POWRÓT

Warsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto Firma Mechanika Pojazdowa Tomasz Szewerniak

POLECANE WARSZTATY

Euromaster S&L
******
opinie: 1

Hangarowa 13b
Legnica

Wszystkie Pozytywne (28) Neutralne (1) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2018-06-06 14:51

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-06-12 06:58

  Jeśli ktoś lubi jeździć do mechanika co 2 miesiące, to polecam serdecznie. Po każdej 'wizycie' u mechanika wracalem z czymś innym. Przy wymianie rozrządu i wymianie paska osprzętu machanik zapewniał mnie, że pompa woda jeszcze da rade i nie trzeba jej wymieniac. Minęły 4 miesiące i łożysko w pompie wody zatarło sie i stanęło, przy okazji niszcząc pasek osprzętu. Wymieniono napinacz paska, pompe wody i pasek, koszt robocizny to 400 zl, dodam że za wymiane rozrządu zapłaciłem 500. Nie chodzi o robocizne, bo wiem jakie są ceny, ale wymienić pompe przy okazji rozrządu wyszłoby o woele taniej. Sądzę, że wina za awarie pompy wody leży po stronie mechanika, jednakże ten stwierdził, że 'te modele tak mają'. 3-4 lata temu uważałem go za najlepszego mechanika w mieście, jednak czas robi swoje.


  Marka/model samochodu:
  Renault Megane Classic 1.9 dci

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Panie Szczepanie, niezmiernie przykro mi, że zmienił Pan zdanie na temat mojego warsztatu oraz kompetencji i wiedzy mojej, jak i moich pracowników, W przypadku naprawy Pana samochodu, nie uwzględnił Pan wielu czynników, Przy wymianie rozrządu pompa wody była w pełni sprawna, o czym Pana poinformowałem, nie mamy w zwyczaju wymieniać sprawnych elementów, chyba, że na specjalnie życzenie klienta, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. O ile sobie przypominam z Naszej rozmowy, nie był Pan na nie przygotowany. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej usługi, ale nie możemy dać gwarancji na wszystkie elementy w samochodzie, zwłaszcza gdy pojazd ma 17 lat, do tego dochodzą czynniki zewnętrzne, tak jak w Pana Renault. Były bardzo wysokie temperatury, a wszystko wskazuje na to, że pasek uszkodził kamień lub inny przedmiot, który spowodował rozszarpanie paska i wciągnął się pod pompę zatrzymując ją. Przyjąłem Pana poza kolejnością (choć termin oczekiwania, w tym czasie, to były 3 tygodnie). Zapłacił Pan 400 zł za naprawę, w tym: wyczyszczenie wszystkich kół, wymianę pompy, sprawdzenie osiowości, powtórne rozebranie i ponowny montaż rozrządu, sprawdzenie całości oraz mycie. Przy odbiorze pojazdu, nie zarzucał Pan mi braku kompetencji, Awaria w Pana samochodzie nastąpiła nie z winy złego montażu rozrządu, ale czynników zewnętrznych. Na nie niestety nie mam wpływu. Życzę Panu znalezienia odpowiedniego warsztatu, który spełni Pana wszelkie oczekiwania.

 • AUTOR: DATA: 2018-03-09 10:59

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-03-12 14:33

  Byłam częstą klientką, naprawy wykonywane słabo, bo część usterek powracała. Ogólnie z mechanikami zawsze tam był słaby kontakt. I te ceny, które windują w górę, liczone jak dla nowych markowych samochodów typu audi czy bmw po 100 tys. zł, a tym czasem moja panda o wartości 5000 zł a koszty tak wysokie, prosiłam żeby części były niewygórowane, a były bardzo drogie. Przereklamowany.


  Marka/model samochodu:
  Fiat Panda

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowna Pani, jestem zaskoczony Pani opinią, ponieważ wśród moich klientów nie obsługuję Fiata Pandy, a twierdzi Pani, że powracała z usterkami. W tym roku, ani w zeszłym, nie było nikogo z taką marką samochodu. Poza tym, zawsze przed wykonaniem prac, informuję klienta o kosztach naprawy i decyzja zawsze należy do właściciela pojazdu. Zdarza się, że naprawa samochodu przewyższa wartość pojazdu i z reguły odradzam taką naprawę. Pracujemy na markowych częściach, ale klient zawsze ma prawo wyboru producenta części, a co za tym idzie ceny i jakości. Z taką samą dbałością podchodzimy do wszystkich klientów, niezależnie od marki i wartości pojazdu. Pani Mario, proszę zastanowić się, czy nie pomyliła Pani warsztatów, bo Pani opinia jest bardzo lakoniczna, a równocześnie niezrozumiała.

 • AUTOR: DATA: 2014-06-04 09:59

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawa linek hamulca ręcznego. Mechanik oszacował cały koszt na 400 zł, zapisał mi to w zeszycie napraw. Po naprawie okazało się że koszty zwiększyły się o 70zł:
  naprawa linek miał kosztować 250 a musiałam zapłacić 270zł
  robocizna miała wyniść 120 a musiałam zapłacić 180 zł.
  koszty transporty miały wynosić 10zł + zwrot 20zł. Teraz już nie wiem jakie były koszty transportu. W chwili regulowania rachunku Pan mechanik przekreślił kwotę 400zł przez siebie napisaną i zarzyczył sobie 470zł. Bo tak wyszło. Kazał nie doszukiwać się błędów w podliczeniu.
  Przed naprawą umawia się na inną kwotę, a po naprwaie wyłudza więcej kasy.


  Marka/model samochodu:
  Renault Grand Scenic

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00

Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem zapraszamy do naszego warsztatu w Legnicy przy ul. Poznańskiej 25.

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie w naprawie i usuwaniu większych lub mniejszych usterek w różnego rodzaju samochodach od osobowych po dostawcze.

Zakres naszych prac obejmuje zarówno mechanikę jak i elektrykę samochodową.

Naszym atutem jest skuteczna naprawa wszelkich typów samochodów. Podejmujemy się usunięcia nietypowych i trudnych do zdiagnozowania usterek, tym wyróżniamy się od innych tego typu placówek. Nowe technologie oraz zaawansowanie techniczne współczesnych pojazdów stanowi dla Nas wyzwanie.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena
Diagnostyka komputerowa silnika

od 100 PLN
Geometria kół

od 80 PLN
Wymiana opon felgi aluminiowe do 16"

120 PLN
Wymiana opon felgi aluminiowe do 17"

120 PLN
Wymiana opon felgi stalowe do 16"

80 PLN
Wymiana opon felgi stalowe do 17"

80 PLN

Podobne warsztaty

 • Euromaster S&L

  Legnica   »   Hangarowa 13b

   Jesteśmy częścią wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i zinstytucjonalizowanych blisko ich miejsca zamieszkania....

 • merctech

  legnica   »   wroclawska 222

  OPINIE: 19 ******

  REGENERACJA PRZEKLADNI KIEROWNICZYCH ORAZ TURBO

 •  Firma istnieje na rynku od 1981 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z ponad 30 - letnim doświadczeniem . Serwis jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt naprawczy, pracujemy na oryginalnych częściach samochodowych . Nasza załoga...

 • OPINIE: 8 ******

 • AotoSerwis A4 Jankowski

  Legnica   »   Wądroże Wielkie 252   »   A4

  OPINIE: 6 ******

  Zakład Mechaniki Samochodowej, Naprawy Auta Od A Do Z. Serwis-Diagnostyka Komputerowa Wszystkich Marek. Wymiana oleju po promocyjnych cenach. Elektromechanika. Posiadamy Auto-Lawete od 1.23zł za km (naprawa w warsztacie Laweta gratis...

 • Adamauto

  Legnica   »   Bagienna 9

  OPINIE: 9 ******

  ZAPRASZAMY pn. - pt. 8.00 - 18.00 Soboty - tylko naprawy uzgodnione telefonicznie

 • OPINIE: 11 ******

 • Phu Jan Wengrzyn

  Legnica   »   Jaworzyńska 264

  OPINIE: 5 ******

  Firma Phu Jan Wengrzyn oferuje usługi całodobowej pomocy drogowej i holowania, samochodów osobowych,busów, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych i rolniczych, naczep, przyczep i innych ciężkich pojazdów. Do Państwa dyspozycji jest 8...

 • MTR TURBO

  Legnica   »   Mierzowice 52

  OPINIE: 4 ******

   Godziny pracy: Pn-Pt 8.00-17.00 Sob: 9.00-14.00 Nd: nieczynne

 • AUTO-SERVICE FILEMONOWICZ

  Legnica   »   ul. Bociania 13

  OPINIE: 13 ******


WYKONYWANE USŁUGI