POWRÓT

Ta wizytówka warsztatu jest zarządzana przez właściciela Warsztat należy do programu Zaufany Warsztat. Auto Firma Mechanika Pojazdowa Tomasz Szewerniak

BEZPŁATNIE UMÓW WIZYTĘ PRZEZ INTERNET 24h/7

Wizytę zgłosisz w 2 minuty, otrzymasz potwierdzenie telefoniczne i SMS.

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

Wszystkie Pozytywne (26)

 • AUTOR: DATA: 2018-06-06 14:51
  33.33% (1/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-06-12 06:58

  Jeśli ktoś lubi jeździć do mechanika co 2 miesiące, to polecam serdecznie. Po każdej 'wizycie' u mechanika wracalem z czymś innym. Przy wymianie rozrządu i wymianie paska osprzętu machanik zapewniał mnie, że pompa woda jeszcze da rade i nie trzeba jej wymieniac. Minęły 4 miesiące i łożysko w pompie wody zatarło sie i stanęło, przy okazji niszcząc pasek osprzętu. Wymieniono napinacz paska, pompe wody i pasek, koszt robocizny to 400 zl, dodam że za wymiane rozrządu zapłaciłem 500. Nie chodzi o robocizne, bo wiem jakie są ceny, ale wymienić pompe przy okazji rozrządu wyszłoby o woele taniej. Sądzę, że wina za awarie pompy wody leży po stronie mechanika, jednakże ten stwierdził, że 'te modele tak mają'. 3-4 lata temu uważałem go za najlepszego mechanika w mieście, jednak czas robi swoje.


  Marka/model samochodu:
  Renault Megane Classic 1.9 dci

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Panie Szczepanie, niezmiernie przykro mi, że zmienił Pan zdanie na temat mojego warsztatu oraz kompetencji i wiedzy mojej, jak i moich pracowników, W przypadku naprawy Pana samochodu, nie uwzględnił Pan wielu czynników, Przy wymianie rozrządu pompa wody była w pełni sprawna, o czym Pana poinformowałem, nie mamy w zwyczaju wymieniać sprawnych elementów, chyba, że na specjalnie życzenie klienta, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. O ile sobie przypominam z Naszej rozmowy, nie był Pan na nie przygotowany. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej usługi, ale nie możemy dać gwarancji na wszystkie elementy w samochodzie, zwłaszcza gdy pojazd ma 17 lat, do tego dochodzą czynniki zewnętrzne, tak jak w Pana Renault. Były bardzo wysokie temperatury, a wszystko wskazuje na to, że pasek uszkodził kamień lub inny przedmiot, który spowodował rozszarpanie paska i wciągnął się pod pompę zatrzymując ją. Przyjąłem Pana poza kolejnością (choć termin oczekiwania, w tym czasie, to były 3 tygodnie). Zapłacił Pan 400 zł za naprawę, w tym: wyczyszczenie wszystkich kół, wymianę pompy, sprawdzenie osiowości, powtórne rozebranie i ponowny montaż rozrządu, sprawdzenie całości oraz mycie. Przy odbiorze pojazdu, nie zarzucał Pan mi braku kompetencji, Awaria w Pana samochodzie nastąpiła nie z winy złego montażu rozrządu, ale czynników zewnętrznych. Na nie niestety nie mam wpływu. Życzę Panu znalezienia odpowiedniego warsztatu, który spełni Pana wszelkie oczekiwania.

 • AUTOR: DATA: 2018-03-09 10:59
  Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-03-12 14:33

  Byłam częstą klientką, naprawy wykonywane słabo, bo część usterek powracała. Ogólnie z mechanikami zawsze tam był słaby kontakt. I te ceny, które windują w górę, liczone jak dla nowych markowych samochodów typu audi czy bmw po 100 tys. zł, a tym czasem moja panda o wartości 5000 zł a koszty tak wysokie, prosiłam żeby części były niewygórowane, a były bardzo drogie. Przereklamowany.


  Marka/model samochodu:
  Fiat Panda

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowna Pani, jestem zaskoczony Pani opinią, ponieważ wśród moich klientów nie obsługuję Fiata Pandy, a twierdzi Pani, że powracała z usterkami. W tym roku, ani w zeszłym, nie było nikogo z taką marką samochodu. Poza tym, zawsze przed wykonaniem prac, informuję klienta o kosztach naprawy i decyzja zawsze należy do właściciela pojazdu. Zdarza się, że naprawa samochodu przewyższa wartość pojazdu i z reguły odradzam taką naprawę. Pracujemy na markowych częściach, ale klient zawsze ma prawo wyboru producenta części, a co za tym idzie ceny i jakości. Z taką samą dbałością podchodzimy do wszystkich klientów, niezależnie od marki i wartości pojazdu. Pani Mario, proszę zastanowić się, czy nie pomyliła Pani warsztatów, bo Pani opinia jest bardzo lakoniczna, a równocześnie niezrozumiała.

 • AUTOR: DATA: 2014-06-04 09:59
  20.83% (10/48) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawa linek hamulca ręcznego. Mechanik oszacował cały koszt na 400 zł, zapisał mi to w zeszycie napraw. Po naprawie okazało się że koszty zwiększyły się o 70zł:
  naprawa linek miał kosztować 250 a musiałam zapłacić 270zł
  robocizna miała wyniść 120 a musiałam zapłacić 180 zł.
  koszty transporty miały wynosić 10zł + zwrot 20zł. Teraz już nie wiem jakie były koszty transportu. W chwili regulowania rachunku Pan mechanik przekreślił kwotę 400zł przez siebie napisaną i zarzyczył sobie 470zł. Bo tak wyszło. Kazał nie doszukiwać się błędów w podliczeniu.
  Przed naprawą umawia się na inną kwotę, a po naprwaie wyłudza więcej kasy.


  Marka/model samochodu:
  Renault Grand Scenic

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Auto Firma Mechanika Pojazdowa Tomasz Szewerniak

Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem zapraszamy do naszego warsztatu w Legnicy przy ul. Poznańskiej 25.

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w naprawie i usuwaniu większych lub mniejszych usterek w różnego rodzaju samochodach od osobowych po dostawcze.

Zakres naszych prac obejmuje zarówno mechanikę jak i elektrykę samochodową.

Naszym atutem jest skuteczna naprawa wszelkich typów samochodów. Podejmujemy się usunięcia nietypowych i trudnych do zdiagnozowania usterek, tym wyróżniamy się od innych tego typu placówek. Nowe technologie oraz zaawansowanie techniczne współczesnych pojazdów stanowi dla Nas wyzwanie.


WYZNACZ TRASĘ

ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.