POWRÓT

Inne polecane warsztaty

Auto Serwis WAGEN - naprawiamy jak...
******
opinie: 93

Wędkarska 6
Górna, Łódź

DAWO SERWIS SAMOCHODOWY PRZEMYSŁAW...
******
opinie: 69

PRASKA 5/7
GÓRNA, ŁÓDŹ

Warsztat V8
******
opinie: 60

Wólczańska 225
Górna, Łódź

Wszystkie Pozytywne (68) Neutralne (1) Negatywne (5)

 • AUTOR: DATA: 2018-03-16 07:14
  50.00% (2/4) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam. Wymieniałem olej i filtr. Przez telefon ustalilismy cene 260zl. Pzed samą usługą pan potwierdził cene. Po odebraniu auta dowiaduje sie że pan z obslugi sie pomylił i zle wyliczyl cene w efekcie zażyczyli sobie 318zl. [wymoderowano]. Omijać szerokim łukiem.


 • AUTOR: DATA: 2017-08-12 12:34
  50.00% (1/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  ZAUFANA OPINIA

  Negatywny

  zakład nie przeprowadził diagnostyki silnika ponieważ testery ,które zakład posiada nie łączyły się z komp. samochodu.Takie uzyskałem wyjaśnienie od pracownika zakładu.


  Marka/model samochodu:
  opel astra g 1.7 cdti 2005r

 • AUTOR: DATA: 2016-11-15 07:45
  100.00% (3/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Przykro mi, ale mam bardzo złe doświadczenie z tym serwisem. Nie będę opisywał w szczegółach bo szkoda czasu. Generalnie. Auto stało tydzień u nich.Podczas oddawania auta zgłoszone zostały dwie rzeczy: problem z immobilizerem i prośba o wymianę wycieraczek. Niestety nie wiem dlaczego, ale jakoś im to umknęło. Dopiero gdy zadzwoniłem po kilku dniach z pytaniem jaka diagnoza (sami nie dzwonią) to Pan powiedział, że wymienili akumulator i jest zdziwiony informacją, że chodziło o immobilizer. Mówię więc żeby zostawili jeszcze auto i to sprawdzili. Daje szansę a nie od razu mam pretensje. Stało kolejne dwa dni robocze . Natomiast same wycieraczki wymienili dopiero jak przyszedłem na umówiony termin odbioru w chwili gdy czekałem na wydanie auta. Wymiana samych wycieraczek zajęła im 50 min. Auto firmowe więc skoro mamy wymianę w cenie to czemu nie. Gdybym wiedział to bym sam sobie to zrobił w maks 10 min . Nie chcę wiedzie ile zajęłaby poważniejsza naprawa. Poza tym na koniec żadnego przepraszam od Pani w obsłudze. Jeszcze była obrażona, że miałem pretensje. Tak się nie traktuje Klientów. Naprawdę odradzam ten serwis. Tak się nie robi.


  Marka/model samochodu:
  Kia ceed

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowni Państwo,
  W dniu 07.11.2016 przyjęliśmy pojazd do serwisu. Samochód przyjechał na lawecie ponieważ miał problemy z uruchomieniem. Użytkownik zasugerował uszkodzenie immobilisera – migająca kontrolka podczas próby uruchomienia. W trakcie wykonywania diagnostyki elektronik wykonujący usługę stwierdził uszkodzenie akumulatora i wskazał to jako usterkę. Po wymianie akumulatora ponownie dokonano sprawdzenia pojazdu i potwierdzono trafność diagnozy. Po podpięciu do komputera sterownik nie wskazał żadnych usterek.
  Doradca serwisowy wykonał telefon do użytkownika pojazdu z informacją, że pojazd jest naprawiony i gotowy do wydania. Dodatkowo zasugerowaliśmy, że jeżeli Użytkownik ma życzenie, to możemy pozostawić pojazd do soboty 12.11 żeby uruchomić go w warunkach, w jakich powstała usterka – czyli po nocy na zimnym silniku, dostaliśmy zgodę. W sobotę rano 12.11 kilkukrotnie uruchamialiśmy pojazd i dodatkowo wykonaliśmy kolejne podłączenie pod komputer celem potwierdzenia trafności diagnozy. Diagnostyka nie wykazała żadnych usterek w silniku i immobiliserze.
  W kwestii wycieraczek – było to rozszerzenie usługi (otwarto kolejne zlecenie), gdyż na pierwszym zleceniu z podpisem Klienta nie było wzmianki o wycieraczkach. Usługa trwała 50 minut gdyż dodatkowo wymienione zostały przepalone żarówki.
  Podsumowując, stwierdzamy, że opinia Użytkownika w/w pojazdu jest mocno krzywdząca i przedstawiająca serwis w złym świetle. Kładziemy duży nacisk na jakość i terminowość napraw. Dodatkowo działamy zgodnie z procedurami Flotowymi, co ze względy na czas potrzebny do akceptacji poszczególnych zleceń wydłuża końcowy czas naprawy. Zgadzamy się, że nie jest to komfortowe dla użytkownika końcowego, jednak jest uzasadnione ekonomicznie dla właściciela pojazdu. W opisywanym przypadku staraliśmy się skrócić do minimum czas oczekiwania i np. wymianę żarówek dokonaliśmy bez akceptacji właściciela pojazdu, co mogło być związane z ryzykiem niezapłacenia z tą usługę.
  Pozostajemy z wyrazami szacunku
  Zespół ACS

 • AUTOR: DATA: 2016-04-25 19:03
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Absolutnie nie polecam.
  Auto zostawione tylko na diagnostykę spędziło w serwisie 8 (!) dni. Nie wyobrażam sobie ile w takim razie może trwać tam naprawa czegokolwiek.
  Niekompetencja pracowników i brak szacunku do klienta (trzeba wydzwaniać i dopytywać co się dzieje z autem + obietnice, że następnego dnia auto na pewno będzie do odbioru)
  Cena usługi (bardzo wysoka) zupełnie nieadekwatna do tego co otrzymałam w zamian.


  Marka/model samochodu:
  Nissan Micra

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowni Państwo,
  Bardzo dziękujemy za opinię o naszym serwisie, jest nam ona bardzo potrzebna do ciągłej pracy nad poprawą jakości usług serwisowych. Po szczegółowym przeanalizowaniu Państwa zlecenia wnioskujemy, że głównym czynnikiem przesunięcia czasowego była niedostępność części u producenta pojazdów. Niestety uszczelka nie występowała w zamiennikach. Odnosząc się do cen to: 100 zł netto za diagnostykę komputerową oraz 100 zł netto za montaż/demontaż uszczelki zaworowej są cenami bardzo konkurencyjnymi. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Szefem Serwisu Panem Przemysławem Kubczykiem: 723 732 219.
  Z wyrazami szacunku
  Zespół ACS Premium

 • AUTOR: DATA: 2015-10-10 12:25
  71.43% (5/7) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Witam,
  Chciałbym wszystkich ostrzec przed tym ‘serwisem samochodowym’. Byłem ich klientem 3 razy i za każdym razem naprawa dotyczyła tych samych objawów – spadające obroty. Po mimo trzech wizyt i wydanych prawie 1000 PLN oraz zapewnień serwisu że już wszystko jest naprawione – objawy po jakimś czasie powracały. Wymiany i naprawy podzespołów wskazanych przez ACS były zbędne i niepotrzebne. Już nigdy więcej nie oddam auta temu warsztatowi. Czas ‘pseudo napraw’ również jest denerwujący bo po odbiór czekałem od 3 do 6 dni roboczych.


  Marka/model samochodu:
  Fiat

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 22:00
Wtorek od 07:00 do 22:00
Środa od 07:00 do 22:00
Czwartek od 07:00 do 22:00
Piątek od 07:00 do 22:00
Sobota od 07:00 do 14:00

W ACS Premium oferujmy Państwu szeroki zakres usług serwisowych. Składają się na nie m.in.: naprawa samochodów, okresowe badania techniczne, lakiernictwo, blacharstwo i wulkanizacja. Specjalizujemy się w laserowej geometrii kół, diagnostyce komputerowej samochodu oraz wymianie szyb. Wykonujemy również skomplikowane naprawy elektroniki samochodowej oraz generalne remonty silników klasy Premium (Porsche, BMW, Mercedes). Większość naszych pracowników posiada wieloletni staż pracy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Naszą największą zaletą jest 14 stanowisk, długie godziny pracy od 7.00-22.00 oraz 10 nowych samochodów zastępczych. Zapraszamy

Na hasło Dobry Mechanik 5% rabatu.


Chcę otrzymywać informacje o promocjach specjalnych w tym warsztacie:


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Zamiennik

  Łódź   »   Srebrzyńska 6   »   Śródmieście

  OPINIE: 30+ ******

  Warsztat znajduje się na granicy trzech dzielnic: Polesie Bałuty Śródmieście. Wjazd przez parking marketu NETTO na przeciwko cmentarza na ul.Ogrodowej PROMOCJA PRZECHOWALNIA OPON 30zl SEZON !!!!!!!!!   Szanuj swój czas nie czekaj w...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Auto Serwis Krasiński

  Łódź   »   borowa 1a   »   teofilów

  OPINIE: 30+ ******

   Profesjonalny serwis samochodowy wykonujący kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Auto serwis Krasiński specjalizuje się głównie w samochodach marki Volvo i grupy Audi Volkswagen Skoda Seat w zakresie elektor-mechaniki,...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. GAL-ZEKO Serwis Skoda VW Seat Audi - Łódź

  Łódź   »   Polna 8   »   Bałuty

  OPINIE: 30+ ******

  Od ponad 20 lat specjalizujemy się w naprawie samochodów z grupy VAG: Skoda, VW, Seat, Audi. Dla Ciebie to gwarancja właściwie wykonanej usługi.

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. DAWO SERWIS SAMOCHODOWY PRZEMYSŁAW DZIEDZIC

  ŁÓDŹ   »   PRASKA 5/7   »   GÓRNA

  OPINIE: 30+ ******

 • AUTO MANUFAKTURA

  łódź   »   Siewna 15   »   Polesie Bałuty

  OPINIE: 30+ ******

  AUTO-MANUFAKTURA Specjalizuje się w obsłudze i naprawie aut w dwóch filiach w Łodzi.  Fillia I, 94-250 ul. Siewna 15 -  Grupa VW, Mercedes, BMW, Jaguar, Land Rover, Volvo Filia II, 94-029 ul. Wileńska 4/8 - Grupa aut japońskich min....

 • Auto Serwis WAGEN - naprawiamy jak dla siebie

  Łódź   »   Wędkarska 6   »   Górna

  OPINIE: 30+ ******

  Mieścimy się w Łodzi, przy ul. Wędkarskiej 6, w okolicach Ikei i Portu Łódź, naprzeciwko zajezdni Chocianowice. Specjalizujemy się w serwisie samochodów Volkswagen, Audi, Skoda, Seat i Opel, jednak wśród naszych klientów są również...

 • AMC AUTO_MOTO_CENTRUM

  ŁÓDŹ   »   ŁOZOWA 18   »   BAŁUTY

  OPINIE: 30+ ******

  AMC. MECHANIKA POJAZDOWA,DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, BLACHARSTWO - LAKIERNICTWO , SERWIS I REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK, WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, UBEZPIECZENIA, POLEROWANIE REFLEKTORÓW,

 • AUTOFABRIC

  ŁÓDŹ   »   UL. ALEKSANDROWSKA 177   »   BAŁUTY

  OPINIE: 30+ ******

   Jesteśmy nowoczesnym serwisem samochodowym w Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość.     Pracujemy od pon-pt w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty w godzinach...

 • Warsztat V8

  Łódź   »   Wólczańska 225   »   Górna

  OPINIE: 30+ ******

 • AUTO MIX Blacharstwo Lakiernictwo, Tłumiki, Wulkanizacja.

  łódź   »   Wacława 19 róg Tatrzańskiej   »   widzew, olechów , górna, dąbrowa

  OPINIE: 30+ ******

   FIRMA ŚWIADCZY USŁUGI Z ZAKRESU: BLACHARSTWA I  LAKIERNICTWA, NAPRAW POWYPADKOWYCH, NAPRAWA WYMIANA UKŁ. WYDECHOWYCH,TŁUMIKÓW, KATALIZATORÓW, KONSERWACJI PODWOZIA, WULKANIZACJI, WYMIANY I PRZCHOWALNI OPON, NAPRAWA UKŁ....


WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.