-03-01 11:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  witam wszystkich użytkowników samochodów marki BMW
  jeździłem do warsztatu BM CARS w Mysłowicach od 2009 r ale co się tam stało od 2015r.
  zniechęciło mnie do dalszych odwiedzin tego warsztatu.podam przykłady usterka pierwsza
  grudzień 2015 ksenon światło skrętu zepsute ich diagnoza lampa do wymiany lup naprawa silniczka w lampie po sprawdzeniu w innym warsztacie lampa sprawna moduły skrętu sprawdzali dobre, nikt nie mógł znaleźć usterki pojechałem do czeladzi do pana Drozda OD razu naprawili przyczyna przetarty kabel na wionsce. przypadek drugi rozrusznik słabo kręcił kazali kopić nowy a właściwa usterka było kabel masy był przegniły który łączy silnik z ramom i trzecia usterka samochód po paru minutach gaśnie od nich diagnoza komputer silnika zepsuty zabrałem komputer i dałem do naprawy Panu Drozdowi naprawił komputer zamontowali i dalej to samo następnie laweta i do Pana DROZDA CZELADŹ TAM STWIERDZILI JEDEN WTRYSK DO WYMIANY I PO KŁOPOCIE unikać ten warsztat jak są problemy z elektronika zaoszczędzicie nerwów czasu i kasy ten warsztat powinien sie nazywać ROBIMY ALE NIE UMIEMY


  Marka/model samochodu:
  BMW X5 E70

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie Jendroszczyk.

  Szanujemy i cenimy każdą opinie na temat naszego serwisu pod warunkiem, że jest oparta na prawdziwych faktach. Pan niestety rozmija się z prawdą. To fakt że wśród bardzo wielu napraw Pańskiego pojazdu znalazły się również wymienione przez Pana 3 przypadki. W każdym przypadku po wykonaniu diagnozy proponujemy klientowi wariant zalecany przez BMW - zazwyczaj oparty na oryginalnych częściach i procedurach serwisowych i wariant tańszy oparty na częściach zamiennikowych i uproszczonych procedurach naprawczych które mocno obniżają cenę jednak są czasochłonne. To był Pański świadomy wybór, żeby obniżyć cenę naprawy zdecydował się Pan na naprawę sterownika silnika, poszukiwanie uszkodzeń w instalacji CAN reflektorów skrętnych. Nie namawialiśmy Pana nigdy do zakupu nowego rozrusznika lecz Pański został zregenerowany. To w naszym serwisie zdiagnozowaliśmy uszkodzenie przewodu masowego silnika i to My sami skierowaliśmy Pana do Serwisu Auto Elektronika Michał Dróżdż w celu naprawy sterownika silnika i wiązki CAN właśnie po to żeby obniżyć koszty naprawy - zgodnie z Pańskim życzeniem. Szkoda tylko że te wszystkie zabiegi odebrał Pan jako brak umiejętności naprawy a nie jako POMOC i naginanie procedur naprawczych do możliwości finansowych klient.
  Pomimo wszystko Zapraszamy do korzystania z usług Naszego Serwisu

 • AUTOR: DATA: 2016-02-12 17:05

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Samochód oddałem na naprawę układu zasilania paliwem.
  Po 2 tygodniach i wielu telefonach postanowiłem pojechać i sprawdzić co się dzieje.
  Okazało się że auto stoi przed warsztatem z wymontowanymi wtryskiwaczami, naprawa stała w miejscu...
  Zniecierpliwiony zawiozłem samochód do innego warsztatu w Krakowie.
  Okazało się, że firma BM Cars Sp. z o.o. zabrała się do naprawy w sposób karygodny.
  Wtryskiwacze zostały uszkodzone mechanicznie (prawdopodobnie były demontowane młotkiem), części typu śruby, nakrętki były rzucone na podszybie, a niektórych brakowało... Po wymontowaniu wtryskiwaczy auto zostało wystawione na zewnątrz a otwory w silniku niczym nie zabezpieczone. Efekt był taki że do komory spalania wlała się woda podczas opadów deszczu.
  W związku z tym jeden wielki NEGATYW! Nie polecam nikomu usług tego warsztatu!


  Marka/model samochodu:
  BMW 320D E46

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie,
  Pańska opinia na temat naszego serwisu jest bardzo przydatna dla poprawy jakości naszych usług. Jednak pisząc ją pod wpływem emocji mija się Pan z prawdą. Pański samochód przebywał w naszym serwisie 2 tygodnie (a nie 12) i tak długi czas jego naprawy był spowodowany brakiem Pańskiej decyzji na temat jej kontynuowania. Jeżeli eksploatuje się samochód z silnikiem Diesla na oleju opałowym lub innym "tanim" paliwie trzeba liczyć się z konsekwencjami wysokich kosztów naprawy. Pańskie próby samodzielnej naprawy w różnych "miejscach" są widoczne nie tylko na wtryskiwaczach w formie śladów po "młotku" i brakujących lub różnych śrub i nakrętek. Brak Pańskiej akceptacji kosztów naprawy, próba naprawy we własnym zakresie pompy wtryskowej i na końcu nagła decyzja o przerwaniu naprawy i zabraniu samochodu to efekt 2 tygodni postoju w naszym serwisie. Jak Pan doskonale wie samochód był zabezpieczony na czas postoju, a próba szukania "winnych" powinna być skierowana pod innym adresem.

 • AUTOR: DATA: 2015-11-07 09:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu poprzedni mechanik niedolał mi oleju w automacie po wymianie miski i szarpało biegami dobrze ze niezniszczyłem skrzyni trafiłem do tego serwisu po przeczytaniu opini z netu i niezawiodłem się polecam wszystkim właścicielom swoich Bawarek oprócz tego miałem do wymiany kolektor wydechowy kupiłem żeliwny i teraz mam spokój fachowa wymiana i akceptowalne ceny oprócz tego zostało sprawdzone całe auto wykryto luz na przednim wachaczu mam jeszcze kilka usterek drobnych i ja napewno innego warsztatu szukać niebędę Polecam tym którym zależy na profesjonalnej fachowej naprawie bo chłopaki znają sie na bazarach jak mało który warsztat Polecam raz jeszcze .


  Marka/model samochodu:
  Bmw E60 530d

 • AUTOR: DATA: 2014-11-21 20:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymiana rezystora nagrzewnicy w e46. Wszystkim polecam ten serwis, usterka została zdiagnozowana błyskawicznie i usunięta w to samo popołudnie za bardzo przyzwoite pieniądze


  Marka/model samochodu:
  BMW 318i

 • AUTOR: DATA: 2013-12-23 16:05

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem problem z modułem haka holowniczego - ciągle wyświetlał błąd .
  Okazało się że moduł został zalany wodą. Jako że nie używam haka zgłosiłem się do serwisu BMCARS w celu wykodowania zbędnego dla mnie modułu . Usługa została wykonana profesjonalnie , szybko i tanio .
  Zostałem miło przyjęty przez Szefa i jego pracowników.
  Pełen profesjonalizm ...POLECAM


  Marka/model samochodu:
  BMW 123d

 • AUTOR: DATA: 2013-10-14 17:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.
  Najważniejsze , że całą usługę wymiany sprzęgła z kołem dwumasowym wykonali w jeden dzień za przyzwoite pieniądze z pełną gwarancją na 12 miesięcy.


  Marka/model samochodu:
  BMW e90

 • AUTOR: DATA: 2013-09-19 18:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  pierwsze negatywne wrażenie zrobił na mnie właściciel, który jest niczym innym jak bajkopisarzem bez doświadczenia, nabijającym ludzi w butelkę. tylko dlatego że jestem kobietą próbował wmówić mi stek bzdur na temat stanu samochodu a konkretnie stwierdził że usterka silnika jaką posiada auto to wada produkcyjna i BMW powinno się za to wstydzić. Samochód stał w warsztacie kilka miesięcy po czym za kilka tygodni po odbiorze zepsuł się do tego stopnia że nie da się nim jeździć. oczywiście serwis nie czuje się winny, skasowali mnie ponad 5 tys a usterka jak była tak jest.jeżeli zależny komuś na naprawie samochodu niech omija z daleka ten serwis. ceny może i trochę niższe niż w autoryzowanym serwisie ale po prostu nie warto oszczędzać jeżeli wybiera się tez warsztat. samochód naprawił mi zwykły mechanik za dużo niższą cenę i stwierdził że ten, który to robił wcześniej to nic innego jak tylko konował samochodowy!! nie polecam, bardzo duży negatyw!


  Marka/model samochodu:
  bmw seria 1

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowna Pani Sosińska!!!
  Wybór warsztatu i prywatna opinia na temat jego pracowników to prawo każdego właściciela pojazdu, jednak mijanie się z prawdą a właściwie nazywając to co Pani opisała w swoim komentarzu - Kłamstwo - to już jest fakt ścigany przez Prawo.
  Dla przypomnienia, odebrała Pani samochód z naprawy nie skończonej - na własne życzenie z zastrzeżeniem że dalsza jego eksploatacja grozi uszkodzeniem silnika. Fakt postoju samochodu w naprawie przez 3 miesiące był spowodowany Pani życzeniem - naprawy głowicy we własnym zakresie (u znajomego w warsztacie) - która trwała 2,5 miesiąca. Na koniec kwota którą Pani zapłaciła to 2835zł brutto. Skąd więc te opisane ponad 5 tyś zł ??? za naprawę silnika !!!
  Proponuję na przyszłość uważniej dobierać słowa i zmyślone fakty bo nawet nie podpisane posty w Internecie też można wykorzystać jako dowód!!!
  Życzę powodzenia i Szerokiej Drogi.

 • AUTOR: DATA: 2013-06-27 18:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  bmw e90 320d
  wycena robocizny:
  1. wymiana dwumasu 500
  2.wymiana oleju w skrzyni manualne + uszczelniaczy 50
  i to tyle. taka kwota miałą się zamknąć

  paragon:
  1. wymiana dwumasu 550
  2. wymiana oleju w skrzyni 50 (no k.. skrzynia na ziemi, odkręcenie śrubki i zlanie LITRA oleju, wlanie drugą dziurka litra oleju - 50zł!!)
  3. wymiana uszczelniaczy 40zł
  4. 4 śrubki i 6 nakrętek 150zł (!!!!!!!!!!!!!!!)

  po prostu zostałem zerznięty


  Zalety:
  doświadczenie


  Wady:
  cennik,
  naciąganie


  Marka/model samochodu:
  bmw e90

 • AUTOR: DATA: 2013-01-21 13:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  - fachowość
  - duża wiedza na temat (BMW)
  - ceny jak najbardziej akceptowalne.

  Czytałem negatywne komentarze i muszę stwierdzić, że to sterta bzdur. Jak można porównywać ceny serwisu do cen z serwisów aukcyjnych? Druga sprawa nikt nikomu nie narzuca. Można przyjechać z własnymi częściami.

  Kolejny temat. Przedstawianie dodatkowych prac/wycen wykrytych podczas usuwania bieżących usterek. Jak dla mnie to jest ogromna zaleta. Na bieżąco wiem co się dzieje z autem i nic za to nie płace.

  Jak dla mnie wielki pozytyw. Wcześniej miałem audi a4 jeździłem po różnych mechanikach i do żadnego nie miałem zamiaru wracać. W przypadku BMCars jest zupełnie inaczej. Godny polecenia serwis.
  Miła obsługa. Wyjaśniają wszystkie nurtujące pytania.


  Zalety:
  - fachowość
  - duża wiedza na temat (BMW)
  - ceny jak najbardziej akceptowalne.

  Czytałem negatywne komentarze i muszę stwierdzić, że to sterta bzdur. Jak można porównywać ceny serwisu do cen z serwisów aukcyjnych? Druga sprawa nikt nikomu nie narzuca. Można przyjechać z własnymi częściami.

  Kolejny temat. Przedstawianie dodatkowych prac/wycen wykrytych podczas usuwania bieżących usterek. Jak dla mnie to jest ogromna zaleta. Na bieżąco wiem co się dzieje z autem i nic za to nie płace.

  Jak dla mnie wielki pozytyw. Wcześniej miałem audi a4 jeździłem po różnych mechanikach i do żadnego nie miałem zamiaru wracać. W przypadku BMCars jest zupełnie inaczej. Godny polecenia serwis.
  Miła obsługa. Wyjaśniają wszystkie nurtujące pytania.


  Wady:
  Daleko do domu:)
  Powinni otworzyć filie w Tarnowskich Górach


  Marka/model samochodu:
  BMW e91 320d

 • AUTOR: DATA: 2013-01-11 15:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  WIELKI NEGATYW!

  MOJE BMW STALO U PANA BODERY KILKANASCIE DNI. ODDALEM Z BLEDEM SILNIKA, STOSOWALEM SIE DO ICH WSZSTKICH ZALECEN WYMian NAPRAW, I INNYCH PIERDOL, NAWYMYSLAL 1000 ROZNYCH RZECZY, SKASOWAL MNIE 2000ZL I PRZEPROSIL ALE NIE MOGL POMOC. ODEBRALEM AUTO Z BLEDEM TAK JAK JE TAM ODDALEM, LZEJSZY O 2TYS ZL. PARTACZE POTRAFIACY WYMYSLAC MILION RZECZY RZEBY NABIC RACHUNEK. PO WIZYCIE W ASO OKAZALO SIE ZE TRZEBA TYLKO WYREGULOWAC ROZRZAD I AUTO SPRAWNE. NIE POLECAM TYCH JELENI Z MYSLOWIC!


  Zalety:
  ZAWSZE CHETNIE CIE PRZYJMA, BO JELENI JEZDZACYCH BMW KTORZY SIE JESZCZE NA NICH NIE POZNALI NA SLAKU JEST JUZ MALO


  Wady:
  WSZYSTKO OD A DO Z. MARNA KOPIA ASO BMW.


  Marka/model samochodu:
  BMW E60

 • AUTOR: DATA: 2012-08-28 22:19

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Świetny serwis z bardzo fachową obsługą i niskimi cenami. Do tego elastyczni w umawianiu terminów. Błyskawiczna i fachowa obsługa. Widać że fachowcy z dużą wiedzą, poza rutynową wymianą oleju i filtrów (mają fajną promocję na olej Castrola i filtr) sprawdzili mi cały samochód bezpłatnie. przy okazji znaleźli trochę usterek o których nikt mi wcześniej nie powiedział chociaż zwracałem uwagę u poprzedniego mechanika na odgłosy z zawieszenia i wycieki oleju.Szef sporządza od razu kosztorys z częściami oryginalnymi i zamiennikami.Ceny nieporównywalnie niższe od ASO a jakość i fachowość dużo lepsza Pełny profesjonalizm. Do Bawarii już nigdy nie pojade.Teraz mam już swój serwis BMW - BM Cars. Polecam


  Zalety:
  Szybkie terminy. Błyskawiczna obsługa. Umiarkowane ceny. Pyszna Kawa i ciekawa lektura w oczekiwaniu na zakończenie naprawy.


  Wady:
  Brak


  Marka/model samochodu:
  E60 535d

 • AUTOR: DATA: 2012-07-23 09:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  BMW E60 rocznik 2005

  Bylem na wymianie oleju silnikowego oraz wymianie filtrow.
  Pierwsze wrazenie - mily Pan prowadzacy rozmowe telefoniczna w rzeczywistosci po przyjezdzie na miejsce od razu da sie odczuc ze zanim zapyta o konkretny cel przyjazdu to od razu zapytanie w stylu : czy z autem sie cos jeszcze dzieje, czy cos jest do wymiany ... Druga sprawa jak ktos tu wczesniej pisal - ceny nie sa jakies umiarkowane. Wystarczy sprawdzic - olej Castrol proponowany u nich to koszt 50 zl za litr w rzeczywistosci lepiej przyjechac ze swoimi materialami. Na internecie ten sam olej to kosz okolo 24 zl za litr nie mowiac juz o filtrach. Te same filtry ktore proponuja w BM Cars ( zamienniki ) kosztuja tyle co ich oryginaly zakupione w sklepie internetowym. Reasumujac - jezeli ktos chce na sile do nich przyjechac to i owszem ale tylko z wlasnymi czesciami. Jedna rzecz ktora mnie zniechecila do nich - wykryli usterke ktora pozniej sprawdzalem w dwoch innych niezaleznych serwisach m. in. u dilera BMW i tam tej usterki sie nie doszukali wiec nie wiem czy Panowie z BM Cars akurat mieli te czesci na stanie i chcieli sie ich pozbyc lub tez ich kadra nie jest jeszcze wystarczajaco wykwalifikowana? Z czystym sumieniem natomiast moge polecic Pana Krystiana z Katowic z firmy Mobil Klimat. Fachowiec jakich malo odnosnie samochodow BMW zreszta co juz potwierdza swoimi pozytywnymi komentarzami na forum samochodowym BMW. Ja sie do BM Cars zrazilem . Mam nadzieje ze Pan przeprowadzajacy mila rozmowe telefoniczna ( szef ) "zgasi" ten swoj chytry usmiech dla pozostalych klientow i zacznie konkretnie pomagac tym ktorzy tego potrzebuja a nie tylko dbac o zawartosc swojego portfela bo rynek bardzo szybko w obecnym czasie zweryfikuje te bledy!


  Zalety:
  - ceny nizsze niz w autoryzowanym serwisie
  - maja czesto wolne terminy


  Wady:
  - probowali mnie naciagnac na nowe czesci
  - wysokie ceny czesci zamiennych ( lepiej zakupic przez sklepy internetowe )
  - przed wjazdem na warsztat wlasciciel juz pyta o ewentualne pozostale usterki celem zapelnienia portfela
  - jakos nie przypadl mi sam wlasciciel


 • AUTOR: DATA: 2012-04-11 22:54

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  BMW E91 2008r 177KM - wiosenny serwis + wymiana oleju silinikowego , plynu hamulcowego + filtrow itp...

  Realne ceny i calkiem mila obsluga biura.


  Zalety:
  Wszystko czego potrzebowalem bylo zrobione sprawnie na miejscu.

  Mila obsluga biura i realne informacje czy dana rzecz trzeba naprawiac teraz czy za N tys km (czytaj - bez prob naciagania na niepotrzebne koszty).

  Ogolnie wyjechalem zadowolony wiedzac ze moge spac spokojnie !


  Wady:
  Nie oferuja kawy/herbaty/wody podczas oczekiwania na naprawe/serwis ;-)

  Internetowy kalendarz / bookowanie wizyty chyba nie dziala bo nikt nie zadzwonil by potwierdzic wizyte.


 • AUTOR: DATA: 2012-01-24 21:58

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo mile zaskoczony wizytą w BM CARS profesjonalne podejście do sprawy,miła obsługa,szef serwisu kilkakrotnie informował mnie telefonicznie o przebiegu naprawy mojej E 60 530 d. Teraz skrzynia wreszcie zaczęła pracować jak należy,nie szarpie,biegi zmienia płynnie. Auto nie stało tydzień jak w innych warsztatach. Dziś wstawiłem ,jutro odebrałem.


  Zalety:
  czysto szybko i solidnie


  Wady:
  brak


 • AUTOR: DATA: 2011-12-17 08:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie potrafili naprawić prostej usterki,za to znaleźli inne i szybciutko zrobili kosztorys tych innych na kilka tysięcy złotych.Nienaprawioną usterkę usunąłem w innym warsztacie za 30 zł


  Zalety:
  nie zauważyłem żadnych


  Wady:
  jak przyjedziesz na drobną naprawę to zlewają,siedzisz i czekasz,a oni robią inne samochody mimo umówienia się wcześniej na konkretną godzinę.Aha,jak masz starą bmke nie dostaniesz kawy


DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

 Jesteśmy niezależnym serwisem BMW i Mini. Działamy w ramach sieci BM Cars (Mysłowice i Katowice. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. My Dbamy o Twoje BMW.

Podobne warsztaty


OBSŁUGIWANE MARKI
WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.