upgrade auto

Pasiczna 156, 79-068 Lwow

****** 0 (0 opinii)

upgrade auto

O warsztacie

Pasiczna 156, 79-068, Lwow

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Usuwanie filtrów cząstek stałych, zawory EGR, Adblue dodatki EOLIS, Additive, katalizatory, czujniki tlenu, zwiększenie mocy i momentu obrotowego. Sterowniki Bosch EDC15,EDC16,EDC17,Siemens,Marelli,Delco,Denso Nie sprzedajemy gotowych plików z Internetu, używamy gotowych i sprawdzonych rozwiązań dla osiągnięcia celów wyznaczonych przed nami klienci !!! Tylko sprawdzone rozwiązania!!! Posiadamy własny warsztat w Ukrainie,gdzie mamy mozliwosc sprawdzenia naszych napracowań!!! Korzystamy z SwifTecu (oficjalnie zarejestrowany użytkownik),ASC Professional (oficjalnie zarejestrowany użytkownik),WinOls,ECM Titanium. Wsparcie techniczne przez telefon,VIBER lub e-mail Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu 100% testowane rozwiązanie. W przypadku jakichkolwiek problemów, zawsze jesteśmy gotowi pomóc je rozwiązać !!! Zajmujemy się sprzedażą usługi wyłączenia filtrów cząstek stałych,zaworów EGR,dodatków AdBlue, Eolis, Additive,katalizatorów,Czujników tlenu,zwiększenia mocy i momentu obrotowego w pliku (wsadzie, firmware),który wyślesz do nas e-mejlem po dokonaniu płatności (jeśli pierwsze zamówienie)!!!

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Nasze porady (1)

Dacia Duster 1.5 dCi 2010
witam. Samochód miał problemy z odpaleniem i po oddaniu do warsztatu okazało się, że jeden wtrysk nie działa. Po wymianie problem wrócił i odpala za którymś razem. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat DPF, czerwony znak stop i silnik po chwili gaśnie.

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1457